1. 9531.
    Eveeet yine bir mutluluktan sonra o kaçınılmaz hüzün geldi. Hiçbir zaman akıllanmıyorsun canım kendim. Mutlu olmak senin neyine!
    4 ... erkeksi bayan buse
  2. 9532.
    çok seksisin.

çok tatlısın.

çok yakışıklısın.

çok sempatiksin.

ısırırım seni.

yerim.
    -1 ... d o g u k a n
  3. 9533.
    Akıllıyım diye geçinen bir malsın. Daha çok üzerler senii.
    1 ... toskaa
  4. 9534.
    canım sen neden hiç beynini kullanmyorsun? eskimesin diye mi?
    3 -1 ... magoa de nemesis
  5. 9535.
    Böyle bazen ortada hiçbir sebep yokken takılmayacağım şeylere takılıyorum. Onları kendime sorun ediyorum. Sonra da deli gibi ağlamak istiyorum. Yalnız kalmak istiyorum. Ne oluyor sana the compass? Başka şeyler mi senin problemin de bu küçük şeylerin arkasına sığınıyorsun yoksa gerçekten gelgitlerin mi var? Neden bunu yapıyorsun. Hem kendini yoruyorsun hem çevrendekileri. Üstelik böyle yaparak üzüyorsun da. Yaptığım söylediğim davrandığım her şeyin farkındayım. Ben de istemezdim böyle bir insan olmayı. Değişmeye çalıştım. Bir dönem tüm duygularımı sıfırladım.sadece öfkem vardı içimde. Bu bana güç veriyordu. Ama bir gün sevgiyi tekrar hissettim ve yine o duygusallığım da kafaya takmalarım da önemsemelerim de geri geldi. Aslında normal olan bunlar ama bu dünya insanı için ne birini anlamaya ne kafaya takmaya ne de önemsemeye değer. O yüzden the compass senin dermanın yine sende. Belki de sadece ağlamak içini boşaltmak istedin. Her şeyi bu kadar düşünme. Bu kadar da önemseme. Nefes alıyorsan hala Yaradanın bir bildiği vardır. Her şey insanlar için. Hadi gel kendine.
    3 ... the compass
  6. 9536.
    6 ay sonra her şey çok başka olsun turuncuuukız. Lütfen lütfen olsun. Çok çektin işsizlikten.
    1 -1 ... turuncuuu
  7. 9537.
    aklını sikeyim senin.
    başka şeyden anlamazsın sen.
    2 ... biyrunefenim
  8. 9538.
    Çok duygusalsın,sen the neigbourhood'sun aptallık etme. (bkz: swh)
    1 ... the neigbourhood
  9. 9539.
    Hangi travmadan kaldı bu eziklik? Bu korkaklık? Konuşurken mangalda kül bırakmayan sen, iş icraate gelince neden kuyruğu kıstırıp köşelere saklanıyorsun? istediğin hayata sahip olmayı hak etmiyor musun? Kimse üzülmesin diyerek kendinden harcadığın yetmedi mi? Tükenmedin mi? istediğin şey keşkelerle ölmek mi? Annen bile umursamıyor işte araya kaynayıp giden ömrünü. Durduran daha ne ki seni? Tam da O adamın dediği gibi, bir ailen bile yok aslında. Ne için bu fedakarlık? Tükür yargılarına, tükür ahlak dedikleri ne varsa ve bas git işte.

Ödleğin tekisin. Yapamazsın. O kadar iyi rol yapacaksın ki gerçek sanacaklar. Ve belki aptal diyecekler arkandan. Nasıl da kabullendi aptal, diyecekler. Pişmanlık içinde geber.
    3 ... hocanim
  10. 9540.
    merhaba canım kendim, canım falan diyorum ama yanlış anlamıyorsun umarım. senden oldum olası tek bir şikayetim var o da çok fazla düşünmen, zaten ne geldiyse başına bu düşünmelerden gelmedi mi, o patlattığın kafan ne zaman bir derdine deva oldu, ben söyleyeyim hiçbir zaman. düşüne düşüne o kafayı yedin, fakat hiç doymadın. son zamanlarda fark ediyorum ki yavaş yavaş bırakıyorsun bu inadını, durduruyorsun o kafanı. ve sanırım akıllanıyorsun biraz da olsa, kendi kendine 'her şeyin bir nedeni vardır, olmalı' telkinlerin seyrekleşti. belki de artık eskisi kadar umrunda değildir söylemler, eylemler, insanlar. iyi yapıyorsun, hoş yapıyorsun. lütfen bu tavrını bozma ve artık büyü. artık sen de öğren umursamamayı. aksi takdirde zihnin cehennemin olmaya devam edecek...
    3 ... magoa de nemesis