entry 33419 galeri 243 video 216 ses iyilertrends
  1. 33375.
    Benimle eskiden olduğu gibi konuşmanı özledim. Seni geri getirmem lazım ama nasıl? Çok konuşamıycam özledim işte.
    #36716945 :)
  2. 33376.
    Cidden sana kızmıyorum hala özlüyorum 2 ay gecti hala zerre azalmadı acım ama mutlu olduğunu bilmek de yeterdi ara ara mutluyum sevdiğim kızla desen ben senin adına mutlu olurdum onu da aldin elimden her yerden engelledin gormeye konusmaya tahammülün yok beni gözünde degerim olsa hastanedeyim dedigimde merak ederdin yokmus napalim unutulursun sende elbet.
    #36717236 :)
  3. 33377.
    Sen ordasin ben burda bir yıldız tutalım seninle ikimiz o yıldıza bakıp sanki berabermisiz gibi hissedelim olur mu? Neden olmasın belki de uzaklar yakın olur hımm. iyisi mi ben sana sessizce hoşçakal diyeyim çünkü biz hayata farklı başladık be düş perisi...
    #36717276 :)
  4. 33389.
    Açık bluzların, eteklerin, bikinilerin, etrafında sırtlan gibi bekleyen karaktersiz eşin dostunla mutluluklar dilerim.
    #36727263 :)
  5. 33390.
    teşekkür ederim.
    #36727273 :)
  6. 33391.
    Sayın sevdiğim,
    Beynimden de git artik.
    Sayın sevdiğim,
    Beynimde edindiğin yeri ş*keyim.
    #36727392 :)
  7. 33392.
    tozlu ellerini tutmayı, ılık ayaklarına dokunmayı ve göğsünde ruhumu dikmeyi özlüyorum. bir akşam gel, rakı içelim. sevişelim. sen yine git; bin sabah aniden, bin daha öldür beni.

saçların sıratım, suretin cennet;
    baktıkça güzelleşiyorsun...

dışarıda müthiş bir yağmur var. pencereyi açıyorum, yağmurun sesini, şehrin sükunetini dinliyorum.
    içime dolan toprak kokusu, şehrin binalarına inat her yere yayılıyor.

bir sigara yakıyorum, seyredalıyorum yağmuru. damlaların birbiri ile yarışını izliyorum.
    çocukluğum geliyor birden aklıma. soğuk kış günlerinde, ışıklar kapandıktan sonra tavanı aydınlatan soba.
    ışığı tavana vuran sobayı izlerken annemin kucağında uyuyakaldığım günleri özlüyorum. kıyafetlerin naftalin koktuğu zamanları özlüyorum. pazar sabahı evdeki neşeyi özlüyorum. babaannemden dönerken, babamın beni sırtında eve götürmesini özlüyorum.

sigaramdan bir duman daha alıyorum. içime hapsediyorum.
    sigaranın yarısını geçmişime, yarısını sana ayırıyorum.

gözümden bir damla yaş dökülüyor yanağıma.
    yağmurdur diyorum.

ve soruyorum kendime;

"Yüzünde Korkularla, içinde çığlıklarla, Kalbinde simsiyahlar...
    Nereye gidiyorsun?"

bir mühlet düşünüyorum. sonra emin oluyorum:

Çocuk,
    Her vedanın ardında, bir bekleyeni vardır kimsenin bilmediği
    Ve her gözyaşının altında bir dua kimsenin duymadığı
    Çevir gökyüzüne başını.
    Bakma arkana!
    Daha sert basa basa, daha güçlü.
    Anlat bu kara şehrin yollarına ak adımlarınla:

"Gitmek yenilmek değildir, kazanmak da;
    Gitmek gitmektir işte..."
    #36728032 :)
  8. 33393.
    Kendime bile itiraf edemediğim itiraflarım var sana nasıl itiraf edeyim.
    #36728105 :)
  9. 33394.
    bana bir şey yazan var mı diye bir bakayım dedim, lan 33.395 tane yazı var!
    buradan bana bir şey yazmayın. bir diyeceğiniz varsa farklı kanallardan görüşelim.
    veya görüşmeyelim lan ne fark eder.
    #36728122 :)
  10. 33395.
    Git, gidişin aslında benim kurtuluşum olur.
    #36728171 :)
  11. 33397.
    ben bu yaziyi cok tanimadigim ama yakin oldugum birisine yaziyorum. okumayacaginin farkindayim. icim de de tutmak istemiyorum. seni taniyali cok olmadi ama uzun zaman sonra evet dedim evet bu olabilir. samimiyetine guvendim. fakat ben artik insanlarin cetelesini tutan bir insanim. yakindigin, yanin da olmak istedigim, sana destek olmak istedigim o konu var ya. iste sen orda battin. eger bir seyi elestiriyorsan yapmayacaksin. sana yapilmis ve anlatirken bile nefret dolusun. baskasina yaparken oyle degil. acimadin. sana yapilan hareketi o kiza yaptigini gordum. velasil tek bir hareketin herseyi sildi. bundan sonra hayatim da yerin yok. yolun acik olsun.
    #36728758 :)
  12. 33398.
    Artık şansımızın güzel gittiği kısma geçsek de sen Nissan juke'umuzun yan koltuğunda bütün gün konuşsan.
    #36728759 :)
  13. 33399.
    Ben bu yaziyi sana yazdim

