1. 9472.
    Bekleme artık istediklerini almak için harekete geç yoksa hiçbir şeyi gerçekleştiremeden ölüp gideceksin.
    2 ... erkeksi bayan buse
  2. 9471.
    sendeki aklı kuşa taksak ters uçar aq adamı.
    ... mavi gozlu kizlari severim
  3. 9470.
    Küçük felone bu günlerini görse sırtını sıvazlar, alnından öpüp ‘aferin’ derdi. Bak çalıştın çabaladın ve bugün tam da yıllar önce hayalını kurduğun yerdesin derdi. Seninle gurur duyuyorum derdi, ve belki gözleri dolar, sana kocaman sarılırdı. Eminim ki sarılırdı. Aferin sana Felone.
    2 ... felone
  4. 9469.
    kalk yerine yat hava soğuk uyuma terasta.
    ... ebu fesat
  5. 9468.
    Neden hep harekete geçmek için götünün sıkışmasını bekliyorsun a ibina.

Huyunu sikem.
    1 ... less conversation
  6. 9467.
    Sessizliğin verdiği muazzam huzura hayran oldum. Ne çok koruyormuş sessiz kalmak, sen susunca kimsenin içine batacak kelimelerini duymuyormuşsun.
    Onca dert üzerine, en ufak bi soruna tahammülüm kalmamışken sessizlik hazinesini keşfettim.
    Mental zehirlenmelerden korunmak için kelime detoksu, insan detoksu şart.
    Başımı çevirdiğimde hakkımda edilen laflar umurumda olmuyor yada sırf ben üzüleyim diye yapılan psikolojik şiddetlere direncim arttı.
    Teşekkür ederim... içinizdeki kötülükler beni bana kazandırdı..
    Sizinle bir derdim veyahut art niyetim yok, kendim dışında kimse hakkında fikrim veya merakım da..
    Sade insan olmaktan mutluyum, bıraksınlar böyle kalayım...
    ... lustral seyahat
  7. 9466.
    ne çok içine atmışsın sana ettiği hakaretleri. boşver olum o senin gibi birini bir daha zor bulur. ee senin diğerlerinden farkın ne ? çünkü sen ne bedenen ne fikirsel olarak aldattın, sana yürüyenleri, iltifat edenleri kuru bir teşekkürle gönderdin. aferin sana karakterin hiç değişmesin. yüzüne gülüp, seni seviyorum deyip başkalarına mavi boncuk dağıtmadın, kuyruk sallamadın, sosyal medyanın etkisine girip sanal beğenilere kendini adapte etmedin ya aferin sana.
    ha birde kendi mutluluğundan çok onun mutluluğuna odaklandın durduk yere bile hediyeler aldın ya senin kafanı skeyim ben.
    tamam çok sivri dillisin kalp kırdın kabul ama başta hiç böyle değildi ki. seni böyle davranmaya itti itin biri. sosyal medya hesaplarının şifresini bile sana zorla kendisi vermişti hatırla!! sende şüphe yaratan kafanda soru işaretleri bırakan o değil miydi ? abinin omzuna başını koyup erkek adam ağlar mı lan dedirten o değil miydi ?
    boşuna üzülmüşsün kirvem olayı detaylıca haftalarca düşünüp kendini çürütmüşsün. haklı kim haksız kim yeterince belli bence. bu sözlükte hesabının olduğunu ve bunu okuyacağını tahmin ediyorsun bırak da o acı çeksin öyle böyle onu hep affettin de artık yeter demeyi bilmelisin!!
    1 ... samanyolundakisaman
  8. 9463.
    Sen ne yangınlardan sağ çıktın bu günler de geçer sabret.
    ... cingirakli yilan
  9. 9462.
    Görüyorum ki akıllanmaya niyetin yok. Sen bilirsin.
    5 ... sessizlik gene
  10. 9461.
    birincisi uyu artık. ikincisi akşama kadar 6 saat odanı toparlamakla uğraş ama o dersle uğraşma. üçüncüsü para var huzur var kelimesinin karşılığını bugün tekrar gördük herhalde. dördüncüsü öyle işte.
    1 ... sylas122