1. ?.
  Evet ben her şehit haberinden sonra klavyeye abanan kişiyim, ben anca internette milliyetçilik taslarım, ben bilgisayarın başından vatan kurtaranım.. Ben şehitleri ana haber bülteninde gördüğümde üzülen ve hiddetlenen biriyim ve ben sayısı 7000’e yaklaşan şehitlerin hesabının sorulmasından yanayım.. O anaların çocuklarının vatan için öldüğünü ve boşuna ölmediklerini ispatlamaya çalışan bir vatanseverim.. ve Türkiye dünya medeniyetlerinin en alt seviyesinde olsa bile, insanları miskinleşse bile Atatürkçülük adına bu milleti adam etmeye çalışanlardan ve ölmeye hazır olanlardan olacağım. Bu bana ve tüm Türk milletine Atatürk’ten kalan en büyük mirastır..
  Bana istediğiniz yakıştırmayı yapabilirsiniz, Kemalist, izmirli, faşist, küçük hitler, diyebilirsiniz fakat bunlar beni sadece onurlandıracaktır, bana bunları söyleyen kişilerin belli ki yaptığım veya ifade ettiğim bir şeyler zoruna gidiyordur…
  Bugün aslında vatanseverler çok ciddi bir psikolojik savaş içerisinde, bunun farkına varılması gerekiyor, vatansever insanlar bugün Ergenekon davasında sırf ‘’Vatanlarını sevdikleri ve Kemalist oldukları için içeride tutuluyorlar..’’ Hayır şunu anlamıyorum Sosyal medyada teröre tepki gösterilmesin mi ? Eğer bunu istiyorsanız ve Türkleri sindirmeyi düşünüyorsanız sizleri ileride istiklal mahkemelerinde görmeyi o kadar çok istiyorum ki.. Ulan bu ülkenin ekmeğini suyunu her türlü kaynağını sizler dilediğiniz gibi kullanırken, her türlü hakka sahipken niçin Kemalizm’e bu tepkiniz ? Mustafa kemal, Türk milliyetçisi olduğu için mi ? Eğer bundan dolayı ise sizler gerçekten yozlaşmış insanlarsınız.. Atatürk cepheden cepheye koşan bir komutan, onu 18-19 yaşındaki insanların bu şekilde aşağılamaya hakkı yok.. Onun gördüğü şeyleri görmeden, okuduğu kitapları okumadan ve en önemlisi düşüncesini bilmeden kendi cahil fikriniz ile onun düşüncesini ve karakterini yargılamaya hakkınız yok.. Eğer bu hakkı kendinizde görüyorsanız sizler gerçekten cahillersiniz..
  Kaldı ki bir Kürt, ciddi manada ben Türküm arkadaş, dediği zaman hangi irade onu dışlayabilir? 1000 yıldır Kürtler ve Türkler aynı çatı altında Türk kimliği altında yaşıyorlar. Hangi Kürt asimile oldu? Bugün
  Sözde Barış yanlısı olup Terör örgütü sempatizanlığına soyunan kişilerin Türk silahlı kuvvetleri ve dolayısıyla ‘’Kemalist ‘’iradeye ettiği hakaretleri sıralamaya gerek duymuyorum..
  Bugün ‘’sevgi pıtırcıkları’’ diye adlandırdığım PKK sempatizanlarının kendilerini nasıl akladıklarını ve yaptıkları şovenizmi nasıl zeytin yağı gibi üste çıkardıklarını biraz olsun anlatmayı düşünüyorum sizlere..
  Bugün PKK’yı haklı göstermeye çalışıp Türk Milliyetçiliğini bitirdiğini sanan, gizliden veya açıkça PKK sempatizanı olan kişilerin hedefinde ya Atatürk ve Kemalizm ya da Atsızcılar, Türkçüler ve Ülkücüler diye adlandırılan vatanseverler vardır.. Bunlar ile sanaldan her türlü psikolojik savaşı yapıp bu insanların değer verdiği şeyler ile dalga geçip kendilerinin hassas olduğu konularda bir söz söylendiğinde ortalığı birbirine katarlar ve onların yaptığı bütün ‘’şerefsizliker’’ geride kalır ve siz ‘’faşist’’ olarak nitelendirilirsiniz.. (bkz: mum söndü).. Pkk sempatizanlarının ve Atatürk düşmanlarının en çok olduğu bölge tarihte de olduğu gibi DERSiM, yani Tunceli civarıdır.. Seyit Rıza denen çapulcuyu ki kendisi devlet otoritesini tanımayıp yeni kurulan cumhuriyeti sarsan şerefsizdir bu yüzden onu çok severler ve tarihi çarpıtarak Türk askerini katliamcı olarak sizlerin önüne sunarlar. Türk gencinin burada yapması gereken basittir, şerefli atalarını bu yalancılardan değil gerçek kaynaklardan öğrenmelidir, bu kişilerin niyeti bellidir.. Türkiye’yi bölüp kendi feodal yapılarını özgürce yaşamak istemektedirler.. Bu konular hakkında iyi donanımlı olmak ve işin bütün yönlerini öğrenmek her Türk Milliyetçisinin görevidir, Bu seyit rızanın mektuplarını biraz araştırırsanız, ingilizlere nasıl yavşadığını kendi gözleriniz ile okursunuz..
  Bugün Ulusalcı-Kemalist kesime her türlü aşağılamayı yapıp, kendilerince komik olduklarını düşünürler.. Oysa bu karaktersiz kişilerin bilgi birikimi oldukça azdır fakat cahillikleri ve tek yönlü düşünüşleri onlara cesaret vermektedir.. Kısaca Türklüğe karşı olan her yerde bu karaktersizleri görebilirsiniz..

  Sevgili gençler! Emperyalizmi ve yamaklarını dize getiren, bir enkazdan yepyeni, çağdaş bir devlet kurmayı başaran atalarınızla gurur duyun, şehit ve gazi atalarınızın onurunu yalancılara çiğnetmeyin.
  4 -5 ... guy muck
 2. ?.
  (bkz: bordo klavyeliler)
  1 ... lahmacunun kiymaya doydugu an
 3. 1.
  Ne zaman şehit haberlerini izlese şekil A'da ki gibi facebook sayfaları açan bilumum primci insanlar topluluğu.
  http://i45.tinypic.com/2hzu7f8.jpg
  -1 ... viskikokusu
 4. 2.
  Nam-I değer Bordo Klavyeliler

  "Sen sabaha kadar rahat uyu diye bir mehmetçik sonsuza kadar uyuyor.
  ... canerguler31