1. 3603.
    Bir aydır yoksun. Ve ben bir aydır varmışsın gibi kendimi kandırmak için çabalıyorum. Bugün günler sonra tekrar ruyamda gördüm seni. Neden bilmiyorum hiçbir soruma cevap vermedin, yalnızca gülümsemekle yetindin. O annesine kavuştu, sen babana. Ben hala buradayım; belki insanlar var etrafımda ama bir başıma...
    10 ... serenity painted death
  2. 3602.
    yokluğun farkedildi.
    -1 ... wolfpack
  3. 3601.
    sen beni kaybettin. artık arasan da bulamazsın benim gibisini. şimdi s*ktir git.
    ... samanyolundakisaman
  4. 3600.
    Bir dünya güzel söz söylemek istiyorum ama diğer yandan söyleyecek bir şey bulamıyorum. Ne olsun bugün de seviyorum seni...
    -1 ... i am only one
  5. 3599.
    artık ortada yazmaya değer bir şey göremiyorum. unuttum evet.

edit: unuttum derken o güzel ya da tatsız anıları değil. sana olan hislerimi.
    burada yazdığını biliyorum zaten fotoğraflarımı bolca görüyorsun ehehehe.
    ne diyim benden iyilerini hak ediyordun aranızda daha fazla durmayım dedim.
    1 ... samanyolundakisaman
  6. 3598.
    ister oku, ister okuma. istersen düşün, istersen aldırma. Unutamıyorum.
    2 ... i am only one
  7. 3587.
    sen o sokakta beni bırakıp gittin gideli, o çaresizliği bana yaşattığın günden beri gülüşlerim ağlamaklı her gülüşümde içimde bir burukluk mutluluk denen şey yok oldu beraber her sokağını gezdiğimiz o şehre artık çok fazla gidemiyorum zaten ne zaman o şehre gitsem yanına uğrayıp bir şeyler anlatıyorum duyuyor musun bilmiyorum belki anlamıyorsundur bile ama kimseye anlatamadığım şeyleri, içimi dökmek istediğim şeyleri hala sadece sana anlatıyorum umarım gittiğin yerde rahatsındır bedenlerimiz değil ama bir gün ruhlarımız buluşacak iple çekiyorum o günü. yanına gelmek için ölmem lazım gidişin ölümü bekleyen birine dönüştürdü beni lütfen arada bir rüyalarıma gir belki biraz konuşuruz yine güleriz küçük çocuklar gibi kahkahalar atarız birbirimize şakalar yaparız seni çok özledim dostum.
    1 -1 ... kuman
  8. 3586.
    benim senden başka yolum mu var?

ben nereye gitsem, nereye kaçsam dönüp dolaşıp sana çıkıyorum.

ona artık benden daha yakınsın deme, hiçbir şey senden daha değerli değil.
    1 ... eylulsabahi
  9. 3585.
    içilen bu çaylar hep mi farklı demlikten olacak?
    ... eylulsabahi
  10. 3583.
    Ulan ne güzel ya artık ona yazacak bi yazım bile yok.3 ay boyunca köpek gibi düşünürkenki halimi hatırlıyorum da ne zavallıymışım gerçekten ne körmüşüm ne bitmez bundan sonra yaşayamam triplerine girerek hayatı kendime zehir etmişim. Her şey bir gün kökten bitiyormuş.Herkes gidiyormuş. Olanla ölene çare yokmuş. Şu üç günlük dünyada kimse için kendini sıkıp yormaya değmezmiş.
    1 ... okunmusbarbunya08