1. 1.
    (ara: ben bu yazıyı*)

beslenen kedi/kediler için yazılan yazıların başlığı. *

sevgili nurican sana laflar hazırladım,

sen bu mektubu okurken ben hemen dibinde olacağım. çünkü seni kucağıma alıp gözüne gözüne sokacağım bu satırları...
    çok terbiyesiz bi canlısın bu bir. yan komşumuz sibel hanımın kurbağasına yazıldığın için ahlaksızsız bu dört. sokaktaki her çeşit canlı; diğer kediler, köpek, karınca, kelebekten kaçtığın için korkaksın bu da altı. ben neyse sana bi şey diyemiyorum. adam ol canımı ye. son olarak da sadece ikimizin anlayabileceği şeyler söylemek istiyorum umarım hatırlarsın; meeeeeeeeeeeeeeerv, ııırreewww.

sahip grb 050904
    4 -1 ... grb 050904
  2. 2.
    eğer gerçekten kediye yazılmışsa acınacak durumdasın kedinden bize ne! denecek durumdur.
    -8 ... kukembles
  3. 3.
    terbiyesiz adam kedinle nasıl bir ilişkin var diye düşündürürken ağızdan yanlışlıkla dedirten dürüm.
    1 -1 ... grb 050904
  4. 4.
    bilgisayar ya da kağıt eksikliği çeken bir insanın girişebileceği eylem. kediye niye yazıyorsun arkadaşım yazık değil mi heyvana.
    2 ... killanici
  5. 5.
    (bkz: alın bunu burdan)
    1 ... hadooken
  6. 6.
    kendi kendine itiraf sorunu yaşayan insanlar için bir çözümdür.
    ... bado
  7. 7.
    türev öğrenince eğlenceli de integrali napıcam bilmiyorum. korkuyorum.
    ... beyaz sayfa
  8. 8.
    sevgili kediciğim miştak, gece vakti yatağıma lütfen yanaşma. ayaklarımın altında eziliyorsun.ayrıca uykumu da rezil ediyorsun. senin yüzünden ez az beş kez uyanıyorum. bir gün istemeden de olsa canını yakarsam, bir yerine zarar verirsem gerçekten çok üzülürüm. zaten kız arkadaşım yakında bizi ziyarete gelecek. senden ne kadar korktuğunu biliyorsun. bu yüzden lütfen oturma odasında uyu. bilgisayarımın üzerinde dolaşmayı sevdiğin için bu sayfayı açık bırakacağım. en yüzeysel hislerimle gözlerinden öperim.
    ... falkenheim
  9. 9.
    (bkz: rahat dur)
    (bkz: payır payır yolarım seni)
    1 ... elissa
  10. 10.
    çakıl birazcık az ye be oğlum, neyim var neyim yok senin mamalarına gidiyor. sonra, daha yavaş hareket etmeye çalış, karanlık koridorda pusu kurup bacaklarıma atlama, pencere kenarında akrobasik hareketler yapma, yüreğimi ağzıma getiriyorsun. off, ömrümü çürüttün... hava sıcak ulen, pencere açmam lazım!
    1 ... cileklisoda