bugün

Benim de canım çekti birinin bana böyle bir şey yazmasını.
Keske bana da birisi boyle birsey yazsa.
tanım: ne sen bıraktığım yerdesin ne de ben bıraktığın yerdeyim
Senden sonra ilk zamanlar çok sorunlar yaşadım, seni her gece anı defterime yazdım yazdım yazdım... Sonrasında yazmak kafi gelmedi aklımdan çıkmamaya başladın iyice, rüyalarıma girdin ve seni rüyalarımda görmek için günümü uyuyarak geçirmeye başlamıştım. Yine kafi gelmedi ve sana yazdım ya işte! Beni kepaze ettiğin o günden bahsediyorum evet. Bana dedin ki; acını çekiyorsun bana ne? Yıkılmıştım işte o an. Düşüncelerim, yazılarım, rüyalarım... Hepsi bana aklında bir köşeyi çok gören birisi için miydi yani? Sen beni yok ettin, yok olmamla var oldum sanki ama çolak bir insan gibiydim bir kolum eksik gibiydi hayatım. Hoşçakal sevgilim, evet güzel başlayıp kötü noktalamıştık fakat ben gerçekten olgunlamıştım sende buna inanacak umut kalmamıştı ve sonucunda sen bana insanın doyumsuzluğunu ve değer bilmezliğini anlatan dersi vermiş oldun...
Sen ise halen anlayamadın.
Ailenin neden sana çöpmüşsün gibi davrandığını anladım jgdghdd .
dağıtım yerlerine :

sana o kadar büyük bir intikam döşeyeceğim ki, beni tanıdığın güne lanet edeceksin..

bilgi:
- xxx
- xxx
Dürüst olmak çok zor değildi.
Ölseydin yasını tutardım. Hiç olmana ne yapabilceğimi bilmiyorum. Keşke yasım olsaydında gitmeseydin.
her gece "bu akşam da karşıma çıkıp, başıma bela olmazsın inşallah" diye düşünmeye başladım.. kadının proaktifi de hiç çekilmiyormuş...

artı, ben bu alemde her şeyi gördüm zannederdim, bu yaştan sonra tecrübe edinmek de hiç hoş bir şey değilmiş..
Ravenna sen varya
Kendini birşey sanan kezbanın tekisin.
bir baltaya sap olamadim a o gün fena aşık oldum yastığı koklayıp durdum parfüm sıkıp.

Çok güzel kız sarılmak koklamak isterdim.

ölüyorum bütün gün düşündüm.

ölüyorum 4 duvar arasında ulan.
sanırım bana asık olmussun, olma yanarsın.
işin acı tarafı ne biliyor musun
o kadar zaman sonra, yaşanan o kadar şeyin ardından bile
yine '' geliyorum. '' desen
yine beklerim seni...
sanırım herkes, başlığı benim hortlatmasını beklemiş.
Memişlerin çogzel ❤️
.
Garip bir his. Iyi ya da kotu tum o yogun duygulari galiba ozluyorum. Senden sonra pek dikis tutmadi benim, egreti durdu kime sana baktigim gibi baksam. Sonrasinda da pek konusamadim kimseyle, icten ice hep bir kiyas hali. Defalarca ayrildik defalarca baristik, bu sefer farkli oldugunu ikimiz de biliyorduk. Buyumustuk. 2 sene olacak yakinda, bu durum beni oldurmese de artik ince bir sizi birakiyor gogsumun tam ortasinda. Benden sonra biriyle denemen beni ortadan ikiye ayirdi tam manasiyla. Zaten sana bunu soyledim, farkindasin. Her ne kadar beni unutamadigini soylesen de, bir baskasiyla uyudugun dusuncesi cok seyi degistiriyor artik. Senden kilometrelerce otede, yalniz ve yenilmis bir haldeyken ve de neredeyse her gece seni dusunurken sen biriyle uyumussun. Olsun, zaman degisiyor, cok toparladim isleri sen de biliyorsun. Zor gunler geciyor bitmez dedigin geceler bitiyor. Kalbimin sizisi dinmemis olsa da umutsuz asla degilim. bir gun sana bakip milyarlarca yildir gormemis gibi ozlemle ve hasretle bakmayacagim, galiba bunu ikimiz de hissedecegiz. O gune kadar kendine dikkat et, aklimdasin.
haricen yeni bir sevgili yapan, yaptığı bir hata üzerine bir daha hiç eskisi gibi olamadığım birisi var.
tabiri caizse araya öyle bir mesafe girdi ki; sen kongo'da kaldın, ben alaska'da.
ben sanırım çok takıntılı biriyim, haklısın belki hatan bu kadar uzun sürmeyecek bir şeydi. ama sanırım ben kendi içimde çok takıntılı biriyim.

