1. 1.
  ermeni tasarısını meclisten geçiren ülkenin başbakanı olması dolayısıyla obamaya yazılan yazıdır.

  ey obama dinle dediklerimi ulan biz sana güvendik obama dedik kara dedik bizi haksız çıkartmaz dedik , sen ne yaptın gittin tasarıyı meclisten geçirdin . yakışmadım kara çocuk sevmedim bu hareketini . ayrıca nasıl yürüyüşün var senin öyle düzelt artık şu yürüyüşünü. leylekler gibi yürüyorsun. kabul etmelisinki g.tünde çok büyük fazla yiyorsun galiba. geçenlerde bizim elion'ı gördüm arkandan konuşuyordu obama şöyle böyle diye bunu duyunca agzının üstüne iki tane patlattım ne yapacagını şaşırdı.

  ahmedinejadı üzme sev onu.
  1 ... jack oneal
 2. 2.
  (bkz: ben bu yazıyı ebene yazdım)
  2 -2 ... yagmurlu bir gundu
 3. 3.
  (bkz: what s up)
  2 -1 ... klima muhendisi
 4. 4.
  (bkz: ben bu yazıyı)
  1 ... binary
 5. 5.
  içmesi için tayyip'e ne veriyorsan aynısından bana da ver. *
  ... pillars of creation
 6. 6.
  helal olsun obama sana ,şu amerikalıların tepesine oturdun ya...yazıklar olsun sana obama, bir afrikalı olarak afrika'yı mahvettin ya...
  ... renklerindili
 7. 7.
  sen bi insene aşşaa... in in.

  lan in bişey yapmıcam bak in... inmezsem yakaladığımda fena olacak. bi in aşşa diyorum bi in. sinirimi bozma.
  ... hiphopotam
 8. 8.
  slm nbr cnm.
  ... hallederiz
 9. 9.
  türkiyede kurabiyeni yapmışlar ne manyakca dimi gün masalarının çikolatalı kurabiyesisin ..
  ... ecya
 10. 10.
  meraba basgan,
  senden baska derdımı kıme anlatacagımı bılemedım. Bastan söyleyeyım sen de az piçlik yapmadin o yüzden sana biraz kirginiz ailecek. Hani su ermeni meselesi falan. Hatirladin mi? Yine de yapmistir bi hata sonucta onun tepesinde de bir sürü orospu cocugu var. Siyahi kardeslerini yari yolda birakmaz o dedim. Tamam ten rengi olarak zenci olmayabilirim ama ruhum tam bir nigga. Seni temin edebilirim. Bull shit. Neyse basgan bizim bu ülke cok bozdu acayip bozdu. Biliyorsundur. Yasanacak gibi degil. 19 yasinda cocuklar sokakta dövülerek öldürülüyor. Sonra onun da sokakta ne isi varmis iyi olmus deniyor. Küfretmek istemezdim ama bizim ülke bunun gibi orospu cocuklariyla dolu. Bir zamanlar sana deli divane asik olan rte orada burada bunlar hep amarika nin oyunu. Fuck dis mihrak diyor. Haberin olsun. Hani onu tepeden indirmek elindeyse bil diye söylüyorum. Neyse basgan diyorum ki gel bizim ülkeyi isgal et sen de kurtul biz de kurtulalim. Valla ülkeyi sana ve senin kan emici ortaklarina peskes cekecekler diye yakinda ülkede genc kalmayacak. Ali ismail ile birlikte bu ülkede daha pek cok sey ölmüs onu anladik. Birlik beraberlik, vicdan, merhamet ve insanlik... Hani bu ülke kolay kurulmadi biliyor musun basgan? Oralara girmeyecegim ama ulan ugruna kac kusagin yok oldugu topraklar, gözümüzün icine baka baka kendi milletimizden birileri tarafindan satiliyor ya bunu kaldirmak zor. Isgal edersen en azindan savastik onurumuzla kaybettik deriz. Sen bunlari bir düsün. Michelle yengeye ve detroit deki kardeslerime selam söyle.
  ... siryus blek