bugün

tanım olarak tff ye yazılan yazıdır.

ama benim söyleyeceğim şu ki:

bir fenerbahçeliama ondan da önce bir futbolsever olarak yaptığın eyyamı hazmedemiyorum. bu ikiyüzlülüğün nedeni nedir? uefa sıfır tolerans istiyor diyorsun eyvallah kabul. peki o zaman uefa'ya trabzonspor neden fenerbahçenin yerine şampiyonlar ligine gidiyor onlarda tıpkı fenerbahçe gibi şike soruşturmasının içinde yer alıyor dedin mi? ya da uefa ' mücadele eden ve gruplara kalan beşiktaş ta bu soruşturmanın içinde dedin mi? uefa'ya daha önce milan'ın italyada ki şike kapsamında suçlu bulunup lige eksi puanla başladığı sezon şampiyonlar ligi şampiyonu olduğunu, yine porto'nun şikeden suçlu olduğu halde şampiyonlar liginme katıldığını söyledin mi? söyleyebildin mi? ben cevap vereyim tüm bu soruların cevabı hayır. o zaman sen, senin etik kurulunun şikeye dair kanıt oluşturmamış diyen hukukçularına inanmayıp neden uefanın bir sözüyle fenerbahçenin şike yaptığına kanaat getirip şampiyonlar ligine göndermedin. ve madem uefa'nın fenerbahçenin şike yaptı demesi senin için yeterliydi o zaman neden bir alt lig olan bank asya 1. lige göndermedin? bu ne yaman çelişki, ne yaman aymazlıktır?
ösym bir sen ikisin. anladın onu.
yeter amk ya futbol konuşmak istiyoruz artık bıktırdınız yok yabancı kontenjanı yok şakirt kontenjanı.
Artik bi sg ya.