1. 9541.
    kendim ;

seni seviyorum !
    ... teflon
  2. 9542.
    Ne zaman çıkarınla adamlığın arasında seçim yapman gerekse, ki malûm bu ülkede böyle, adamlığı seçtin. Ve sonuç ortada: kimsen yok. Tutunacak dalın da yok, uğruna yaşayacak biri ya da bir şey de. Şimdi ne bok yiyeceksin sadaeke efendi? Yaralısın, belki onmaz cinsinden. Üstelik yapayalnızsın.

Ne halt ettin be SadaEKE! Niye ortama uymadın bir türlü? Niye insanlardan kaçmak yerine onları kullanmadın? Biliyorum, biliyorum! Öylesine vicdanın izin vermezdi. Zaten senin en büyük sorunun da bu değil miydi hep? Don Kişot'luk, değirmenlere değil ama... Neden hep gerçeklerden yana oldun? Kim senden doğruyu, iyiyi, güzeli istedi be salak!

Bak, Serilmişsin toprağa; oluk oluk kanıyorsun. Bu kuş uçmaz kervan geçmez yerde kim bulup da elinden tutacak? Kim otayacak yaralarını? Kim elinden tutup kaldıracak ayağa? Kim uğruna yaşayacak nedenin olacak?

Bak, annen de öldü. Artık arkanda "zaten bir evlât acısı çekti" diyebileceğin o da kalmadı. Kime yaşıyorsun oğlum! Bırak kanasın yaraların. Gerçi onlar da yeterince hızlı götürmüyorlar. Ah, keşke...

Oysa ne hayâllerin vardı. Gerçi hâlâ da var. Hep böyleydin zaten: larger than life diyor ya ecnebiler. Sonra hayattan sille üstüne sille yedin. Bir, iki, üç... Kafan kırıldı, gözün çıktı, diyaframın patladı.. Hakem de araya girmedi bir türlü. Oysa çalsaydı bitiş düdüğünü. Kim ne diyebilirdi ki onca hasardan sonra?

Göz kapakların ağırlaşmaya başladı. Yakında gözlerin de kararmaya başlayacak. Kapat artık, direnme. Yok gelecek kimse ufukta. Yok mu sahi..?
    4 ... sadaeke
  3. 9543.
    Mavi küre üzerine düştün düşeli, yani tam 29 senedir, olmayacağını bile bile tatlı hayallerin peşinden gittin "ya olursa?" Diye ve sonunda hiç "olmadı".

Hala farkında değilsin idealist mi yoksa hayalperest mi olduğunun. Farkında olduğun tek şey, şu yaşına rağmen bir baltaya sap olamamış olman.

Olamamanın da bir "oluş" şekli olduğunun farkına varacak mısın artık, yoksa sonsuz kudret sahibi olduğuna inandığın yaratıcı'yla inatlaşmanın, karşı tarafın pes etmesiyle sonuçlanacağını düşünmeye devam mı edeceksin?

ikinci ihtimaldeki çelişkin, gençliğine mâl oldu.
    10 -2 ... freudgillerden sigmund
  4. 9544.
    Artık sevmekten vazgeç deli gönül. O seni sevmiyor ve önemsemiyor, sen hala neden sevip kalbinde yaşatmaya çalışıyorsunki. Unutmadıkça ruhun ölüyor. Vazgeç bu sevdadan ...
    4 -2 ... traveler of secret moments
  5. 9545.
    Aferin lan, son 5 yılda birçok tecrübe edindin, hepsi seni üzse de bu boktan hayatla ve boktan insanlarla nasıl yşayacağını öğretti. Yavaş yavaş mutlu olmaya başladın, değiştin, geliştin ve bunlar devam ediyor. Tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Öpüyorum.
    4 -1 ... david gilmourun parmaklari
  6. 9546.
    Bilgisayarına pil al ve otur araştırmalarını yapıp yazman gereken makaleleri bitir öküz kız.
    4 ... kedi peri
  7. 9547.
    Selam olsun sana aptal kız inşallah böyle mallıklar yapmaya devam edip hayatının iyice bokunu çıkarırsın seni seviyorum.
    4 ... erkeksi bayan buse
  8. 9548.
    Susman gereken yerler olacak. Daha önce olduğu gibi. Aynı o zaman yaptığın gibi susacaksın. Evet içinde bir öfke birikecek ama allah'a havale edeceksin. Tıpkı geçmişte olduğu gibi seni ağlatanın hıçkıra hıçkıra ağladığını gözünle göreceksin. Seni ezmeye çalışanın başkası tarafından ezildiğine de şahit olacaksın. Temiz bir kalpten mi, ilahi adaletten mi yoksa karmadan mı bilmezsin ama bunlara hep şahit olacaksın. O yüzden susman gerektiğinde sus ve izle sadece.
    2 -2 ... vasilissa
  9. 9549.
    bitir artık şu işi.
    1 ... kafkaramazov
  10. 9550.
    Günlük kullan.

ın.
    5 -6 ... serenity painted death