bugün

evet birazdan sabah olacak. sabah-ı şerifleriniz hayırlı olsun. okumak isterseniz; bana bir hikaye yaz:

http://mbsadam.tumblr.com...18518/bana-bir-hikaye-yaz
abdestsiz yazmayın. hünkarımız kızıyor. ortalık sıcak salep kokuyormuş o zaman. * cenabet kaynıyor sözlük. abdestinizi alıp besmeleyle girin. sözlüğe sözlüğe.
sabahın köründe, ekmek derdinde olan sözlüğün emekçisi kardeşlerim,
geceden kalma, kafası bulanık, vampir hayatı benimsemiş öğrenci dostlar.

haydi sigara yakalım da, kafamız düzelsin.
bizi sabahın köründe uyanmaya zorlayan sisteme lanet olsun!
hoş geldiniz ulu yazarlar,
gitmeyin sakın mutluluktur buralar.
saaoolll.. türküümmm..

diye girilebilecek bir başlık çeşidi ile yine karşı karşıyayız..

not : ulan tanım girmesek siliniyor entry.. bak ne güzel muhabbet kaçtı hımınake..
günaydın arkadaşlar.(sabah girene diyecek başka bir şey bulamadım)
"sabah sabah sözlüğe mi girilirmiş amk." diyecek sandığım yazarın isyanıdır. evet yine tanım yapamadık reis, olsun bi gececi tayfa olmasa da sabahçı tayfa da candır.
ey sevgili sabah giren değerli arkadaşım.. kimimiz işten, kimimiz evden, kimimiz okuldan buraya bağlanarak biraz olsun kafa dağıtmak biraz olsun tanım girmek için buradayız.. zaten sabah sabah kafanın tam açılmaması ve beynin durma noktasında olduğundan mütevellit girilen entrylerin çoğu siliniyor.. neden?? çünkü tanım kapasitesine erişemiyoruz daha..

ne olmuş oluyor? entry silinme olayının en yüksek yeri sabah olmuş oluyor.. halbuki ben bu yazıyı sabah giren arkadaşlara yazmıştım ama gel gelelim tespit yaptım.. bu konu nereye varacak onuda bilmiyorum ama size yazdım işte değerinizi bilin, adam olun..

olaylara karışmayın.. biride kahve getirse süper olacak hani hee..