bugün

Offff şimdi de akıl hocalığına mı başladın iq. Akil adam mısın triplere bak. Zamanında zallı yalayarak olmuştun şimdi de bu triplerle mi olmak istiyon.

Alkoliğim hayali;

Kravatsız emin, benim yazdıklarımı görüp çok etkilenecek. Sonra ona; beni değil ama falancayı tetkili yapın. Beni diil ama, sözlüğün selameti için.

Ama emin dayanamayıp; ooooo sen sözlüğün uzmanı olmuşsun. Yetkili danışmanım yaptım diyecek. Hohohi.

Yazık ya şimdiden başladı.
Emin, burada küfür kıyamet, seks, ergenlik, dine söğme falan kutsaldır.
Eski tasarım, radyo uludağ, yeni tasarıma temalar, mobil uygulamaların güncellenmesi adına lütfen,

Ama lütfen bir şeyler yap.
10 milyon vermediğini biliyorum

burayı yıkıp avm yaparsan

kıdemli osssbircilerin kemikleri üzerine inşaat yaparsın.
ya emincim allasen bu uygulamanın rezalet hali ne böyle? sözlüğe 10 milyon dolar verecek kadar zenginsin ama yazılımcı tutmaktan acizsin.
böyle böyle zengin oluyorsun demek...

neyse bu da naçizane bir önerimdi, yanlış anlama. yetkilerimi alma sakın. valla bak eğer alırsan şantiyende ayaklanma başlatırım. sonra da işçilerinle direnişimize destek için haluk levent'i sokarım devreye. Ahbap mahbap ne kadar dernek kuruluş vakıf varsa tepende biter.
Emin piyasada ne kadar çerçöp sözlük klonu varsa birileri el altından topluyormuş.

Sen misin o gizli yatırımcı? Eğer öyleyse bak şahayane yatırım fikirlerim var. Paranı sokağa atıyorsun. Yapma. Sen de gazanacan ben de gazanacam abi gardaş.