1. 33202.
    Şu hayatta verdiğim tek doğru karar sana "evet" demekti. Aramızda ne geçerse geçsin, iyi ya da kötü, sen hep en özel kalacaksın. Seni dizginlenemez şekilde seviyorum ve buna çok şaşırıyorum. Bir insan bir insanı nasıl böyle sevebilir ki? Hayret..
    1 ... alahomora
  2. 33203.
    Hiç sevmediğin birine ‘ileride seni seveceğim’ diye söz verilebilir mi? Onunla çok daha mutlu olacaksın söz veriyorum.
    2 ... counting stars
  3. 33204.
    what is now kullanımı öğretmek için youtube daki kanalında soru çözümü olarak yayınladığı kayıt öncesi, öğrencilerine ders anlatırken, aşağıdaki örneği veren ingilizce öğretmenine buradan kucak dolusu sevgiler.

örnek: ''bülent abi what is now abla''

öğrencilerden birinin böyle demiştiniz asla unutmam demesiyle kayıttayız diye panik olması. gece gece güldürdün be.
    ... kuyruklubiryildiz
  4. 33205.
    çok soğuk, çok umursamaz, çok bencil, çok duygusuz görünüyor olabilirim ama ben böyle öğrendim hayatı yaşamayı beni ben değiştiremem bu saatten sonra beni ancak sen değiştirebilirsin.
    3 ... sezenist a feminist
  5. 33217.
    Sen hayatıma gireli 8 yıl oldu. Oysa sesini 11 eylülde duydum ilk. iyi ki duymuşum. Hayatımdan çıksan bile kalbim senin için atmaya devam ediyor. Mert belki bir gün bunları okursun, tekrar el ele gezeriz sokakları. Öpüyorum küçük gözlerden.
    2 ... death fish