1. ?.
  gecenin bilmem kaçı olmuş hala etrafta aranan karıncalara yazılmış yazıdır.
  abicim çalışmanızı, çalışkanlığınzı takdir ederiz her zaman. ancak gece yarısı hala neyin peşindesiniz anlayamadım. mutfağın bir yere gittiği yok yani. çalışma sisteminizi bilmiyorum. vardiyeli mi çalışıyorsunuz, yoksa akşam mesaisi mi yapıyorsunuz bir fikrim yok. ama bir dinlenin yahu. dünya malı dünyada kalır. ne bu aceleniz? ya da ben çalışmıyorum diye bana mı yapıyorsunuz bunu ha? bana mı ayar vermek istiyorsunuz acaba? oturup bir konuşmak lazım bunu. ben bir kere kpss ye hazırlanıyorum tamam mı? sadece geceleri ders çalışmıyorum o kadar. ağustos böceği muamelesi çekmeyin bana lütfen. ayrıca efendiler şu sıralar annemin gözüne de çok batmaya başladınız söyleleyim. bir şafak operasyonuna maruz kalabilirsiniz ben duymuş olmayın. başka geçitler arayın kendinize.
  6 ... de jong
 2. 1.
  bazen gülmekten kendimi yere attığımda beni ekmek sanmanızdan korkuyorum, kuşlar ve siz o kadar popüler oldunuz ki.
  3 ... bazenkusuyorumben
 3. 2.
  zamanında şaman olmak için sizi kestiğim doğrudur. ben şaman olamadım canlarım bu uğurda ölenleriniz baş tacımdır özürlerim sizinle olsun.
  1 ... hellomellobeybe
 4. 3.
  canlarım,
  daha yaz gelmeden sizler evimi bastınız, mutfakta balkonda antrede sizlere rastlamaktan ötürü şaşkın değilim fakat, banyodaki kılı nereye götüreceğinizi, götürüp ne yapacağınızı anlamıyorum. kendinize kıl köprü yapmaksa amaç ben dürüstsem sarhoşken de geçerim. banyomu rahat bırakın, küvetin içini de! öldürmek zorunda kalıyorum sonra birçoğunuzu. ayrıca nasılsın? diyenlere de "karınca kararınca geçiniyoruz" demekten sıkıldım artık bana karınca yiyen besletmeyin evin içinde!!!

  (bkz: tamam sakinim geçti)
  1 ... bugun ayin kaci insani
 5. 4.
  şafak operasyonu konusunda sizi uyarmıştım.
  (bkz: i see dead ants)
  ... de jong
 6. 5.
  sizi kandırmak için yuvanızın dibine şeker bırakıyorum sizde 15 dk sonra gezdiğiniz yolu bırakıp şekere odaklanıp tüm gece orada takılıyorsunuz. aferim.
  ... gercek tosun pasa
 7. 6.
  askerdeki elemanın nöbette canı sıkıldığından yakaladığı sineğin kanadına ne kadar şafağı kaldığını yazması gibi bir şey olsa gerek. ya da nöbet kulesinin arkasında duran baron adlı köpeğin kulağından şafak alması...
  1 ... sansolyenin tokmakcisi
 8. 7.
  durmak yok, dola devam!!
  ... refulin
 9. 8.
  yeter ama artık! evimi devamlı işgal ediyorsunuz. öldürmek zorunda kalıyorum sizi. ben öldürdükçe siz çoğalıyorsunuz sanki. ama sizi izlemeyi de seviyorum bi çaba, bi koşuşturmaca şirinsiniz yine de. ama gidin dışarıda yapın şirinliğinizi. sizin yüzünüzden karpuz bile yiyemiyorum. hemen ortak olma çabasındasınız lütfen ama aaa.
  ... mlkkk
 10. 9.
  takma adım karıncalı olsaydı ne taşak geçerdim amk!..
  ... mavibaykus