1. 32978.
    seni, hikayemizi, kim olduğunu anneme anlattım az önce, üzerimden bi ağırlık kalktı, çünkü artık ağır gelir olmuştu acım. bana önceden söyleseydin keşke, istemeye gelirlermiydi dedi, bana son konuştuğumuz gün ilgisi kesilmişti sandığım için onu terkettim, belki de hem gerçekten ilgisi azalmıştı hem de işi vardı o yüzden yazmak istemiyodu dedim. numaranı istedi seninle konuşmak için varya, vermedim, tanımadığın numaralara açmadığını ve artık beni çoktan kalbinden sildiğini iyi kavradığım için. uzağa gittiğim için bana ilginin kesilmediğini bilsem, sana ayrılalım demezdim, keşke önceden anlatsaydın dedi annem, o zaman aileler tanışırdı ve biz de orda kalırdık, o da seni unutmazdı, o olduğu için mutlu olurdun sende, bak şimdi ne hale geldin dedi, ne kadar şaşırdım o anda anlayamazsın, o bana hak verdi, sevgimi alaya almadı resmen. Eğer en başta istediğin gibi aileme açsaymışım konuyu herşey çok iyi olcakmış. bu kadar severken yine kendi hatamla kaybettim seni, son kaybedişimdi bu...
    5 -1 ... serserirapunzel
  2. 32977.
    bu yazı youtube 'otomatik oynat' özelliği yüzünden yazılmış bir yazıdır.
    sene 2008 aylardan kasım.
    20 yaşında ne kadar aşık olabilirse insan o kadar aşığım.
    başka bir ülkede, başka bir dilde fakat tüm frekanslarım sende. yine ayrılmışsın benden, bütün komünizm binaları üzerime üzerime geliyor, dışarısı -10, içim yanıyor. 5 euroluk kontör alıyorum, topu topu üç dakika konuşamadan başka frekanslara aktarılıyoruz. sinir krizlerine giriyorum, cevap yok.
    msn messenger aracılığıyla yazıyorum, cevap yok.
    nasıl hissettiğimi hatırlatacak tek bir kelimem bile yok.
    mail kutumu açıyorum, bir de ne göreyim.
    senin sosyal medyadaki bütün mesajların bana gelmiş, ayhan mı ahmet mi hatırlamıyorum, sana edip akbayram'dan kuşlar adlı şarkıyı göndermiş, çok beğenmişsin falan.
    odada üç kişiyiz, birine bile söyleyemiyorum, serde erkeklik var ağlayamıyorum, ayaklarım çok yanıyor bizde genetik diye bir yalan söylüyorum odadakilere, dışarı çıkıyorum yalın ayak, o gün sitenin bahçesi bilir halimi, bir de yorgun düşen kar taneleri.
    fakat gözüm kör, bunu aldatma olarak saymıyorum bile, sonra ingilizce kursu vs vs.
    bir fotoğrafın gerçek yüzünü görebilmek için ondan biraz uzaklaşmak gerek, bunu anladığımda biraz geç olmuştu.
    ve ben gittikten sonra senin yıllarca geri dönmek istemen gibi 'geç'
    yıllar geçtikten sonra anladım ki;
    o kadar genç, o kadar saf, o kadar temizdik ki, nasıl güzel sevmişim ben seni o zamanlar.
    ne zaman çalsa playlist'te edip akbayram, ayaklarım yanar.
    belki bilirsin bizde genetik.
    2 ... buraquality
  3. 32864.
    senin ile tüm bağlarımızı kopardığımızın 4. ayında gelip buraya yazmışım.
    Tam 4 ay oldu bugün özlemedin mi ?
    diye. sonra vazgeçmişim. sözlük entryi saklamış vay be. tam bir hafta sonra 1 yıl olacak özlemedin mi ?
    2 ... sinekadam
  4. 32863.
    senle geçireceğimiz anlar, saniyeler, dakikalar, saatler, günler, haftalar, aylar, mevsimler, yıllar var. ve seninle bu zamanı biraz daha uzatmak için alkolü sigarayı bırakacağım. hemde senin doğum gününde. senin doğum günün, benim yeniden doğduğum gün olacak. sen istediğin kadar itiraz et, yaptığım yanlışları yüzüme vur. ben sana olan sevgime, bağlılığıma inanıyorum. ve bu inanç beni ayakta tutuyor.
