entry 33401 galeri 242 video 216 ses iyilertrends
  1. 33374.
    neden bana böyle yapıyorsun hep? bir kez olsun beni görmeyi denesen, en azından şu entryi bile sana yazdığımı bilsen keşke. neredeyse 2 sene olacak ve, yine ben geliyorum, yine sen kaçıyorsun. beni bu kadar çok istemiyorsan, yüzüme yüzüme söyle, alınmam darılmam. alıştım çünkü böyle şeylere.
    ilk, öyle bir geldin ki yanıma, daha gitme diye seni ben tutuyorum kolundan.
    #36708322 :)
  2. 33375.
    Yaklasik 20 dakika sonra 6 gunun ardindan gorusecegiz ve biliyorum ki sen butun okuzlugunle varligina devam edeceksin. Persembe gunu sana cok sovdum, kulaklarin cinladiysa sebebi bendim.
    #36708325 :)
  3. 33376.
    Benimle eskiden olduğu gibi konuşmanı özledim. Seni geri getirmem lazım ama nasıl? Çok konuşamıycam özledim işte.
    #36716945 :)
  4. 33377.
    Cidden sana kızmıyorum hala özlüyorum 2 ay gecti hala zerre azalmadı acım ama mutlu olduğunu bilmek de yeterdi ara ara mutluyum sevdiğim kızla desen ben senin adına mutlu olurdum onu da aldin elimden her yerden engelledin gormeye konusmaya tahammülün yok beni gözünde degerim olsa hastanedeyim dedigimde merak ederdin yokmus napalim unutulursun sende elbet.
    #36717236 :)
  5. 33378.
    Sen ordasin ben burda bir yıldız tutalım seninle ikimiz o yıldıza bakıp sanki berabermisiz gibi hissedelim olur mu? Neden olmasın belki de uzaklar yakın olur hımm. iyisi mi ben sana sessizce hoşçakal diyeyim çünkü biz hayata farklı başladık be düş perisi...
    #36717276 :)
  6. 33390.
    Açık bluzların, eteklerin, bikinilerin, etrafında sırtlan gibi bekleyen karaktersiz eşin dostunla mutluluklar dilerim.
    #36727263 :)
  7. 33391.
    teşekkür ederim.
    #36727273 :)
  8. 33392.
    tüm hatalarımı kabul ediyorum. aksi, öfkeli, ve bazen de kontrolsüz bir adamım. ama sevgim konusunda söyleyebileceğin hiçbir şey yok. senin için ailemi karşıma aldım, yaşadığım yeri, işimi, bütün düzenimi değiştirdim. bütün bunlara rağmen seni hiç sevmediğimi, aklımda başka biri olduğu düşünecek kadar ileri gidemezsin. şimdi benden nefret ediyorsun, belki de kendince intikam almaya çalışacaksın. ama sonunda sen zarar göreceksin, sonunda üzülen sen olacaksın... çok geç olmadan dön artık inadından, yapma bunu ne kendine ne bize.
    #36727367 :)
  9. 33393.
    Sayın sevdiğim,
    Beynimden de git artik.
    Sayın sevdiğim,
    Beynimde edindiğin yeri ş*keyim.
    #36727392 :)
  10. 33394.
    tozlu ellerini tutmayı, ılık ayaklarına dokunmayı ve göğsünde ruhumu dikmeyi özlüyorum. bir akşam gel, rakı içelim. sevişelim. sen yine git; bin sabah aniden, bin daha öldür beni.

saçların sıratım, suretin cennet;
    baktıkça güzelleşiyorsun...

dışarıda müthiş bir yağmur var. pencereyi açıyorum, yağmurun sesini, şehrin sükunetini dinliyorum.
    içime dolan toprak kokusu, şehrin binalarına inat her yere yayılıyor.

bir sigara yakıyorum, seyredalıyorum yağmuru. damlaların birbiri ile yarışını izliyorum.
    çocukluğum geliyor birden aklıma. soğuk kış günlerinde, ışıklar kapandıktan sonra tavanı aydınlatan soba.
    ışığı tavana vuran sobayı izlerken annemin kucağında uyuyakaldığım günleri özlüyorum. kıyafetlerin naftalin koktuğu zamanları özlüyorum. pazar sabahı evdeki neşeyi özlüyorum. babaannemden dönerken, babamın beni sırtında eve götürmesini özlüyorum.

sigaramdan bir duman daha alıyorum. içime hapsediyorum.
    sigaranın yarısını geçmişime, yarısını sana ayırıyorum.

gözümden bir damla yaş dökülüyor yanağıma.
    yağmurdur diyorum.

ve soruyorum kendime;

"Yüzünde Korkularla, içinde çığlıklarla, Kalbinde simsiyahlar...
    Nereye gidiyorsun?"

bir mühlet düşünüyorum. sonra emin oluyorum:

Çocuk,
    Her vedanın ardında, bir bekleyeni vardır kimsenin bilmediği
    Ve her gözyaşının altında bir dua kimsenin duymadığı
    Çevir gökyüzüne başını.
    Bakma arkana!
    Daha sert basa basa, daha güçlü.
    Anlat bu kara şehrin yollarına ak adımlarınla:

"Gitmek yenilmek değildir, kazanmak da;
    Gitmek gitmektir işte..."
    #36728032 :)
  11. 33395.
    Kendime bile itiraf edemediğim itiraflarım var sana nasıl itiraf edeyim.
    #36728105 :)
  12. 33396.
    bana bir şey yazan var mı diye bir bakayım dedim, lan 33.395 tane yazı var!
    buradan bana bir şey yazmayın. bir diyeceğiniz varsa farklı kanallardan görüşelim.
    veya görüşmeyelim lan ne fark eder.
    #36728122 :)
  13. 33397.
    Git, gidişin aslında benim kurtuluşum olur.
    #36728171 :)
  14. 33398.
    ben bu yaziyi cok tanimadigim ama yakin oldugum birisine yaziyorum. okumayacaginin farkindayim. icim de de tutmak istemiyorum. seni taniyali cok olmadi ama uzun zaman sonra evet dedim evet bu olabilir. samimiyetine guvendim. fakat ben artik insanlarin cetelesini tutan bir insanim. yakindigin, yanin da olmak istedigim, sana destek olmak istedigim o konu var ya. iste sen orda battin. eger bir seyi elestiriyorsan yapmayacaksin. sana yapilmis ve anlatirken bile nefret dolusun. baskasina yaparken oyle degil. acimadin. sana yapilan hareketi o kiza yaptigini gordum. velasil tek bir hareketin herseyi sildi. bundan sonra hayatim da yerin yok. yolun acik olsun.
    #36728758 :)
  15. 33399.
    Artık şansımızın güzel gittiği kısma geçsek de sen Nissan juke'umuzun yan koltuğunda bütün gün konuşsan.
    #36728759 :)
  16. 33400.
    Ben bu yaziyi sana yazdim

Leb-i deli maral

Bir kedinin ağzındaki ciğer parçasıydı sözcükler,

Deli maral'i bulabilmek icin

"Tanri" ariyor
    #36728780 :)
  17. 33401.
    O bulunamiyandir aslında

Bi de içimdeki çocuğa soram.
    #36728784 :)