bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  merhaba robyn rihanna fenty. senden sadece aylar önce avrupa ile asya'nın arasında kalan bir ülkenin * orta halli bir şehrinde * doğdum. akranız yani. sizin ghetto olarak adlandırdığınız yerlere benzeyen varoş mekanlarda büyüdüm. yani neresinden bakarsan bak seninle zerre kadar ortak bir yönüm yok.

  tek ortak yönümüz homo sapiens olmamız. o kadar.

  neyse gelelim sana..

  şimdi bebeğim şunu bilmeni istiyorum; ben sana karşı boş değilim. tamam dünya üzerinde milyarlarca erkeğin rüyalarına girebilen bir kadın olabilirsin, çok zengin, ünlü, mükemmel sesli, aşırı seksi, hoş, aşık olunası, tapılası bir kadın olabilirsin, bir şey demiyorum ama sana karşı olan hislerim diğer taraftaki milyarlarca erkekten farklı. şimdi bunu embesilce ve ergence yazılmış bir şey olarak görme. belli tecrübeleri edinmiş, yetişkin bir erkeğim ben. korkma!! teenage bir cahillikle sana yaklaşmam.

  bilirsin, herkes asla ulaşamayacağı kişilere karşı bir şeyler hissedebilir. eminim ki, sende yetişirken alakan olmayan kişilere karşı duygusal yönden bağlanmış olabilirsin. ayrıca chris brown'dan nefret ediyorum. yakışmıyor hem sana. vallahi kızım ne adamlar var, ben varım. tamam beni siktir et bir şey demem ama chris ne lan? ne yani her şey bunun için mi?

  http://avahtaylor.files.w...chrisbrownpenis.jpg?w=510

  bak aynı ebatlarda aynı kaliteyi veremesem de hiç fena değilim, inan bana. biliv mi lan!!

  özellikle şu stay klibinde harika olmuşsun. ilk günlerini hatırlıyorum da daha toy'sun, mimikler falan hak getire. şimdi öyle mi? maşşallah surat ifadelerin olsun, çıplak küvete uzanman olsun, aşurtmanını çıkarırkene kalçandaki dövmeni.... ooyşşhh yazamadım ya la.

  neyse son birkaç şey daha yazayım;

  1- şu klibinde http://www.youtube.com/wa...0k&list=TLK4i1qXbK0vE+ tam markete girip drake piçine gülümseyip arkana dönüyorsun ya, yapma!! ya da sadece bana yap. ne bileyim takıl işte.

  2- çok fazla saçınla oynuyorsun yapma kızım. 3-5 seneye kalmaz kel kalırsın bak. ayrıca tarzına hayranız tamam ama stay'deki halinle takılabilirsin bir süre. bir tarafını kazıtmışsın şekil olmuş.

  http://www.youtube.com/wa...Ns&list=TLK4i1qXbK0vE+

  3- saç şekli konusunda şu şekilde olursan bence daha çok yakışıyor sana. yani ben aslında düz, uzun ve siyah saç severim ama sende bu daha iyi duruyor.

  http://galeri.uludagsozluk.com/r/rihanna-3183/

  ayrıca verdiğin pozlar içerisinde bugüne kadar en iyilerinden biri budur:

  http://galeri.uludagsozluk.com/r/rihanna-16361/

  neyse çok uzattık mnskym. eğer birgün iç huzurunu bulmak istersen, yeni hayatlara yelken açmak istersen, dini özgürlüğünü koruman ve istediğine inanman şekliyle, sadece sadakat beklentisiyle sana kapım ardına kadar açık. aksi takdirde sana bu şarkını armağan ederim, kapak olur bak. * samsun cezaevi mahallesinde yaşıyorum ama eğer istersen barbados'a da yerleşebiliriz. taşı siksem şey pardon taşı sıksam suyunu çıkartırım.

  http://www.youtube.com/wa...is&list=TLK4i1qXbK0vE+

  4- bak bu önemli!!!

  şimdi bebeğim, bizim ülkede inanılmaz bir yahudi, mason, illuminati gibi ezoterik cemiyetler ve dinlerin komploları çok tutar. belki sizin oralarda da öyledir ama burda çok deliriyoruz biz. sana çok fazla illuminatinin prensesi falan diyorlar ya ben sallamıyorum fazla. yani yeşil ışık yakıyorum bak, prensi olabilirim bende. he sesim güzel değildir, çok yakışıklı değilim, ünlü bir siyasetçi ya da sanatçı değilim, ulan zenginde değilim ne yapsın beni üllümünati lan. neyse bunu siktir et.

  5- çok fazla tahrik unsurları içeriyorsun. yapma!! bu klibin mahveder lan adamı.

  http://www.youtube.com/wa...sw&list=TLK4i1qXbK0vE+

  5- seni seviyorum bebeğim. hoşçakal.

  p.s: bu arada sırf sana olan duygularımı sana bir şekilde iletmek için ingilizce çalışmaya başladım haberin olsun. konuşup yazacak seviyeye gelince çok rahatsız ederim seni. şey bir de california king bed şarkısının gitar solosunu öğrenip sana çalabilirim. yok hayır gitar da çalamam ben ama öğrenirim yani. senin için namıssız.

  p.s 2: if you are a human, i'm orospu çocuğu. *
  http://www.youtube.com/wa...jQ&list=TLK4i1qXbK0vE+ ( 03:51'de başlayan kısım özellikle )

  nyse chrslesin galba öpyrm sçs by grşrz.

  http://galeri.uludagsozluk.com/r/rihanna-397522/

  sözlüğe not: eğer ingilizcesine güvenen varsa bu yazıyı düzgünce çevirip bana yollarsa cennet'teki kombinemi paylaşabilirim. babam sendikalı olduğu için bize ikişer tane geldi. birini istediğinize verin dediler. sıkıntı yok yani. abimdekini de çalarım o da önemli değil. * *
  4 -4 ... qapeach
 2. 2.
  merhaba rihanna, lutfen insanustu guzelligini o kiyafetlerini giyip insan guzelligi seviyesine indirme. sevgiler.
  1 -1 ... berraksekiz