    1 ... ccedricc
  5. 32862.
    En son bıraktığımda şiir okuyordum sana. Nerden çıktı şimdi bu bilançolar, mizanlar, ödeme planları ?
    Böyle mi olacaktık ?
    3 -2 ... sabahi olmayan gece
  6. 32861.
    Ben bu satırları sana yazıyorum, yine içimi dökme ihtiyacım duyuyorum. Gözyaşlarım yine uykumu mahvetti ve, sen ise sol yanımı. Neden bütün gün aklımdasın ey insafsız? Abartısız her saniye seni düşündüm bugün, stüdyoda kafede bilgisayarda orada şurada, nereye girsem bir anımız depreşti ne yapsaö hatırıma düştün. Sol yanım çok sızlıyor, Selin. Ben gerçekten çok kötü oluyorum sensiz, sanki gerçekten sana muhtaçmışım gibi. Ki öyleyim! Her şey manasız seninle, ne şiirler anlamlı ne müzikler zevkli ne yemekler lezzetli sensiz. Sen resmen benim için 5 duyu organı gibi oldun, her şeyi bana sen hissettirdin. En güzel duyguları en kötü acıları...
    Son bulmasın bu döngü, hep hayatımda ol sevdiğim. Ve umarım, umarım beni anlarsın, umarım beni bir kez olsun dinlersin. Son bir kez konuşmak istiyorum seninle, son bir kez karşında dikilip, sonu olmayacak bir seni seviyorum demek istiyorum.
    Stüdyoda bile between the bars'ı söylerken ağladım durduk yere. Göçebeye gittim üstüne akif abiyle ağladım. Şimdi de gece gece yine hiç çıkmamış gibi geldin hatırıma. Eğer kafka olsaydım, milenam kesin sen olurdun yennefer kılıklı sevdiğim. Ne olur gör ne acılar çektiğimi, şu tüm acılarımı bir sarılmanla alabiliyorsun, işte bu yönüne apayrı aşığım. Kaburgamı sıkıştırıyorsun ama dert tasa bırakmıyorsun. Sen ne eşsiz bir varlıksın be meleğim. Ne olursun gel kollarıma, al elimdeki bira şişelerini yanan sigaraları, sol yanımdaki sızıyı. Çek kurtar beni, en temiz sayfaya en baştan yazalım tarihimizi. Ne olur...
    2 ... soundofsilence
  7. 32860.
    Sleep, sleep, more sleep.
    1 -1 ... golgebeyi
  8. 32859.
    Minik minik tüm ihanetlerini hörgücümde biriktiriyorum ki zamanı gelince seni develer gibi ezmek için.
    3 ... asuregibisurat
  9. 32858.
    hayattan yoruldum , kuralların değişmesinden yoruldum ben . 4 sene önce her şeyi kazanırken (evet her şeye kazanmak yada kaybetmek gözü ile bakarken ) şimdi sadece kaybetmek yada daha çok kaybetmek diye 2 seçeneğim kaldı ? Ben ne yaptım hayat sana? Sırası ile arkadaşlardan dostlardan uzak durmamı sağlayacak ne yaptım? Yada ne yaptım sana ki aldın genç yaşta sevdiğim kızı ...Hani taşıyamayacağımız yükten fazlası yüklenmeyecektik ? neden ben kendimi bu yüklerin ağırlığı altında ezilmiş hissediyorum? Yolunda gitmeyen işlerimden sürekli gerilememden ben suçluyum kabul de senin yüklenişinin hiç mi etkisi yok? Kazanmak neden imkansız oldu benim için? 0 toplamsız oyuna bile razı iken bu kadar mı zor yani hayatımda 4 yıl sonra bir defacık iyi şeyler olsun istemek ? Eskiden kaybedecek çok şeyim vardı , kaybettim . Şimdi onursuzunum daha ne olacak ne kadar kaybedeceğim? 0 dan eksiye düştüm de nereye gidecek sonum? kaderimde mi var kaybetmek yoksa bu yaşadıklarım mı bir illizyondan ibaret?
    2 ... designated survivor
  10. 32857.
    ben bu yazıyı sana yazdım
    3 ... nicke lan jello