1. 32660.
    HiÇ GEREK YOKTU.
    ... arasirabazen
  2. 32659.
    Belki hoş ayrılmadık. Bir zamanlar senin Romeon'dum, sende benin julietim'din. Sevgiyle ve saygıyla kal. Eğer benden daha mutlu olabileceğin birilerine gittiysen. Ben buna sevinirim.
    3 ... iiiblacktoothiii
  3. 32658.
    "Zaafinim" biliyorum. Vazgecemedigininim ben senin bunu da biliyorum. iyi ki yarım biraktim. Birakmasam sittin sene her gelisimde kosardin.iyi ki tamamlanmadik. Ulaşılan, tamamlanmış her şey eksik kalmaya, yok olmaya mecburdur. Rutine bağlamaya mecburdur.Tecrübemi seveyim. (bkz: nereye gidiyorsun)
    4 ... no remorse
  4. 32657.
    Bugün yine çarşamba, salıyı çarşambaya bağlayan gecede oturmuş seni düşünüyorum yine. Geçen hafta da çarşambayı perşembeye bağlayan gece ansızın düşüvermiştin aklıma. Gerçi hep aklımdasın, sadece seni ve yaşadıklarımızı daha detaylı düşünüyorum. Yazdan başlayarak o kadar fazla şey yazdım ki buraya senin için, onlara baktım biraz. Birkaç haftalığına il dışına gittiğin zamanlarda iletişimimiz 0'a yakındı, benimle konuşmamayı seçiyordun, bilerek. Umrunda bile değildim, gerçi hiçbir zaman olmadım ama daha bir hissettirdin bunu bana. Beni devamlı kullandın, sevmedin, alay ettin, küçümsedin... Şimdi geriye dönüp baktığımda güzel zamanlardan ziyade acıyı görüyorum, içimdeki acıyı, bana yaşattığın acıları... Şimdi durmuş gecenin bu saatinde seni düşünürken senin keyfine bakman adil değil. Bana gelme sebebini biliyorum artık, bütün düşüncelerimde haklı çıktım. Belki de aptal sanıyorsun beni fakat sandığından daha fazlasının farkındayım. il dışındayken telefonda konuşuyorduk ve sen farkında olmadan başkasının olduğunu belli ettin, sonradan olan bir şeyi sanki ihtimalmiş gibi söyledin. Artık yazacak bir şeylerim bile kalmadı. Sana söylecek sözüm de yok. Sadece beni sevmiyorsan çekip gitmeni istiyorum, sevmeye kıyamadığım. Bunca yıldır beraberiz şu son zamanlarda belli ettin ne bok olduğunu, daha doğrusu diğerlerinden pek de farklı olmadığını yoksa içini bok götürdüğünün çoktan farkındaydım. Şimdi gece kaldı geriye senden, bir de düşlerim... Arzularım, sana olan bitmek tükenmek bilmeyen sevgim, pişmanlıklarım, yorgunluğum, içimi paramparça edişlerin... Buraya senin için bir daha yazacağımı sanmıyorum, seviyorum seni; her şeye rağmen...
    ... better call saul
  5. 32655.
    Denizinde boğulan balığın bu gece yine sana geldi. Irmaklara gitmişti senin zehirli planktonlarınla beslenmektense, azot dolu suyunu solumaktansa dağların tepelerinden güneş gibi süzülen ırmaklara gitmişti küçük balığın. Oralarda oksijeni bol tatlı tatlı soğuk sular vardı. Tatlı su balığı olmaya karar vermişti damarlarında o çok sevdiği denizinin tuzlu suyu akarken. Ne yapsındı orda kalsa boğulacaktı zehirden aşıktı çünkü denizine. Ama denizi her balığa nefes olmuştu, dayanamazdı buna minik solungaçları. Böyle imkansızı görülmüş müydü şu 6 buçuk milyar yaşındaki dünyada? Sana nefes olan nefes almanı zorlaştırıyordu nasıl işti bu? Kaçacaktı, mecbur gidecekti buralardan. Tatlı su balığı gibi yaşadı yıllarca.. bulunduğunuz yere ait değilmiş gibi hissetmeyi bilirsiniz. Aslında hepimiz tuzlu su balığıyken, tatlı sularda yaşamıyor muyuz?
    2 -1 ... iyibiri
  6. 32654.
    Dön bana, yapma zorlama
    Birini yeniden tanıyıp, boşuna alışıp, sevmeye değmez.
    5 ... mrltln
  7. 32653.
    Kış olan gönlüme bahar güneşi gibi açmanı ve gelmeni istiyorum !
    Nerelerdesin sen ? Dönmelisin ait olduğun bizli diyarlara.
    5 -1 ... iiiblacktoothiii
  8. 32652.
    Birbirimize 1 nanometre karelik bir alan kadar bile temas etsek içim titriyor. *
    2 -3 ... sufferinq
  9. 32651.
    Her hareketin beni mutlu ediyor. Böyle güzelsin işte.
    1 ... nick burkhardt
  10. 32650.
    güzel günler görmek için sana değil atanmaya ihtiyacım var.
    7 -1 ... sosyalist patron