bugün

son üç ay içerisinde kendisinden nefret ettirecek yazılar yazmış ece temelkuran a sitemdir.

sitemdir diyorum, savcılıktan kapıma dayanmasınlar diye.

durumlar malum.

devamlı kürt faşizanlığı yaparak bizlerin sinirlerini neden hoplatıyorsun ?

işinde gücünde, kendini hiçbir zaman ezilmiş aşağılanmış hissetmeyen kürt arkadaşlarımızı neden tedirgin ediyorsun ?

bizleri neden kürt düşmanı olarak gösteriyorsun ?

kürt kürt diye diye alenen neden pkk'ya hizmet ediyorsun ?

hadi bunlar senin kendi seçimin diyelim senin gibi düşünmeyenleri yazılarında neden aşağılıyorsun ?

17 yaşında molotof kokteyli atan çocuğu ölümüne savunurken attığı molotof kokteyli yüzünden vücudu tamamen yanan genç kız hakkında neden tek kelime yazmıyorsun ?

önde pkk'lı meclis üyeleri ( milletvekili değil onlar benim gözümde ) yürürken arkanızdaki pkk'lıların dükkanları taşladığını neden görmezden geliyorsun ?

şiddet için sokaklara dökülmenize demokrasi yürüyüşü derken karşılığında gördüğünüz şiddeti hangi yüzle eleştiriyorsun ?

bu ülkede işçiden, memurdan,emekliden hele hele öğrenciden başka hiçbir zümre sokaklarda polis tarafından darp edilmemişken hangi yüzle kürtler gaz bombalarıyla cezalandırıldı diyebiliyorsun ?

facebookta, twitter'da boyuna posuna, dudaklarına,gözlerine aşık olan birkaç ergenin senin yazılarını paylaşmasını nasıl oluyor da halk arkamda şeklinde algılıyorsun ?

herkesin sandık başına gitmesini, sırrı süreyya önder denen barzo'ya oy vermesini bağır çağır talep ederken bdp'nin g.doğu'da zorla seçimi boykot ettirmesi hakkında neden tek kelime etmiyorsun ?

ergenlik döneminin sonlarına yaklaşan liseli kız hırçınlığıyla savunduğun bu kürt faşizmine nasıl özgürlük savaşı diyorsun ?

sen bu topraklarda ne yüzle özerklikten bahsediyorsun ?

sen ne biçim bir insansın ?

sen nasıl oluyor da kendini entellektüel bir insan olarak görüyorsun ?

benim ve benim gibi düşünen herkesin gözünde amerikanın satılık kalemisin !

kürt halkının , türk halkının ortak acıları umrunda bile değil.

git lan !
severim kendisini.