1. 33340.
    Beni kaybetmekten korkmuyorsun. Bu benim suçum.
    #37776949 :)
  2. 33341.
    Canım bir hafta oldu artık içimden içim sökülüyor. Alsan canımı da kurtulsam ya da bir son versek bu ayrılığa. Nasıl kıyarsın sen şu kalbini sana vermiş kıza?
    #37784814 :)
  3. 33342.
    sesin cok guzel, sen de cok guzelsin her şeyden ote beni bu ara tek mutlu eden seysin.
    #37784907 :)
  4. 33343.
    artık yalan yok demiştin hani... ayakkabılarından, pantolonundan tanıdım seni. biraz irdeleyince daha çok yalan çıktı ortaya. başındaki örtüyü gördüm mesela. tanıyamadım seni. hoş ismin bile yalanmış ya. samimi soruyorum ben sana ne yaptım da bende kalan son bi parça güveni çaldın? ben seni tanıyamıyorum, benim sevdiğim kadın bu değil. eğlenmişsin benimle, helal olsun, güzel eğlenmişsin. vallahi bak beni bu hayatta hep yolacaklar, hep bir şeyler çalacaklar benden. herkesten beklerdim de senden böyle bir şey beklemezdim, oysa sen benim son umudumdun. en çok neye üzülüyorum, en çok ne geceleri kalbimi sıkıştırıyor, uyuyamıyorum biliyor musun? hala seni çok seviyorum. ama keşke diyorum. keşke hiç sevmeden basıp gidebilsem diyorum. ama yine hala gel diye de bekliyorum. anlıyorum sevmemişsin, güzel hissettirmemi istemişsin, eğlenmişsin işte.

biliyor musun elimde olmuş olsa olmazdım aşka dilenci.

kızmıyorum, sadece artık ben de yokum, son bir parça umut diyordum, o da gitti bugün.
    #37789197 :)
  5. 33344.
    Aklıma geldin amk yine dün gece.

/ Unuttum seni evet vallahi unuttum billahi unuttum tillahi unuttum. Yeter artık amk yeter. Beynimin en ücra köşesinde saklanıyorsun bir türlü bulamıyorum seni yoksa vallahi unuttum billahi unuttum.

Arkadaş böyle en ihtiyacım olmayan anda aklıma geliyor ya çıldırıyorum. Ulan hadi aklıma geldin yine hatıtladımda be allahsız kitapsız rüyalara girmek nedir sorarım sana nedir. Ama şunu anladım rüyada bile değişmemişsin yine umut verdin en heyecanlı yerinde rüya bitti. Yeter artık yeter.

Şuan ağlıyorum sayın yazarlar üstüme gelmeyin.
    #37789242 :)
  6. 33345.
    oğlum ya konuyu detayıyla bize de anlatın ya da yazmayın şuraya lan.
    ayakkabindan pantolonundan tanidim seni ne allah aşkına?
    kız hangi konuda yalan söylemiş?
    siz ayri miydiniz?
    sonra naapmis türbana mi girmiş, baş örtüsü derken?
    yani lütfen.
    #37789269 :)
  7. 33346.
    Nerdesinnn:(((
    #37789348 :)
  8. 33347.
    YOK YAZMADIM..
    aslında yazmak istedim de ; nerden başlayıp nerde bitireceğimi bilemedim..
    ama gene de bil istedim ;

hani demiştin ya o kitabı oku beni anlarsın..

ben o kitabı hiç okumadım hiç bir zamanda okumayacağım..
    #37789763 :)