bugün

vatandaşa sokak jargonuyla başbakan'ın konuştu yuttuk, unuttuk sandın.. ülkeyi inceden inceye satışa çıkardın ( bunlar belgeleriyle mevcut net ortamında dolanıyor. uzun bir liste halinde. belkide bu yüzden sansürlüyorsun neti amına koyim) durumu anlamadık sandın.. peşindeki piçlerde yolunda emin adımda yürüyorlar..

başbakan'a hazretleri diye hitap eden milletvekili mi ararsın.. recep akdağ gibi gözleri görmeyen çalışana yavşakça cevap veren bir bakan mı ararsın.. hepsi sende..

yatacak yeriniz yok amına koyim partice..
''iyi ki varsınız... biz oldukça siz iktidarsınız.''
bugün izlediğim reklamıza çok güldüm sevgili akp...
şöyle ki:
bi kadın var yoklukta, para sıkıntısı çekiyor, bir şey alamıyor falan. ne yapsam ne etsem telaşesinde. e tabii bu akp boş durur mu? atıyor 6 sıfırı. paramız değerleniyor. kadın istediğini alıyor. hayaldi, gerçek oluyor.

diyeceğim o ki bu kadar komik bi reklam görmemiştim. dur ya bi tane daha vardı, neydi o? heh 118 80 reklamları... işte ondan sonra en komik reklamlar size ait bence. övünecek bir şeyiniz olmadığını reklamlarınızı izleyerek de görüyoruz sevgili akp.
kılıçdaroğlunun dötünü;
bahçelinin püskeviti yiyin...
illa ki aşk ve ya sevgi besleyerek yazılmayacak yazıdır.
ben hiçbir partinin şuan ki durumunu başında ki kişileri beğenmiyorum AKP, fakat sırf siz iktidar olamayın diye * bir partiye basacağım o mühürü çünkü biliyorum ki boş oylar dolaylı yoldan size gitmiş oluyor. Şimdi bana sorabilirsin AKP niye bz değilde bir başkası diye, çünkü hiçkimse sizin kadar saygısız değil, çünkü hiçkimse sizin kadar dini kullanmıyor ve en önemlisi hiçkimse sizin kadar yüzsüz değil.
ikna edemezseniz kazanamazsınız, yeneceksiniz fakat ikna edemeyeceksiniz..
bugün hastaneye gittim, hangi kuruma baglı çalıştıgımı sordular, sgk dedim...90 gün dolmadıgı için yararlanamıyorsunuz dedi. halbuki askerden geldikten sonra mart ayından dönem sonuna kadar ücretli öğretmenlik yapmıştım...toplamda 100 günü geçiyorken nasıl 90 olmaz diye düsündüm. sonra ücretli öğretmenlere yarım günlük sgk primi yatırıldıgı aklıma geldi...ya tayyib yatacak yerin yok biliyorsun degil mi?
lütfen..

ter götümden çıkıyor bu ne sıcak.. kışın kömür vermediniz bize, bari yazın klima verin.
2 gün önce seni tamamen hayatımdan sildim. zaten son genel seçimde oy vermedim sana. çünkü kendi vatandaşına bakacağına onun bunun kuyruğunda dolaşıp biz türk halkına bi sikim faydası olmayan suriyeli militanları destekliyorsun. açlıktan ölen kübra bebeği görmezlikten gelecek kadar müslüman(!) olduğunu anladık! daha çok şey var yazcak ma uzatmak istemiyorum. şimdi partisizim ve kafam raad.
1 sene önce seni hayatıma aldım. sen de beni pişman etmedin, hayalimi gerçekleştirmeme vesile oldun. teşekkürler.
(bkz: sen çok yanlış gelmişsin)
bir diyaliz hastası olarak yardım istemiştin bir vekil ve belediye başkanından. olumsuz yanıt almıştım. bu durum beni iyice senden soğutmuştu. sizin müslümanlığınız budur.
sizin müslümanlığınız sabahattin önkibar'ın dediği gibi amerikan islamcılığı!
iktidarda olduğunuz ya da olmaya devam ettiğiniz sürece sadece, köle etmeyi başardığınız insanlardan,
yani;
aklı olup da, muhakeme yeteneğini kaybetmişlerden,
bir kilo kömüre, iki paket bulgura-makarnaya muhtaç edip de, oy satın aldıklarınızdan; kara sinek benzeri her bulduğuna konanlardan
ve cariye yaptıklarınızdan oy alıp da, yazık ki övünmeye devam edeceksiniz...

