bugün

adresi belli olan yazıdır.

flash televizyonu medya hizmetleri aş. çiftetello istanbul.
edebi bir dille; kaynın iyiliklerinin övüleceği, kötülüklerinin yerileceği bir yer olması dileğiyle. takipçinizim.
yenge ayağına yatıp da sakın behlül gibi olayım deme. sakın...

kafadar ol, oturalım sen ve abinle beraber sabahlara kadar muhabbet edelim, bunu yapmayı başar canımı ye ama sakın ola ki behlülleşme evrimini geçiriyim deme... benden söylemesi.

sağlıcakla sevgili kaynım!

şuanda olmayan ama gelecekte olacak olan yengen.
kadın programlarında sıkça duyduğumuz ''kaynım bana kaydı'' sözünü söyleyen insanın kaynına yazması durumudur.
(bkz: naber kaynım)***
(bkz: evieeet)
(bkz: aynı kaynım) **
herkes bir şeyine bişi yazıyor. ben kime ne yazsam acaba?

edit: vagusss'un önerisi üzerine ben bu yazıyı olmayan kaynıma yazdım.
(bkz: kaynım bana yazdı)*
sayın kaynım mektubuma baslamadan önce saygılarımı sunuyorum.
kaynım olucakmısın bilmiyorum, bir kocam olucak mı onu hiç bilmiyorum,mustakbel kocamın bir erkek kardeşi var ise (ki sanırım o sen oluyorsun )kocamla evleneceğime yakın (ki o zaman kendisi henuz kocam değil sevgilim olucak)tanışmış oluruz dıye tahmın edıyorum.
bir gorumcem olucak mı onu da bilmiyorum ,eger gorumcem var ise kendisine saygılarımı sunuyorum ,umarım kafa bırıdır kıskanc mıskanc bırıyse ısımız var kaynım.
kayınvalıdemı ıse hıc sormuyorum sormaya dilim varmıyor oyle diyim ben ,yasayıp gorucez sanırım.
tanısmamız kocama baglı anlıyacagın sevgili kaynım ,allaha emanet ol ,eger evde kalırsam benim icin uzulme ,baska bır yenge bulursun ..sevgıler.