bir olaya kinlenmeyeyim, bir kinlendim mi asla adapte olamıyorum.
en ufak şeyde aklıma birikerek geliyor hepsi.

umarım mutlu olursun.
ha eleştirdiğim şeyler var hala o olay dışında. ama aklı başında kız olduğunu düşünüyorum. biliyorsun, görüyorsun diye düşünüyorum uzun uzun anlatma gereği duymuyorum.

ben ne desem yok demeyen biriydin.
çok değer verdin. benim için alınamayacak en büyük, en kritik kararları aldın. üstelik benim için olmasına rağmen, benden medet ummayarak. çünkü ben sana senelerdir uzaktım. hem manen, hem fiziken.

sen de belki şanstın benim için.
ama olmayınca olmuyormuş, bunu gördük.

mutlu olursun umarım.
özür dilerim.
yaptığım her şey için. tabiri caizse belki 40 kez teklif ettin, reddetim. niye bilmiyorum?
oysa çok güzeldin, hayalimdeki gibi çekiktin, temizdin. bulduktan sonra nankörlük yapmak derler, sanırım öyle yaptım.

başkaları gibi yapmadın, ne yaparsam yapayım tek mesajıma geri döndün.
hiçbir zaman kıyamazdın. kanlı bıçaklı olsak, birbirimize küfretsek bile benim en ufak zorluğumda çıkar gelirdin.
benim akşam ek mesai günümde çıkış saatimi ezbere bilirdin. çıkar çıkmaz dünyam hadi evine geç yazardın, arardın. bana şu ilgiyi annem dışında bir sen verdin biliyor musun?
evet gelen, konuşan çok kız olmuştur ama şu denli ilgiyi sanmıyorum kimse de vermez.

ne desem inanırdın.
dünyanın son 2.5 ayı varmış, haberlerde dedi desem son dakika vb. bunu teyit etmek yerine, bana nasıl diye soru sorup korkacak ağlayacak kadar sözüme güvenirdin.
ben ne yaptım? hepsini suistimal ettim.

yetmedi, seni korkuttum.
kediyi aslan yaptım, damarına basa basa. sonra gücüm yetmemeye başladı. çizgide tutmak için, baskı yapmaya başladım. sen bunları bile bir yere dek hoş gördün.

sen hayatıma giren en temiz kalpli insan olabilirsin.
her şey için özür dilerim.
Çıtki kıro? Şevbaş.

Kendisi kürt'tü de. Meh meh meh yine yaptım boşumu.
Dün akşam sabaha kadar araba kullandım. Yaşadığın ilçeye geldim, işyerinin önünden geçtim, sahilde çay içtim, kısa bir süre yaşadığın ilçeden geçtim, evinin karşısındaki bp yi gördüm. Ne kadar çok konuşmuşuz ne kadar çok anlatmışız. Bi gün oraya gelirsem yanımda sen olursun diye düşünmüştüm hep sen olmayınca komiğime gitti.
Sana kaymam illa ki şarrrrt.
Yoksun..
Seni özledim. Mesajım dahi gitmiyor.
iyisindir umarım.
nerelerdesin bilemesem de, kalbi temizim.
dün oraya benim için geldin biliyorum son defa görmek için, kitaplarını almak bahaneydi.bana başarılar dilerken yanından öylece yüzüne bakmadan geçip gittim, sarılmamı bekledin ama kaybettin.başka erkeklerle başarılar dilerim..ilgi manyağının tekiymişsin o yüzden bi kaybım yok,içim rahat.
hı bi de dün o kıza sen kıskan diye sarıldım nasıl mutlu oldum anlatamam.son kez gördük birbirimizi birdaha da görmeyiz zaten...
Bazen bir harftir ya baslatan her seyi, agzının bir kıvrımından cesaret bulmak gibi
Öyle bi’seydi iste tutundugum.
Cılız, kendi anlamından bile korkan
Oysa gelecekten bekledikleri gelmeyince hayatı basına yıkılan kimselerden degilim
Daha derinden bir yıkıntı benimkisi
Senin etten kemikten bir insan oldugunu gorunce kırılıyorum
Bosunaymıs ölümlü olana ilahi anlamlar yuklemek
Sonu olmayan tek bir sey yokken bu dunyaya ait.
Dillerim dolasmadan,
kendime karsı kibarlıgı elden bırakarak
Konusmak istiyorum,
ilk ve de son kez.
Seni seviyorum..
seni severkenki halimden nefret ediyorum.
Ve son
:)
güncel Önemli Başlıklar