1. 10058.
    Bu sabah, babası ölmüş bir eve taziye için gideceğim. Baba demek için bin şahit gereken, bininci kişiydi belki gördüğüm. Diğerleri gibi, aldığı her nefes eşine ve çocuklarına işkence bir herif. Hayat boyu onlara birşey katamadığı gibi bıraktığı tek miras yetimlik olmuş çocuklarına. Evet suçluyorum. Bazı insanlar en azından göz göre göre ölmeyerek bir işe yaramalı.

Sana bunları neden anlatıyorum biliyor musun ? Çünkü kendimi hatırlıyorum her seferinde. Bizden esirgediği ne varsa duyduğum öfkeyi yineleniyor. Başımızı okşamak yerine yaptığı her kötülügü yaşıyorum yeniden.

Bana ve yanımdakilere yetecek radde param, ortalama bir aklım ve siyahtan çalma bir vicdanım var. Ama yetmiyor. Hicbir zaman da yetmeyecegini biliyordum. Hergün biraz daha görüyorum hayatı ve haksızlığı. Görüyorum tasmasız köpekleri ve korkak bakışları. Artık dayanamıyorum. Doğruluğu yazan hiçbir kitapta neden yeri olmaz, kötülüğe karşı kötülükle durmak, bilmiyorum. Ama ben artık bunu yapıyorum. Çünkü artık rahat uyumak istiyorum.

O ayyaşın çocuklarına yaptığı kötülükleri bir bir telafi etmek için elimden geleni yapacağım. Anneleri annem onlar kardeşim artık. Tüm gücümle çalışacağım. iyilik perisi olmak için değil. Sadece zamanı bükebilmek derdim. Bana yapamadığını, babalarının onlara yapamadığını yapabilmek. Bir an bile olsa.

Herkesi ve herşeyi stabil kılmak için kanımı akitacagim, yine de başaracağım. Ve herşey nizamına girdiğinde, gideceğim. istediğim gibi, istediğim yere.
    #37017831 :)
  2. 10059.
    Asıl marifet buluttaydı;
    Ama herkes yağmura şiir yazdı.
    #37018207 :)
  3. 10060.
    Seeeen var ya seeeen...

Neyse arkadaşlar kendime küfretmek istemiyorum iyi geceler.
    #37018224 :)
  4. 10061.
    iyi yaşamak için iyi insan olmak yetmiyor..

iyi insanlar erken ölüyor; çoluğu çocuğu büyüttük, asker edip kâh evlendirdik, borçları da sildik derken ölüyor!

gözlerinin yaşını silerken, kâh oğul balını yerken ölüyor..

tamam artık deyip huzura giderken ölüyor..

çok severken değil bazen ama, çok sevilirken ölüyor..

kâh acılarını gömerken, kâh mutluğa ererken ölüyor; erken, en erken ölüyor..

kötüleri hayatından silerken bazen, kimi de kendi cihadına giderken ölüyor..

kader ağlarını apansız örerken; tam da yüreğinden biri öperken ölüyor!

kötüler sefa sürerken velhasıl; iyiler için hayat tam da gülerken ölüyor.

ölüyor iyiler hep erken; tam da ezan vakti serin eserken; her şeye fazla ve hiç bir şeye yetmemişken; hayata bir teşekkür etmemişken, bir oh bile dememiş, diyememişken...
    #37018251 :)
  5. 10062.
    Önceden tahmin ettiğin her şeyi yaşıyorsun bunun farkındasın değil mi? Lütfen artık bunun önünü al.

Ayrıca böyle şeyleri bir daha buraya yazma * zaaf telakki edip karpuzunu yerken dalga geçenler oluyor sonra, şapşik seni *
    #37018351 :)
  6. 10063.
    Gençliğimi kaybettim hükümsüzdür.
    #37018353 :)
  7. 10064.
    Mükemmellik deneyalarına kodlanmış bebeğğiiimm.

Egoist pislik diyip eksilersiniz ama ben aslan burcuyum...
    #37018656 :)