1. 1.
  canım kardeşim.
  hani seni istiyordum ya yıllar boyu. Bir kardeşin özlemiyle büyüdüm ben hani. Oyuncaklarımla tek başına oynadım, mahalledeki bebelere tak başıma dalıp dayak yiyip tek başıma azar işittim. Hep istedim ben seni be kardeşim. Ama peder de iş yok ki. Neyse sonunda başardı ve doğdun.
  Şimdi 5 yaşında yan odada yatıyorsun. Artık oyuncak yaşımı geçtim be birader. içmeye gidelim de tamam da araba oynayalım deme be!
  Bir de her şeyi pedere söyleme.
  Söyle lan sıpa.
  Seni çok seven abin...
  48 -6 ... ibrahim kaypakkaya
 2. 2.
  bana yazmışlığı vardır. küçükken herkesin olduğu gibi benim de hatıra defterim vardı ve şöyle demişti; ben seni hep kötülüklerden koruyorum *, sen de beni üzme tamam mı? * *. şimdi gidiyorsun, keşke yine olsan yine seni üzsem geçici.
  2 ... sezzo
 3. 3.
  (#8396463)
  ... catstark
 4. 4.
  ben bu yazıyı hiç olmamış olan kardeşime yazdım.
  -keşke olsaydın.
  13 -1 ... chero
 5. 5.
  canım kardeşime; diye bi entry yazmak ne kadar da hoş olurdu, belki güzel günlerimizi, belki hüzün dolu anılarımızı paylaşırdım, sevinirdim, üzülürdüm, duygu manyağı olurdum belkide, hepsi olabilirdi, lakin bi kardeşim olsaydı, hepsi mümkündü, tarık akan ve halit akçatepenin oynadığı canım kardeşim filmini her izlediğimde ağlamazdım belkide, dedim ya ah bi kardeşim olsaydı, çok güzel olacaktı.
  ... gyulickimi
 6. 6.
  ablacım biliyorum bilgisayarım bozuk olduğu için sürekli bilgisayarına el koymama sinir oluyorsun.
  havuza gitmeden önce yanıma gelip bilgisayara şifre koydum abla deyip laptopu önüme koydun şifreyi odamda bir yere sakladım dedin pişkin pişkin sırıtarak.emre bu ne testereyi mi çeviriyoruz dedim güldün.aynı anda ay vant tu piley e geym dedik.
  yine güldük.
  arkandan koştum terliksiz şifreyi söyle diye ama söylemedin.
  ikimizinde ayağı yandı güneş yerleri ıstımıştı .
  söylene söylene eve geri döndüm sense havuza gittin.
  eve girerken annem bağırdı ayaklarını yıkamadan girme eve diye,yıkadım ayaklarımı yukarıya odama çıktım.odana girdim nereye sakladı acaba diye ümitsiz bir şekilde ararken şifreyi kitaplığın rafındaki mavi kaplı deftere yazmış olduğun gördüm.
  saçma sapan bir şifre bekliyodum salak çizgili uğurböceği falan gibi ama sen

  (bkz: pc code ablam)

  yapmışsın şifreni.duygulandım ..

  başlık açıcağımı umdum ben bu yazıyı kardeşime yazdım diye ama ibrahim kaypakkaya nickli yazar açmış bile ben de entry girdim. *
  seviyorum ablacım seni hem de çok. iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın.
  yanındayım,yanımdasın.
  2 -1 ... cizgili ugurbocegi
 7. 7.
  benim kardeşim canım kardeşim beni al kollarına.
  her nekadar beni gıcık etsende(gerçi annemler benim seni gıcık ettiğimi söylüyorlar) sen benim bitanemsin.kocaman oldun lan eşek sıpası.boyumu geçtin tabi.şimdi horozlanabiliyorsun.*
  en son ki kavgamız bir cam kırılmasıyla sona erdi.
  seninle genelde pc yüzünden kavga ediyoruz ve daha da edicez.
  internet kafeler bile senin kadar gaddar değil be ; 1 saat giricem diyorum 1saati 1 saniye bile geçirmeden hemen gelip abla hadi 1 saat oldu diyip dırdır yapıyorsun ya işte orda bitiyorum.
  en çokta kafanı öne doğru itmeyi seviyorum sevgili kardeşim.*
  seni seven ablan(kıymetimi bil ha, kimse için birşey yazmazdım).
  ... sahil
 8. 8.
  canım kardeşim, şehidimin emaneti, bursaspor'um;

  geçtiğimiz sezon 3 büyültülmüşlerin hegemonyasına son vererek şampiyon oldun. anadolu'nun gururu oldun. kendi şehrinin takımını tutması konusunda yeni nesile örnek oldun. anadolu takımlarına şampiyon olunabileceğini gösterdin. büyük bir inanç ve umut depoladın. büyük vefalı taraftarına hakettikleri sevinci verdin.
  kardeşim, sen 4 büyük yalanına son vermeye geldin, 5. büyük olmaya değil. sen dedin ki hep 'tek büyük var o da bursankara'. şimdi senin bu düşünceni bilmeyen, istanbul yalakası medya seni 5. büyük yapmaya zorluyor. buna sessiz kalma. tepkini göster, protesto et. reklam değil şehidin emaneti diyen büyük bursaspor taraftarına selam olsun.

  ankaragucumegitti.
  5 -4 ... ankaragucumegitti
 9. 9.
  (bkz: sana değil kardeşine)
  6 -1 ... tolerance limit
 10. 10.
  iki yılı geçti seni görmeyeli, kahretsin ki 3 günlugune yanına gelmek için o abuk konsolosluga annemizin düğününe varıncaya kadar kadar belge göstermek zorundayım.
  aramıza yolar girdi değil mi cocuklugumun idolü,erken yaşta çok uzaklara gitmek zorunda kalan,biricigim.

  seninle gülmeyi,konusmayı çok özledim.
  2 -1 ... hatasiz cool