Leb-i deli maral

Bir kedinin ağzındaki ciğer parçasıydı sözcükler,

Deli maral'i bulabilmek icin

"Tanri" ariyor
    #36728780 :)
  14. 33400.
    O bulunamiyandir aslında

Bi de içimdeki çocuğa soram.
    #36728784 :)
  15. 33401.
    Kendi hayatımda ne kadar önemli isem senin hayatında bir o kadar önemsiz ve ufağım..
    bazen bir detay olduğumdan bile şüpheleniyorum artık..
    Bazen sende öylesin Aslında Benim için..
    Bugün uzun zaman sonra bir kaç saat aklıma ve yüreğime ziyarete gelmedin biliyor Musun ?
    Ve ben bunu düşününce şimdi içim acıdı..
    Neden farklılaşmıyoruz ki ?
    Adım atmak bu kadar mı zor ?
    Neyse boşver gene önemseme sen..
    #36734159 :)
  16. 33402.
    Gel değil, gitme. Çünkü gidersen geri döneceksin. Çünkü gidersen, kaybının büyüklüğünü göreceksin. Geldiysen şimdi, sakın gitme. Çünkü bu yanılgıya düşersen de gidersen, döndüğünde ben, beni bıraktığın o masada olmam. Olmak istesem de olamam, olamayabilirim.. Kim bilir. Sen çok seversin ya hani; hadi eyvallah.
    #36734199 :)
  17. 33403.
    Sonradan anladım ki beni mutlu eden senin bana duyduğunu söylediğin sevgi değil benim sana hissettiğimdi.

Sahi sevdin mi ki.
    #36735292 :)
  18. 33404.
    Bayadır da yazmadım, şöyle bir içimi dökeyim.

1. Babama yazıyorum: sen bizden ayrıyken annemden hep eve gelmene izin vermesini istiyordum. Hatta defalarca tartıştım bile. iki yıldır falan ne kadar uğraştım bilemezsin. Defalarca ağlama krizine girdim. Sonra sen çok hasta oldun. Annem o kadae yüce gönüllü biri ki ona ve bize yaptığın ve yapmadığın onca şeye rağmen sana kapımızı açtı. Geldin. 1 ay oldu yaklaşık geleli, belki de geçti bilmiyorum. Ama benim için hiçbir önemi yok yanımızda olmanın. Ben bunca zaman seni değil hayalimdeki babamın ve geçmişimin gelmesini istemişim. Epey hastasın ama sana üzülmek bile gelmiyor içimden çok ilginç ya. Senin yerinde annem olsa üzüntüden hasta olurdum ben de. Asla baba olamadın. Olamayacaksın da. Eve gelmenle eksikiğim de geçmedi, hatta azalmadı bile. Ne yazık ki sadece evde kalan bir misafir gibisin benim için. Sana karşı hiçbir duygum kalmamış. Çoğu zaman içimden baba demek bile gelmiyor.

2.anneme yazıyorum: sen benim tanıdığım tanıyacağım en mükemmel insansın. Ben böyle duygusal konuşmaları pek beceremem biliyorsun çünkü gözlerim doluyor hemen. Sonra senin de doluyor falan bak şimdi aklıma gelince bile buruldu içim. işte o yüzden seninle duygusal konuşmalar yapmak istemiyorum. Bana hayatımın kazığını atan o adamı düşünüyorum da ben senin yaptığını yapıp onunla aynı evde nefes dahi alamazdım. Sense gençliğini harcayan, hayallerini yıkan, nefret ettiğin adama hala acıyıp ona kapını açacak kadar yüce gönüllüsün. Benim idolüm sensin. Senin gibi biri olmak için elimden geleni yapacağım ömrümün sonuna kadar.