fakat kabul edin ki; siz hiç haz etmeseniz de bu ülkede hala düşünen, sorgulayan, karşı çıkan, hakkını savunan, bir şeylerin farkında olan insanlar vardır.
ve her biri de koşullar ne olursa olsun, asla koyun olmayacak kadar farkındalık sahibi "insan"lardır.

övünmek istiyor iseniz oylarınızla şayet, sizi bizim sularımıza alalım;
kaçımızın oyunu olumlu yönde kazanabilecek eylemlere sahipsiniz?

hal böyleyken;

"kara sinekler mikrop demek,
arılar b.ka konmaz."

sonucu çıkıyor ortaya.
biraz empati kurun!

(bkz: empati yoksunluğu/#19544201)
ileri demokrasinizi sikeyim sizin.
ben 2 kelime etmek istiyorum.Tayyip şuan islam için 1 kaç hizmeti var inkar yok.Ancak insanlar tayyibi resmen islami kurtan kişi olarak algılıyor.Tayyip 3 kasım 2002de iktira geldi amerika ıraka 20 mart 2003 te girdi ve girerken Türkiyede birçok hava alanı liman abd'ye açıldı.Ben şimdi soruyorum şimdi mi müslüman oldun ozaman neden izin verdin.1 milyon müslüman öldü binlercesi tecavüze ugradı a.q yapacagın işin devletin hükümetin.Hiç kimse yok bu ülkeyi yönetecek bütün yöneticilerin a.q.
devlet hastanesinde tahlil sonuçunu bekliyorum. hastanede yüzlerce kişi var amk. amına kodumun yerinde neden özel hastanelerde paralı basit muayaneleri sgk kapsamına almıyorsun? yazık değilmi insanlara. senin sosyal devlet anlayışını sikeyim.
13 seneden beri iktidardasın, mö döneminden kalma çanak anteni sorununu niye çözmediniz amk.
rüzgarın artık tersten estiğini bilmek nasıl bir duygu?

kaşık kaşık aldıklarınızı kepçe kepçe kaybedeğeceğinizin farkında olmak nasıl bir duygu?

ne kadar doğru bir adım atmaya çalışsanızda hep elinize yüzünüze bulaşması nasıl bir duygu?

sonunuzu bilmek nasıl bir duygu?
azalarak bitin lütfen.
başkanlık seçimi propagandalarınızda teröristlerin götünü yalayacağınızı biliyorum.
18 yaşıma kadar siyaset bilimi okuyup bi bok olmak için çalışıp Odtü gibi bir üniversiteye girdim, soğuttunuz. Okul-Bölüm değiştirdim, hukuk 3. sınıf öğrencisiyim şimdi, hukuku da kendi kirli çıkarlarınıza alet edip ayaklar altına aldınız, alıyorsunuz. Ülkenin .mına koydunuz, hayatımın, hayatlarımızın .mına koydunuz. ne size ne de size çanak tutanlara helal değil hakkım, emeğim. insanları soğuttunuz siyasetten, hukuka, hukukçuya güveni kalmadı insanların sizin yüzünüzden. o güveni tekrar kazanmakta bizim boynumuzun borcu oldu artık,yılmıyoruz biz dürüst hukukçular. şu hayatta 70 80 yıl varsınız en fazla, ruhunuzu vicdanınızı satmayın.
yazıklar olsun.
O şehitlerin kanını geride bıraktıkları eşlerinin çocuklarının onca vatandaşın gençlerin hakkını nasıl ödeyeceksiniz?