1. .
  Öncelikle, "Ben bu yazıyı sana yazdım başlığının kişi üzerindeki etkileri" olacaktı ancak sınırlamadan dolayı bu kadar yapabildik.* Şimdi "Ben bu yazıyı sana yazdım" başlığına yazılanları okuduktan sonra hep o yazarın psikolojisini merak etmişimdir. Yani bu öyle bir başlık ki, başlığa entry giren yazarı anında duygusala, melankoliye sürükleyebiliyor. girilen her cümlenin sonuna üç nokta koydurabiliyor. yani kişi bunalıma girmek istediği zaman veya duygusallığını yansıtabilmek için hep o başlığı seçmiştir.
  2 -1 ... i belong to che
 2. .
  yazarın ruh halini öyle bir etkiler ki elalemin şiirselliğine imrendirir. öyle ki, en sonunda sözlüğü kapattırır adama. o başlığın yanındaki parantez içi sayısı inanın beni öyle çok etkiliyor ki sayının artışını seyrederken bu artışa katkı sağlayamıyor olmam geceleri gözüme uyku sokmuyor. çünkü benim 'şu yazıyı da sana yazdım' diyebileceğim bir berberim, hakkında derin duygular beslediğim bir platoniğim yok. çünkü.. çünkü.. (abi yok neresinde üç nokta koyarsan koy bu entry düzelmez.)
  1 ... kobayashe
 3. .
  her okunan entryde acaba bana mı yazıldı lan diye düşünüp, sonrasında yaşanan hayal kırıklığıdır.
  1 ... t bag
 4. .
  soğuk bir rüzgarın yüze çarpan yakıcı etkisi.
  1 ... passion
 5. .
  ilaç ile tedavisi mümkün olmayan tribal enfeksiyonlara neden olur. acilen uzaklaşmak gerekir.
  1 ... imhotep
 6. .
  tekrar 'yazılan bu yazı' lara bakmanıza sebep olan başlıktır
  ... backtothefuture
 7. .
  eğer aynı sözcüklerdeyseniz, okuma oranı yüksekse mutluluğunu hayal etmek bile güzeldir. onun dışında o başlığın ayrı bir havası var kasvetli olmasam da oluyorum.
  ... ceteris