3.bunu da öylesine yazıyorum işte keyif benim değil mi?: neden bu kadar mutsuzum hiçbir fikrim yok. Sanki her an bir şey olacak gibi içimde bir huzursuzluk, bir korku var. Tanımlayamadığım bir şey. 4-5 gündür hiçbir şeyden keyif almıyorum. Geçmiş falan geliyor aklıma sürekli. Sürekli hatalarımı düşünüp pişmanlık duyuyorum. Asla mutlu olamayacağımı düşünüyorum. Kimseye güvenmemem gerektiğini düşünüyorum. Daha kısa bir süre önce bir sürü yalanın içinde yaşadım. Herkesin gizli bir hayatı var. Herkes karşısındakinden gizliyor kendini. Olmak istemediğim birine dönüşmüşüm onu farkettim. Her zaman dürüstlükten dem vuran ben son 1 yılda üzülmemek için duygularımı gizlemişim, yalanlar söylemişim. Kendimi bike kandırdım. geri alınamayacak şeyler işte. Şimdi eski halimi hatırlamaya, ona dönüşmeye çalışıyorum. Ama geçenlerde bir şeye çok kırıldım. insanlar neden bu kadar ikiyüzlü? içime dert olan şeyler var. Beni neyin üzdüğünü aslında çok iyi biliyorum. Birine inanıp sonra hayal kırıklığına uğrayıp duruyorum. Hayır. Beni kimse kandırmasın ben toparlanamıyorum. Hayatımdaki güzel şeylere odaklanmaya çalışıyorum ama yine de kandırılmanın acısını içimden söküp atamıyorum. Sevgiyi kullanarak kandırmak çok adice ve defalarca yaşadım bunu. Bir daha istemiyorum. istemsizce saçma sapan zamanlarda aklıma geliyor. Seviyorum diyip sonra bir hiç yerine konulmak çok acı. Aslında beni sevdiğim insandan başka bir erkeğin sevip sevmemesi umrumda değil. Ama iyi niyetli bir şekilde inandığım insanın bana bir hiç gibi davranması beni çok kırdı. Sonrasında çok mutlu olacağım şeyler yaşadım ve hala da sanki bir rüyanın içinde gibiyim. Asla olmaz dediğim şey oldu. Yaşanılan Onca şeye rağmen sevdiğim insan benimle. Yine de bir hiç yerine konmanın acısını içimden söküp atamıyorum. Her şeyden öte onu bir dost gibi görmüştüm. Başkasını sevdiğimi öğrendiği için yaptı belki bilmiyorum ama ben bunu haketmedim. Kimse bir hiç olmayı haketmez. Çokk öfkeliyim ayrıca. Karşısına çıkıp yakasından tutup sarsmak istiyorum. insanlara güvenimi, inancımı çalmayın. Benim inandığım tek şey sevgi. Belki de iyi niyetliyim bilmiyorum. Ama benim sevdiğim kişi bana başkasını seviyorum aslında dese ona bir hiç gibi davranamam asla. O benim için bu dünyadaki en kıymetli insanlardan biri. Onun mutluluğu için gerekirse ondan vazgeçerim. Evet çok üzülürüm. Ama o mutlu olacaksa ben üzülmeye razıyım. Ne yaparsa yapsın çirkefleşmemek için elimden geleni yaparım. Onu yok sayamam asla. Sevgi böyle bir şeydir. Ben çok sevilmedim ama biliyorum. Çünkü ben sadece sevginin gücüne inanıyorum.
    #36735673 :)
  19. 33405.
    bunu annene sorsana delikanlı.
    #36735751 :)
  20. 33406.
    Rehberimden sildim seni ezberimde yokmuşsun gibi. Günde 2 kere kaydedip acaba engeli kaldırmışmısındır diye bakıyorum ama keyfinde ve mutlusun niye ekleme gereği hissedesin tabi en azindan sen mutlu ol ben hep buruk olsam da.
    #36737179 :)
  21. 33407.
    insanlar artik tutunamiyor insana ,
    bundanmidir sarilmak sıkıca tutunmak kitaba şiire veya bir şarkıya sıkıca sarilmak ... sebebi sizlersiniz...
    #36737199 :)
  22. 33408.
    g.tüne koyayım da yaylan.
    #36737244 :)
  23. 33409.
    Kansere, vebaya çözüm bulan ademoğlu; "aşık" olmak hastalığına çözüm bulamadı sevgilim!

Durumun ciddiyetini farkındasın değil mi?

Etraf aşkını tamamlayamamış romantik çalgıcılarla dolu.

Kulaklarımda mırıldanır çalgıcılar; birinden girer, ötekine kadar yolu kaybeder.

Bir bakmışım kalbime dokunmuş.

Sonra, aşkını öldüren şairlerle dolu.

"Şair" olmanın sarsılmaz kuralı değil mi; "umutsuz" aşkın pençesinde olmak?

Ah o filmler..

Sara sara izlediğim; her sahnesinde göz yaşı döktüğüm duygusal masturbasyonlar.

Ademoğlu acı çekmeye aşık bir mazoşizm erbabı..

Ve ben de;

Beni öldüreceğini bildiğim bu bulaşıcı hastalığa göz göre göre kapıldım.

Çek bir nefes..

Geçmemiş olsun!
    #36737309 :)
  24. 33410.
    seni birileri yine sevecek, Ama kimse benim gibi sahiplenmeyecek.
    #36737933 :)
  25. 33411.
    Rüyalarima başka insanların sevgilisi olarak giriyorsun ve benim kafayı yememe ramak kaldı.
    #36738855 :)