6

1. 33326.
    Biliyor musun sözlük?

Gece gece kaç gülümseye doldu gözlerim. Ne kadar mutlu,ne kadar habersizmişim meğer. 2yıl önce kalabalık kahkahalarla yürürken dönüp bakmadığım o kaldırımda 2yıl sonra tek başıma bilinçsizce ağlamışım ben.

Unutuluyor sözlük herşey unutuluyor.kişiler,gülüşler,aç kalmalar,küsmeler sonra dönüp sımsıkı sarılmalar ama unutulmayan bir şey var sözlük.

Neden beni kaldırmadın o kaldırımdan?

Ömrümün son 4 yılında kazandıgım en güzel huyum insanların yaptığı davranışlara kendimi kinlendirmekmiş bu gece anladım.

Yıkıldım,kelimeler paramparça.

Bazı insanları karşıma alıp saatlerce omuzlarından silkip ses tellerim iflas edene kadar neden diye bağırmak istiyorum sözlük. Ama biliyorum ki hırsım,öfkem geçmeyecektir.

Bazı insanlar var. Onlardan nefret bile edemiyorum. Çünkü biliyorum ki nefret etmek bir duygudur.
    #37256919 :)
  2. 33327.
    Bir gün de biri nickimi vererek bana yazsın, heykelini dikicem amk dertlendim bu sebepten.
    #37256922 :)
  3. 33328.
    20 saate yakındır neredesin lan sen!?

kafayı yedim burada aq.
    #37256932 :)
  4. 33329.
    Uçurumun kenarındayım hızır. bir gamzelik rüzgâr yetecek, ha itti beni ha itecek...
    #37256942 :)
  5. 33330.
    söyle ne yapayım gerizekalı sonunu bilmediğim hatunlarından herhangi biri olacağım mal bi hayatın peşinden mi koşayım gerçi bi peşinden koşsam tek hatunun ben olurum ruhun duymaz da neyse,..yoksa bütün umutlarımın yerle bir olduğu saf dünyamda mı kalayım... söyle amk evladı
    #37256955 :)
  6. 33331.
    yaklaşık 3 ay oldu ne araştık, ne mesajlaştık. özlüyor muyum la acaba? neyse siktir et.
    #37256966 :)
  7. 33332.
    Varsan göster kendini!
    #37256967 :)
  8. 33333.
    orospu. ağzona sıçayım. zerre kadar değmezsin aslında kafama takılan şey de zerre tadeğya değmez ama gecenin şu saatinde beni uykusuz bırakmayı balardın ya ebeni skim senin.
    #37256971 :)
  9. 33334.
    Tam 1 yıl önce bugün yazdığın mektubu okudum tesadüfen. 21 temmuz 2016. Okurken gözümden yaşlar geldi. Herşey böyle olduğu için çok Üzgünüm. Özlemimi mektup giderdi sanki. Satırlarda seni bulmak ne bileyim sen den bir şey duymak uzun süredir uzakta kaldığım evime gelmek gibiydi.

En sonunda yazan seni seviyorum kalbimi titretti. Ama ne çare. Dönüşü yok.

Benim kalbim ağrıyor. Fiziksel bi acı sanki. Ne düşünüyorsun hayatın nasıl merak ediyorum. Eski Günlerdeki güzel anılarımızı özledim. Yolculuklarımızı.

Yok bugün kötü şeylerden bahsetmeyeceğim sana beddua da okumayacaģım. Bana haksızlık ettin de demeyeceģim. Ben bugun sadece seni özleyerek uyuyacağım.

Sabah ta kalkıp bizi en son birlikte gören bi şehire gideceğim. Ve birlikte gören insanlara o artık yok nasıl diyecegim bilmiyorum, o şehirdeki en son ki hayalim le şimdiki hayal kırıklığımı toplayıp ortalamasını alacağım belki de.

Ayrıldığımızdan beri ilk defa rüyamda göreyim diye dua edip öyle uyuyacağım.
    #37265721 :)
  10. 33335.
    Ben bu yaziyi sana yazdim prison break in telif haklari yuzunden kaldiran adam. Peki sana ne demeli prison break e telif hakki koyan adam? Ya surda moralim bozuk izleyeyim dedim. Ayrica sevdigim kiyafeti yuzbin kere giyme sevdigim muzigi olene kadar dinleme sevdigim diziyi 2 yilda bir tekrar bastan sona dinleme manyakligi var bende. Ya sen neden bunu bana yapip fernandoyu gorme hakkimi elimden alirsin bana aciklasin biri bunu. 1. Sezon 12. Bolumde kaldim bu mu bana verilen deger? Bu mu sizin gozunuzde prison break izleyicisinin degeri? Fernando sucreyi her bolumde gosterdiniz okay. 5. Sezonda cok az vardi buna da okay dedim ama bunu yedirmem. Fernandoyu ebediyen gormemeyi kal di ra mam. Yapamam anliyor musun telif hakki icin bu diziyi yayindan kaldiran adam. Ya pa mam! Uf cok uzuldum biri kaldirsin telif hakkini.
    #37265796 :)
  11. 33336.
    Çok özledim seni. Burnumda tütüyorsun. Sana gelmek, saçlarını okşamak, doyasıya sana sarılmak istiyorum.
    #37269056 :)
  12. 33337.
    Beni rahat bırak anladın mı senden tek istediğim bu sadece rahat bırak.

Sevdiğini sanmakla hata yapmışım bunda zaman görmezden gelmişim yine de zaman zaman yardımın da dokundu teşekkür ederim bundan sonra hiçbir alakamız yok kalmadı.
    #37271719 :)
  13. 33338.
    Hep böyle kal olur mu.
    #37271755 :)
  14. 33339.
    Ağzının yayını öpeyim be adam. 2kelam etmek için şekilden şekile giriyorum pas vermiyorsun. Daha çok sevesim geliyor.
    #37273789 :)
  15. 33340.
    Buralar çok gri elma hanım,
    O kadar gri ki kelimeler kifayetsiz kalır bunu anlatmaya.
    Sen pekii? Bu aralar hangi renk renktesin? Kırmızı mı, yeşil mi, yoksa sarımtırak mı?
    Elma hanım, rengin diyorum rengin...

Rengini alıp gelsen diyorum, buraların grilerini silsen diyorum.
    #37273937 :)
  16. 33342.
    Hani Devlerin aşkı filminde kadir türkan a ayarı verdikten sonra, türkan! Diye sesleniyor ya, hep ağlatır o sahne beni..
    #37275035 :)
  17. 33343.
    Biri de çıkıp hanım gibi desin;

Ben bu yazıyı 1618 lll v x 7'e yazdım, gözlerimde hemoglobin olmak zorunda mı.
    #37275040 :)
  18. 33344.
    Belki de şimdiki zından hayattan kurtulmak için seninle yeni bir yuva hayal ediyorum. Belki de seni sevdiğime kendimi inandırmaya zorluyorum farkında olmadan.
    #37275090 :)