1. 32760.
    biz kendi kaderlerimizin efendileriyiz .kaderimiz kendi seçimlerimiz belirliyorsa neden birbirimizi seçmiyoruz neden hayatımızı birbirimiz üzerine kurmuyoruz güzel bir ikili oluruz.birlikte hayat huzurumuz olur.
    1 ... rumuz8
  2. 32761.
    Seni çok seviyorum çok.
    Sen beni sevmiyorsun orası ayrı.
    2 ... meryyvee
  3. 32762.
    Bu başlığa tam 32813 entry girilmiş. Ben de girince +1 olacak. Her gördüğümde diyorum ki vay beee herkesin bir şeyler yazmak istediği bir "o" su var herhalde, çok ilginç. Neyse inşallah hepiniz kavuşursunuz.
    5 ... laundry service
  4. 32763.
    senin o güzel bakışlarını tekrardan görmek çok isterim tekrardan karşıma çıksan olmaz mı?
    2 -1 ... rumuz8
  5. 32764.
    Sen insafsızın önde gidenisin, döndün. Hiçbir şey olmamış gibi döneceğine emindim, ama yine kabahatli benmişim gibi davrandın. Sen beni hiç sevmemişsin lan. Ulan biliyorum sevmediğini, bana niye döndüğünü, benimle ne için beraber olduğunu... Hepsini adım gibi biliyorum da, kalbime söz geçiremiyorum. Böyle sevginin de ben...
    3 ... better call saul
  6. 32765.
    biz çok yazdık.

biz çok da bekledik aslında.

ne kimse okudu bizi

ne de kimse dokundu kalbimize.
    7 ... lan senin de nickinin de amk
  7. 32766.
    bugüne kadar ne yazdıysam okuduğu için çok mutluyum. hepsine de yanıt verdi. müstesna bir kadın. iyi ki tanıyorum.
    6 ... monk of monkmountain
  8. 32767.
    Herkesin mutlaka iyi ki dediği birileri olmuştur. Ama ben birine ne zaman iyi ki dediysem ilk vazgeçtiği ben oldum hayatım boyunca.
    2 ... potansiyel amele
  9. 32768.
    birazdan yazacağım şeyler için üzgünüm fakat sen ne kadar karakter fakiri bir pislik çıktın çok şaşırdım. hayret ettim doğrusu. seninle geçirdiğim her saniye için pişmanım. senin evveliyatını sikeyim. kocaman bir balon olan egona iğne batırmak için sabırsızlanıyorum. sessiz atın çiftesi deve teper ki pektir!
    4 ... senin gibi olsun
  10. 32769.
    "Ben, seni görür görmez anlamıştım: bütün kaygısız görünüşünün altında, duygulu, içine kapanık bir insan olduğunu. Bunu beğendim işte." iyi ki vardın.
    5 ... busracihanbilir