1. .
  tanım: bir haykırış.

  11 haziran 2010 günü saat 22:00 sularında, osmaniye garnizonunda bulunan, kanlıgeçit jandarma karakolunun lojmanına, roketatar ve uzun namlulu silahlarla yapılan saldırı sonucu, teğmen cumhur akdağ ın eşi pınar akdağ başından yaralanmış ve kaldırıldığı hastanede hayata gözlerini kapamıştır. söz konusu bayan 23 yaşında olup evlilik töreninin üstünden 40, eşinin yanına gelişinin üstünden sadece 20 gün geçmiştir. eşine daha önce söylediği "nereye gidersen git hep yanında olacağım" sözü eşi gibi kendisininde askerliği yaşam felsefesi haline getirmesine sebep olmuş ve terör örgütünün hain saldırılarına kurban gitmiştir. başta eşi olmak üzere ailesine ve tüm yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

  görüldüğü üzere karambok çocuğu pkk terör örgütü kahpeliklerini hızla sürdürmekte. ömrünün baharını yaşayan vatan evlatlarının canına kıymaya, ocakları söndürmeye devam ediyorlar. durum böyle iken hala ülkenin güvenliğini sağlamakla görevli olan türk silahlı kuvvetlerini yerden yere vurmak çok üzücü. mensubu olduğu insanların canını bile hiçe sayarak verdiği mücadele halkımıza yetmez düzeye gelmiş.

  yardım etmek güzeldir. hele yardım edilen insanlar din kardeşimiz veyahut bizimle bağı olan herhangi bir zümre ise zorunluluktur. ancak bu uğurda yaşamını yitiren insanlara sahip çıkarken, şehitlerimizi unutmak gaflet, dalalet ve hatta hıyanettir. bu gaflete düşmek yetmezmiş gibi, bu insanlara çamur atmak afedersiniz ama kurşun sıkmaktan farksızdır, teröristliktir. bu kurum ki yıllardır en güvenilir kurumdur. vatanının bölünmezliği ve milletinin bekası için canını feda etmeye yemin etmişlerin, türkiye cumhuriyeti ni kuranların oluşturduğu bir kurumdur. bu burhanlı dönemde destek olmak varken, yıkıcı eleştiriler yapmak, heleki haketmediği yıkıcı eleştirilere maruz bırakmak büyük ayıptır.

  unutulmamalıdır ki terörün bitmesi tsk nın çabalarıyla olacak bir iş değildir. kurşun sıkarak terör bitmez. bu eylemlerin tamamının iç savaş olduğunu kimse söyleyemez. dış mihrakların parmağı olduğu ve pkk nın bir maşa olduğu aleni ortadadır. o halde siyasetle alakası olmayan ve olmasına ihtimal olmayan bir kurumun bu konuda yargılanmasının amacı nedir?

  ey türk gençliği, titre, sarsıl ve kendine gel artık. üzerinde oynanan oyunların farkında değilmişsin gibi yanlış yerlere çamur atıp oyunlara alet olma. zaman birlik olma zamanıdır.

  bu ülke için canını veren insanların sayısı binlerle ifade edilen seviyede. bu binlerin anası babası "vatan sağolsun" derken, şehide dil uzatma! bu insanlar senin için kanını döküyor unutma!

  (bkz: güçlü ordu güçlü türkiye)
  7 -5 ... kingodisco
 2. .
  topsunuz olm.
  1 -2 ... ghetto agent
 3. .
  orduya bok atanlara sormak istiyorum şu an sizi kim koruyor diye.
  4 -1 ... adli vaka
 4. .
  (bkz: darbeci dediği orduyla savaşa gitmek isteyen zihniyet)
  (bkz: yobazlar)
  3 -2 ... ayandon
 5. .
  siz bok atmaya devam edin ama unutmayın ki şunu en küçük bir savaş belirtisi olduğunda ama askerler nerde demeyi biliyorsunuz. normal zamanda tsk ya laf atan siz, götünüz tutuşunca aman tsk bizi korur diyorsunuz. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler bu duruma. şunu sakın unutmayın savunduğunuz, desteklediğiniz akp sizi savaşta koruyamaz. sizi tsk koruyacak bunu sakın unutmayın.

  (bkz: ne mutlu türküm diyene)
  (bkz: güçlü ordu güçlü türkiye)
  1 ... off pff genc
 6. .
  ismail yk dan: "allah belanı versin"..
  ... mecnuni
 7. .
  orduya bok atanlar kıçları tutuşunca mehmetçik gazzeye diye slogan atıyorlar, bu ne yaman çelişkidir böyle.
  3 -1 ... mck67
 8. .
  türk silahlı kuvvetleri alnı açık bir kurumdur. şimdiye kadar yaptıklarıyla halkının hatta birçok ülkenin beğenisini, takdirini kazanmış bir kurumdur. neden hedef tsk?

  hepimizin bildiği gibi abd bu topraklarda " ılımlı islam " politikasını izlemektedir. birçok (emekli) cıa ajanının yaptığı açıklamalarda ortak yön şudur ;

  " türkiye de kemalizm devri kapanmıştır, ılımlı islam devri başlamıştır. diğer müslüman ülkelere de örnek olacaktır "

  kemalizmin çizgisinden ayrılmak istemeyen kurum kimdir? - türk silahlı kuvvetleri.
  bu durum ülkemizdeki ılımlı islamcıların ve dolayısıyla abd nin hiç de hoşuna gitmemektedir. bu nedenle her fırsatta türk silahlı kuvvetleri karalanmaya çalışılmaktadır. birçok sahte belge cia tarafından düzenlenmekte ve yandaş gazeteler ( vakit, taraf, zaman vs. ) tarafından da çok güzel bir şekilde yayınlanmaktadır. amaçları halkı galeyana getirip asker karşıtı yapmak.

  boşa uğraşıyorlar. tabi onlar abd nin kucağında oturduklarından bizim milletimizin asker bir millet olduğunu ve her durumda asker ve halkın beraber hareket edeceğini göremiyorlar. siz o kucaklarda oturmaya devam edin. elbet bir gün o kucaktan ineceksiniz ve bu millete hesap vereceksiniz.

  (bkz: güçlü ordu güçlü türkiye)
  1 -2 ... anonim kalan
 9. .
  + ben bu yazıyı tsk'ya bok atanlara yazdım.
  - bok atmıyoruz gerçekte ne ise onu söylüyoruz.
  + darbe o zaman lan!! sallandırın bu insanı derhal!!

  (bkz: sözlüğün fena halde cunta taraftarı olması)
  2 ... creepy doll