bugün

hayalin imam olmaktan daha fazlası ama hayatını zengin bir imam eskisi olarak sürdürmek zorundasın. insanları fakirliklerinden yararlanarak kandırıp, beyinlerini yıkayarak kendine alet etme işinde iyisin. ama sen de birinin aletisin unutma!

editov büdütoviç: eksileyen şakirt kardeş; sen de fettullah'ın aletisin, kızma.
artık ağlama amca ne olur ağlama iyi adamsın üzülmeni istemiyoruz, ağlama ya.
neden türkiyeye gelmiyorsun hacım?

süleyman hilmi tunahan, bediüzzaman, mahmut hocaamerikada mı çektiler çilelerini?

ayrıca burada da çok güzel hastaneler var. medical park var bak emine hanımın hastanesi. para da almazlar üstelik...
yararlı işlerle uğraş.

tek geri dönüşü olmayan tek affı olmayan günah kul hakkı yemektir.

kul hakkını göz ardı etme.
(bkz: ben bu yazıyı ebeme yazdım)
aga bence soyadını değiştir "ağlayan" yap. "gülen" olmamış sana. sürekli zırlıyon aq bi boka yarasın bari.

hede: fetoşun zombileri iş başında. anında eksiledi aletler.
bide senin adını tam bilememenin cahillik olduğunu söyleyen masturbatörler var. biz onlar kadar seninle ilgilenmiyoruz ki. bizim atatürkümüz var. bunlar onu bilmiyorlar. aletlerini bilgilendirirsen sevinirim. ha fettullah ha fethullah ha fetoş dimi lan keraneci?
aslı için;

(bkz: fettoş)
gay misin * doğruyu söyle? *
(bkz: fethullah gülen in gay olma olasılığı)
dostum sakalını bırak bir kaç günlüğüne de olsa.
(bkz: fethullah ile ben ağlaşırdık)
(bkz: ağlama fethullah beni de ağlatacaksın) * *
(bkz: bi gün yine ağlıyoz)
(bkz: ben bu yazıyı fethullah gülen e yazdım)
ne yazacam lan sana.
önce adam ol; ülkende, ülkenin bayrağı altında ağla.
sınavların niye bu kadar zor.
(bkz: sen görseydin görseydin benimkini)

http://www.swfcabin.com/swf-files/1285415038.swf
çok komiksin hacı. götün yemediyse niye savaş çıkardın da bir sürü elemanını yerinden edip mağdur ettin. o bedduayı felan görünce de güldürmüştün. bundan sonra soyadın ; " güldüren " olsun.
-Duydum ki son gülen iyi gülüyomuş. Sen misin son gülen.
+yok en ilk ben güldüm.
-ben gülüyom mu ? *
acaba o da bizi görüyor muydu ? görüyorsa çok fena. şimdi bir beddua metni de beni yollar. *
fetva veriyorsun eyy müslüman faiz haramdır diye. biri de çıkıp demiyor mu kimin bu bank asya.
bizim okulu da ateş salsın mı ?
Sırf sana hizmet etsinler diye öğrenci yetiştiriyon. Şerefsiz seni.. tam yüzüne tükürülcek adamımsı bi şeysin.
bitti diye üzülme, yaşandı diye sevin panpa.
(bkz: ahirette göte sabunsuz girecek entryler)
-kanka siz bu bebeleri nası besliyonuz her sene banko öss birincisi sizde. bi de kız erkek farketmeden hepsinde namus belası gibi kaşlar var. nası yapıyonuz ya.