bugün

Canım abim lütfen sana "bana para verir misin" diye sorduğumda; "ne lazım gidip alalım" deme.

Ben şimdi sana nasıl "gratis indiriminden dolayı 50 liralık sleek kontür paleti 35 liraya düştü gidip almam lazım" diyeyim, söyler misin?
Benim abim yok gerçi ağabeyimde yok.
La yaşın oldu 50 küsür
Ben oldum 35 ama sen hala;
- annem en çok seninle ilgileniyor ya
Kıskançlığındasın ya tüm aile üyeleri hayretle izliyoruz.*
Benim abim yok ama hep bi abim olsun istedim. Aslına bakarsanız eksikligini hissettigim anlar çok oldu.

(bkz: Abinizin kıymetini bilin)
Keşke kız olaydın be. Hiç çekilmiyorsun.
Tek reisim sensin. Ne yaparsan yap tek bir sözüne bakacağım tek insansın. Allah seni başımdan eksik etmesin.
Abim yok.
Abla benim abi benim.
Seviyom seni. Ama kızını daha çok seviyorum. O kadar tatlı o kadar cana yakın bir bebek ki. O kadarcık bebeğe şeytan tüyü var yakıştırması yapamam ama ilerde de öyle olursa bu konuda sana çekecek. içimden bir ses bana benzeyeceğini söylüyor, kız halaya sonuçta. * küçük halasını çok sevecek o büyüyünce. şimdi de çok seviyor ki beni görünce gülüyor canımıniçi, büyük halasının kucağında ağlarken küçük halasının kucağına geldiğinde susuyor. iyi ki varsın lan. sen olmasan, eşin olmasa ciğerim de gelmeyecekti dünyaya. Eşini de seviyorum. Görümcen mi diye sorana kardeşim o benim dedi en son görüştüğümüz zaman. iyi ki abimsin, her ne kadar kardeşlerini boşlasan da böyle de çok seviyorum ben seni.
5 senedir konuşmuyoruz böyle iyi böyle kalsın.
Bir abim var evet ama ne kadar abilik yapıyor. Onu sorgulamak lazım. Aramızda sadece 3 yaş var ama ben ne bi kardeşlik ne de abilik gördüm. O yüzden pek bi şey yazmak gelmiyor içimden.
hep bir abim olmasını istemişimdir. hayat boyu abi dediğim adamlar oldu ama gerçeğinin özlemini çektim diyebilirim. başın sıkışınca akıl alabileceğin, arkadaş gibi biri.
canım abim; sen ailenin fakir dönemine denk geldin. ortaokuldan sonra okuyamadın, bir sürü dertle cebelleştin, okuldan çıktıktan sonra çalışmaya başladın, yaşın kırk oldu; istediğin, hayal ettiğin hayatı yaşamıyorsun. ben şimdi okuyayım diye uğraşıyorsun. eline geçecek bir şey de yok. benim başarılarım olduğu takdirde sadece "benim kardeşim iyi yerlerde" diye düşüneceksin, ama ben hep haylazlık peşindeyim, okulla alakam yok, devamsızlıktan kalmışım çoğu derste. gurur duyacağın biri değilim abicim. ama bilki eğer ilerde bir başarım olursa bunlat hep senin için senin sayendedir. ne kadar hayatı boş yaşasamda eğer bunu yazıyorsam senden ötürüdür. eyvallah abi eyvallah.
burdan Umut'a sesleniyorum Sarp senin ağabeyin.
(bkz: icerde)
banyo sırası kavgasının sonu kanlı bitti diye bir haber başlığı olursa, muhtemelen bahsedilenler biz olacağız abi.
kapında hadi çıksanaaaağğğğ diye böğüren, kapını yumruklayan biri olsun istemiyosan git evlen, ayrı eve falan çık ne bileyim.
Ama butun sozluk okudu.
kişinin abisi olmaması durumunda yapamayacağı eylem.
Sizin gibi abilerim varken düşmana ihtiyacım yok benim.
Abim,
Bana hayatımın yamuğunu yaptın. Kenarlarımı darmadağın ettin. Binbir köşegenle böldün beni. Ama ben de boş durmadım. Salya sümük akıtıp uzaklara bakarak hiç kimseye katlanamıyor insan. Kendine bile.

Ve şimdi dikdörtgenim artık.
Okumuyorsun biliyorum ama beni bu kadar sevdiğin, benim için kendinden bile ödün verdiğin, benim için her zaman elindekinin en iyisini yaptığın için teşekkür ederim. Sen benim için bir şanssın. Bazen çok huysuz olsan da iyi ki benim abimsin.
herkes üç abim olduğunu duyduğunda önce bir irkiliyor lakin siz kafalarda yer etmiş abilerden olmadığınız için,
Benim her daim özgür bir birey olmamda, Kendi ayakları üzerinde duran, çalışan, bir kadın olmamda büyük payınız olduğu için,
Her daim iyiden, doğrudan yana olmayı öğrettiğiniz için,
Saygının en büyük erdem olduğunu gösterdiğiniz için,
Sevginizden bir gün dahi süphe ettirmediğiniz için,
Ne olursa olsun her daim arkamda duracağınızı bildiğim için,
Zor günlerimizi hep birlikte aşabildiğimiz için,
Varlığınıza binlerce kez şükür ediyorum.
Her zaman da diyorum insanın abisinin olması çok güzel bir şey ama abilerinin olması mükemmel bir şey.
Öncelikle çok özür diliyorum. Hani sen her alışverişten döndükten sonra benim üstün giyim zevkime danışarak aldıklarının nasıl olduğunu soruyorsun ya... Ben hemen belli ettirmeden fiyat etiketine ve markasına bakıyorum. Eğer fiyatı yüksek ve markası sevdiğim ise, onu hemen kötülüyor, beğenmemeni sağlıyorum. Seni de aldığın giysiden bir güzel soğutup, "iyi al fişini git kendine başka bişi al" dedirtiyorum sana...

Bunu hiçbir zaman okuyamayacaksın, sadece vicdanımı rahatlatıyorum ben de. Sayende dolabımı yeniledim hem de tek kuruş harcamadan.
Ama o mavi tişört cidden kötüydü, a101 kasiyerine dönmüştün...
kötüsünüz.
essy 35 yaşında falan olsa abisi 40 falan vardır. 40 yaşındaki adam da böyle yapmaz, ya da evlidir eşine falan sorar. uydurma hikaye yani. nasıl yakaladım ama. kafa zehir zehir. ne zaman çelişkili entry görürseniz danışabilirsiniz.
Ne ağabeyim var, ne ablam; ak kemiğim, imtiyazlıyım..
Normalde böyle yazilari eksilemem samimi bulurum ihtiyacı varmış yazmış derim okurum ve nasil yardim edebilirim yada ayni hatalari nasil yapmam derim ama kardeş bastim eksiyi.

Biraz topla kendini madem çocuk değilsin buralarda yazarak fegil anani abini önüne alarak konusarak hallet.
güncel Önemli Başlıklar