1. 1.
  MADEM SANA,BANA,AŞKA DAiR YAZIYORUZ VAKiT SOMA iÇiN YAZMA VAKTiDiR VATANDAŞ!
  GÖZÜNÜ DÖRT AÇ HAKKINI YEDiRME! SEN GÖZÜNÜN ÖNÜNDE VATANDAŞI PATAKLAYAN Bi DiKTATÖRE SAKIN OLA iNANMA! DAHA iYiSiNi YAPABiLMEK,ÜLKENi BU CEHALETTEN KURTARMAK iÇiN DURMADAN ÇALIŞ AKSi TAKDiRDE HERKES ARKASINA BAKMADAN KAÇACAK BU YERDEN! ALDANMA YAPTIĞI YOLA, SÖYLEDiĞi SÖZE DAHi iNANMA..NiTEKiM ZAMANINDA Bi DOLU iNSANIN 2 GÜN ÖNCE CANINI VERDiĞi "SOMA" DAN ÇIKAN KÖMÜRÜ DE BEDAVAYA VERDi..O iNSANLARIN HAKKINI YEDiRME.ŞiMDi NE Mi OLACAK? HiÇBiR KÖMÜR ORADA ÖLENLERiN ÇOCUKLARINI ISITAMAYACAK..
  2 ... cogulsahis
 2. 2.
  Siz öldünüz ya bizde öldük yediğimiz lokmaları yutkunamadık, hepinizin ayrı bir hikayesi var hepsini dinleyip duygulanmamak, ağlamamak elde değildi, istedik bu yangın hiç çıkmasın. Sizin sıkıntılarınızı belki en çok anlayan babamdı çünkü bir zamanlar oda yeri altında çalışıyordu eve ekmek parası getirebilmek için ve asıl mesleği öğretmenlikti. Elleri pis diye ıyy diyip garip garip bakanlar çoktu. Babamın sizden tek farkı var o sağ siz ise ölü keşke bu fark hiç olmasaydı. Şimdi arkanızdan dua okuyacağım huzur içinde yatın onurlu insanlar.
  1 ... idamlikgenc
 3. 3.
  Unutulacaksınız. Sadece anneniz babanız eşiniz dostunuz hatırlayacak sizi. Birde onlara bin lira maaş bağlayacaklar. Fakirliklerinden bu pis parayı reddedemeyecekler bile. içine sıçtığımın adaletsiz düzeni. Parayı bulan o lidyalıların da allah belasını versin kapitalizmin kölesi olmamızı sağlayan yönetici bozuntularınında. Allah ailenize sabır versin. Bizler nasıl olsa unutacağız kendi derdimize düşeceğiz.
  1 ... richie pich
 4. 4.
  Bugun dua, sabir ve birlik gunu... sizin icin tek yapabilecegimiz dua etmektir. Rabbim rahmet etsin, gittiginiz yer aydinlik olsun, mekaniniz cennet olsun... rabbim ailelerinize sabir versin...
  ... sari civciv
 5. 5.
  Ailelerinize, yetimlerinize bu millet bakar, siz rahat uyuyun.
  2 ... useless