bugün

ermeni tasarısını meclisten geçiren ülkenin başbakanı olması dolayısıyla obamaya yazılan yazıdır.

ey obama dinle dediklerimi ulan biz sana güvendik obama dedik kara dedik bizi haksız çıkartmaz dedik , sen ne yaptın gittin tasarıyı meclisten geçirdin . yakışmadım kara çocuk sevmedim bu hareketini . ayrıca nasıl yürüyüşün var senin öyle düzelt artık şu yürüyüşünü. leylekler gibi yürüyorsun. kabul etmelisinki g.tünde çok büyük fazla yiyorsun galiba. geçenlerde bizim elion'ı gördüm arkandan konuşuyordu obama şöyle böyle diye bunu duyunca agzının üstüne iki tane patlattım ne yapacagını şaşırdı.

ahmedinejadı üzme sev onu.
(bkz: ben bu yazıyı ebene yazdım)
(bkz: what s up)
(bkz: ben bu yazıyı)
içmesi için tayyip'e ne veriyorsan aynısından bana da ver. *
helal olsun obama sana ,şu amerikalıların tepesine oturdun ya...yazıklar olsun sana obama, bir afrikalı olarak afrika'yı mahvettin ya...
slm nbr cnm.
türkiyede kurabiyeni yapmışlar ne manyakca dimi gün masalarının çikolatalı kurabiyesisin ..
meraba basgan,
senden baska derdımı kıme anlatacagımı bılemedım. Bastan söyleyeyım sen de az piçlik yapmadin o yüzden sana biraz kirginiz ailecek. Hani su ermeni meselesi falan. Hatirladin mi? Yine de yapmistir bi hata sonucta onun tepesinde de bir sürü orospu cocugu var. Siyahi kardeslerini yari yolda birakmaz o dedim. Tamam ten rengi olarak zenci olmayabilirim ama ruhum tam bir nigga. Seni temin edebilirim. Bull shit. Neyse basgan bizim bu ülke cok bozdu acayip bozdu. Biliyorsundur. Yasanacak gibi degil. 19 yasinda cocuklar sokakta dövülerek öldürülüyor. Sonra onun da sokakta ne isi varmis iyi olmus deniyor. Küfretmek istemezdim ama bizim ülke bunun gibi orospu cocuklariyla dolu. Bir zamanlar sana deli divane asik olan rte orada burada bunlar hep amarika nin oyunu. Fuck dis mihrak diyor. Haberin olsun. Hani onu tepeden indirmek elindeyse bil diye söylüyorum. Neyse basgan diyorum ki gel bizim ülkeyi isgal et sen de kurtul biz de kurtulalim. Valla ülkeyi sana ve senin kan emici ortaklarina peskes cekecekler diye yakinda ülkede genc kalmayacak. Ali ismail ile birlikte bu ülkede daha pek cok sey ölmüs onu anladik. Birlik beraberlik, vicdan, merhamet ve insanlik... Hani bu ülke kolay kurulmadi biliyor musun basgan? Oralara girmeyecegim ama ulan ugruna kac kusagin yok oldugu topraklar, gözümüzün icine baka baka kendi milletimizden birileri tarafindan satiliyor ya bunu kaldirmak zor. Isgal edersen en azindan savastik onurumuzla kaybettik deriz. Sen bunlari bir düsün. Michelle yengeye ve detroit deki kardeslerime selam söyle.
çok karizmatik adamsın, iyi iletişimcisin onu söyleyeyim bir ilk önce. Karın da çok bilgili, tatlış biri.
şimdi konumuza gelebiliriz, uzun uzun yazmayacağım. senin için sorun olmaz umarım canısı?

Amerika'nın, Tek Dünya Devleti yolunda yüzü kullanılan maşalarından birisin. Dünyanın bir çok yerinde ölen insanlara göz yumuyorsun, aslında onların katillerinden birisin.

sevgi, saygı falan da yollamayacağım. bye.
* * sevgili barack bey..

öncelikle şunu söylemeliyim ki, başkanlık sıfatınız beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor.. bence siz de tıpkı sizden önce gelen amerikan başkanları gibi iblisin ta kendisisiniz.. sizden nefret ediyor, ölesiye tiksiniyorum.. ayrıca sadece siyahileri susturmak için oraya oturtuldunuz.

başkan olmak için söylediğiniz safsatalara ise sadece gerizekalı amerikan halkı inanır.. seni hiç sevmiyorum barack.. ayrıca isminle ilgili laf esprileri yapmaktan da asla vazgeçmeyeceğim.. amerika'dan da hoşlanmıyorum.. emperyalist götoşlar..
beyaz saray başına yıkılır işallah.. lan hiçbir şeyden utanmıyorsan şu gülyüzlü karından şirin çocuklarından utan be.. marsık..
amerika boktur..
dünyanın koruyucu meleği ve sevgi kelebeğisin hüseyin obama.
--spoiler--
o-ba-ma obama obama
--spoiler--
.ve obama çıkagelir.
sayın barak.

ortadoğu'ya karışmayı bırakın. bak görüyorsun, sen de tırsıyorsun. elinde fırsat varken kongreye sundun, oyalamak istedin kendini. koskoca abd'nin başkanısın, girme işte şu ortadoğu'ya girme lütfen. bak yine göreceksin yoksa, çıkamazsın olum suriye'den. suriye, ırak'a benzemez. hele hele şimdi hiç benzemez.

yani sana diyorum ki; sus allahını seversen barak, zaten ortalık karışık.