bugün

yazarların geçmişten aldıkları tecrübeyle geleceklerine söyledikleri şeylerdir.
5 sene sonra hala okuldan mezun olamıyorsan bu benim tembelliğim yüzünden olucak affet.
(bkz: back to the future)
gelecekte daha tecrübeli olacağı için muhtemelen bilgi verme amaçlı yazılmayacak yazıdır. yani geçmişte bildiği herşeyi zaten gelecekte de biliyor olacak.

edit: yazım hatası
ben yazmıştım 5 yıl önce harbi % 100 tutturmuşum yaşayacaklarımı helal olsun bana ya da lanet olsun.
sakın ileride ben bu yazıyı gelecekteki ben e yazıyorum adlı başlığa entry girme. gibi cümlelerle yazılabilir.
ben bunu kendime yazıyorum..."okul bu sene bitiyormu"
" ne kadar çökmüşsün lan? ehehheh" demekle; " aferin savcı olmuşsun!" demek arasında gidip geldiğim için gelecekteki ben' e birşey yazamıyorum.
senin varyaa senin allah belanı versin sen şimdi geziyosun ben sen gez diye ders çalışıyorum ne ayak!
fms'i kazandin sonunda. tebrik ediyorum seni.
kaç çocuğun var lan. hani evlenmezdin.hani punk hayatı yaşayacaktın.hani toplumların belirlediği şekilde yaşamayacaktın.senden bi bok olmaz lan.gençliğinde götürdüğün kızları ,yaptığın haylazlıkları karın duysa yatacak yerin olur mu lan hıyar.

30.03.2017 de otuz yaşıma hitaben
demiştim sana imza gününe şarhoş çıkma diye.
(bkz: ben)
(bkz: benjamin linus)**
neyse ben de yazayım: 2015 yılında ne bok yedin olm!
böyle devam edersen, gelecekte bunu okuyacak bi 'sen' olmayacak!..
tehlikenin farkında mısın?(!)
yaşladın yahu, seni bu halde görmek beni endişelendiriyo.
estetik ameliyata karşıydın len hani, yüzün baya bir değişmiş "estetik yok, iyi baktım kendime" deme sakın inanmam.
işinde başarılıymışsın, yönetici olacakmışsın yakında helal olsun sana verdiğim emekler o kadar yoruldum ama görüyorum ki değmiş.
eski arkadaşlarınla görüşüyormusun? görüşemiyorsunuz değilmi... oysa hiç ayrılmamak için söz vermiştik birbirimize. tamam tamam hemen sinirlenme ya, bi dur. biliyorum işin yükü birtaraftan bir de çocukların derdi, seni yıprattı hayat.ama ara onları olur mu? çünkü benden yadigar kalanlar onlar sana, tek tek suratlarına bak herbirinin yüzünde beni göreceksin.
hala orada mısın?
sakın bana hala hayallerini gerçekleştiremedigini söyleme!
gelecekteki ben derken?
yarın kıyamet kopcakmış ya.
(bkz: bana)
düştüğünde başkasının eline ihtiyaç duymayacaksın artık çünkü sen biliyorsun ki tutan el birgün ansızın gidecek.her şeyin farkında olacaksın,olgun bir kadın olup asla geçmişe bakmayacaksın.ama yinede onu seveceksin,bıkmadan,usanmadan çünkü o senin hiç bitmeyen aşkın.(her ne kadar seni terkedip gitmiş olsada,o senin sende hiç bitmeyen aşkın.)
seni cidden merak ediyorum...
(bkz: timebomb)
(bkz: oku adam ol)
sürekli seni düşünüyorum.
Vaaay ohne dich sterbe ich,
Bulmuşsun Till Lindemann'ı, unutmuşsun beni. Havan batsın. Ama bir şey söyleyeyim mi? Ben biliyordum zaten bir gün o adamla tanışacağını. Nasılmış bari, ne yapıyormuş? Ha bi' de tam olarak ne zaman karşılaştınız? Söyle de o gün daha bir süslenip püslenip çıkayım evden.
Neyse çok tutmayayım ben seni. Hadi tschüs, selam söyle. *
iki yıl sonra istediğim konumda olamazsam bu giri götüme rahatça girip çıksın.

edit:bir yıl geçmiş,ulan ne ara yahu .