bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  evet kıymetli asalaklar. twitter, facebook ve sözlüklerden hükümet düşürmeye, yönetim değiştirmeye ve daha iyi bir dünya kurmaya çalışan yaratıklar. iyi okuyun bu yazıyı.

  bu ülke, bu topraklar tarihinin hiçbir döneminde yekun bir huzur ve sükunet maalesef ki bulamamıştır. bu coğrafyada her güzellik karşısında misliyle bir acıyı bulmuştur. bireyinden bütün topluma ve oradan da yönetilme şekline sirayet etmiştir bu durum. kısa bir örnek; 80 yılına kadar sokaklarda sağ sol kavgasından 3 bin kişi ölmüştür. sonra bu kavga bitti derken doğuda patlayan terör belası yıllar içinde otuz bin can almıştır. şimdi bu kısa örnekten gidecek olursak teröründe bittiğini düşündüğümüz şu günlerde yeni ve daha büyük acılara gebe gibi durmakta ülkemiz.

  sizlere asalak deme nedenime gelince. siyaseti ve ülke yönetimini babalarınızdan miras aldığınız ideolojiyle son 3-4 yılın argümanlarıyla yargılayıp sonuçlar çıkarıyor ve ahkam kesiyorsunuz. bilmiyor görmüyor ve anlamıyorsunuz ki bu ne sizi, ne de sizden sonra gelecekleri mutmain etmeyecektir. her büyük olayda her elim hadisede nefretten başka herhangi bir duygunuz olmadan hareket ediyor ve sonra yine yeniden büyük bir çaresizliğe gark oluyorsunuz.

  bakın; derdi daha iyi bir yönetim, daha iyi bir türkiye, daha iyi bir dünya olan insanlar sadece nefret etmekle herhangi bir yere varamayacaklarını anlayarak işe başlarlar.

  dün soma'da 282 kişi öldü ve dahası bekleniyor. siz olayı başbakan erdoğan ve onun nezdine indirgediniz. orada bulunanlarınız yuhaladı burada bulunanlarınız küfretti magazin yaptı. peki elinize ne geçti ya da neyi kazandınız anlık bir tatminiyet dışında? yarın yeniden daha büyük pişmanlıklara uyanacaksınız ve bu genlerinizle çocuklarınıza kadar ulaşacak bu pişmanlıklar.

  demem o ki son kez; yapmayın, etmeyin. üstüne oturduğunuz şeyle düşünmeyin. varsa ve mümkünse eğer beyninizi kullanın. yoksa küfretmekte serbestsiniz. ne diyim bende sizin!
  7 -6 ... stresli bir gangster
 2. 2.
  (bkz: sosyal medya duyarlısı)

  öyle oturduğunuz yerden profil fotoğrafını kara kurdele yapmak ile bi şey olmuyor sığır oğlu sığırlar.
  1 ... yetkisiz temsil
 3. 3.
  umudunuzu koruyun ve bağzıları gibi vicdanlarınızı kirletmeyin. özgürlüğe, adalete, insana değer veren insanlar var bu ülkede. bağzılarının yakın geçmişi 1800ler olsa da sene 2014, her şey teker teker kayıt altına alınıyor. hiçbir şey unutulmayacak.
  1 ... yolumunustu
 4. 4.
  Bi b*ku bilip bilmeden gelip burda başlık açıp s*çmayın sözlüğün içine. Defolun gidin aynanın karşısında sivilcelerinizi patlatın ondan sonra gelin afkurun burda. *
  2 -4 ... harbi kiz
 5. 5.
  Bir takım gerzeklerce maalesef yine anlaşılmamis yazidir. Üç satır yazı yazıp dört tane kufur eden bu gerzeklere karşı mücadele vermek beyhude olsa da ümit bu çağında en tahrik edici duygusu maalesef. Bir ümit yazıyoruz.
  1 ... stresli bir gangster