1. 1.
  küçüğüm;

  iki erkek takılıyorduk koca evde paşa paşa, bir gün okuldan döndüğümüzde abimle annemin 9 ay sonra bize bir kardeş "hediye" edeceğini öğrenene kadar. önce işin ciddiyetini anlayamasak da sonra farkına vardık ki bizimle bir ömür geçirecek küçük bir bebek, kardeşimiz olacaktı.

  erkek olmanı istedik önce futbol oynarken artık kaleye geçmek zorunda kalmayacaktım çünkü, abim dans eden robotunu bana vermediğinde abimi el birliği ile dövüp seninle birlikte oynayacaktık robotu ama kötü bir yönü daha vardı kurşun askerlerimi seninle paylaşmak zorunda kalacaktım. belki de en iyisi kız olması diye düşündük.. aylar sonra öğrendik ki evimize bundan böyle küçük bir peri eşlik edecekmiş.

  bazen kızıyordum sana annemin canını yakıyordun çünkü, kafamı annemin karnına koyduğumda sen kıpırdadıkça tüm kızgınlığım geçiyordu derken gün geldi çattı gecenin bir yarısı hastaneye koştuk. sarışın minicik bir kız bebek ağlıyordu, babama sordum baba bu kız değil ki bi kere baksana saçları bile benden kısa. öğrendim ki bebeklerin ilk doğduğunda saçları olmazmış, çok şaşırmıştım oysa ben lüle lüle saçları olan doğar doğmaz bana abi diyecek bir kız bebek hayal etmiştim. ilk kez bezin değiştirilirken gördüm seni, kardeşimin pipisi düştü diye saatlerce ağlayan da bendim abicim. oysa kızların pipisi olmazmış bunu da sayende öğrenmiş oldum. o kadar güzel kokuyordun ki abimle yarışıyorduk adeta seninle o gece yatabilmek için. annemden gizli bahçe duvarından atlayıp markete giderdik. en ucuz dondurmadan alırdık para üstü kalsın da gidip küçük kardeşimize çorap alalım diye. belki de bugunkü çorap takıntının temellerini biz attık *

  şimdilerde 25'inde kocaman bir genç kızsın benim gözümde hala poposunda bezi koşuşturan kel bebeksin. unutma arkanda her ne olursa olsun 2 tane aslan gibi abin var. biz nefes aldığımız müddetce kimse senin saçının teline zarar veremeyecek abicim.

  seni çok seviyorum...

  küçük abin.
  49 -1 ... orta yas sendromu
 2. 2.
  seni çok seviyorum, biliyorsun. benim gibi öküz bir insan, sevgisini dışa vuramayan insan bir tek sana gösterebildi sevgisini. seninle sevmeyi öğrendim, senin sevginle sevilmeyi öğrendim. senin sayende aile duygusunu tattım. senin o gözyaşların nasıl içimi parçalıyordu, bilemezsin. bize geldiğinden birkaç gün sonra evine döneceğini bilmek canımı yakıyordu, sen benim yatağımda yatarken sesimi duyma diye gizli gizli ağlıyordum. kaderimiz bir acayipti, trajikti. şimdi bir daha birbirimizi göremeyeceğiz. bazı sebeplerden. görmemiş olmanı dilediğim bazı sebeplerden. şu koskaca hayatta ne bir adamı, ne babamı, ne de annemi sevdim. sevgi dediklerinde yüzümde bomboş bir ifade vardı. sana kadar. kolay da ağlayamazdım. müzik eşliğinde belki, ufak ufak. sana sevgim, sana özlemim öyle gerçek ki müziğe gereksinim duymadan, yalnızca klavye tuşlarından çıkan seslerin sinir bozuculuğuyla, seni anımsayarak ağlıyorum. seni çok seviyorum. bu yaşadıklarımız yüzünden senden özür dilerim. beni sana yanlış anlattılar, anlatıyorlar, biliyorum. benden nefret edersen, en azından sen beni özleyip acı çekmezsin. küçücük yaşında ne çok acı yüklediler sırtına. özür dilerim. özür dilerim. ve hayatımda ilk kez bir insanın fotoğrafını cüzdanıma koydum. sana olan sevgimi asla yeterince anlatamayacağım.
  3 ... nerden cikti simdi bu allaski
 3. 3.
  ben bu yazıyı sana yazdım başlığındaki saçmalıklar yetmemiş olacak ki kız kardeşe, vermeyen sevgiliye, ebesinin amına kadar devam eden silsilenin bir yenisi.
  okurların ve yazarların o kadar sikindeki yazarların kız kardeşlerine yazdıkları gerçekten iyi düşünülmüş, bu güne kadar bu eksiklik sözlük için büyük bir kayıp.
  -1 ... cok gicik yaa
 4. 4.
  bazen hiç olmamış olduğuna seviniyorum be kardeşim, bazen de üzülüyorum.
  ... mrcl
 5. 5.
  eve geldiğin ilk günü çok net hatırlıyorum hala aradan onyedi yıl geçmişken. aslında gerçekten kardeşim olduğunu anlamam bunu hissetmem zaman aldı bunun için kusura bakma kardeşim. tam büyüme zamanlarındasın ya sen de çok alıngansın. bazen saatlerce beni dinliyipte tespitler yapıyosun ya en çok ona bitiyorum. beni diğer iki abinden ayrıcaklı sevdiğini sık sık söylüyosun aramızda ben de en çok seni seviyorum lan. inşallah bigün mutlu bir aile tablosunun baş mimarı olursun ki zaten seni mutsuz edicek insanı üzerim hatta düzerim. valla seni gördükçe türk kızı hakkında yazılanların topuna birden siktir çekmek istiyorum. çekiyorumda. yorgun olunca özellikle öpücük konduruyosun ya yanama lan diyorum seni allah mı gönderdi. neyse daha fazla yazıpta hislerimin anlamsız kelimelere dökülmesini istemiyorum. iyi geceler tatlı rüyalar.
  ... abraxas
 6. 6.
  sevgili hiç olmayan kızkardeşim. neden yoksun. bazen gerçekten arıyorum seni. en zor anlarda kim endişelenicek, kimin içi sızlıyacak diye. ya da kime anlatcam sevgilimle kavga ettiğimde. kime vermiyeceğim kıyafetlerimi. kiminle yalanlar uyduracağız annemlere gece geç gelince. kim saklıyacak bütün sırlarımı. kimin için örnek olmaya çaba göstereceğim. çocuğum olursa teyze diyecek kimse bulamayacak... vs vs.
  o kadar özlüyorum ki bazen seni keşke olsaydın, neden yoksun niye hiç olmadın ?
  2 ... aybanuu
 7. 7.
  doğsaydın erkek arkadaşını döverdim.
  2 -1 ... jamaisvurlan
 8. 8.
  kız kardeşim; hiç olmamışsın iyi ki. hayır yani olsaydın da seni abimden çok sevemezdim.... kız kardeş derken aslında şu an abladan bahsediyorum ben, yeminle çekilmezdin kız. öyle gelip sevgililerini anlatırdın, ona buna şuna her şeye tribe girerdin falan, aman aman!

  he minik bi şey olsan, aramızda 12 yaş falan olsa, anca öyle severdim.
  2 -1 ... mavi gece lambasi
 9. 9.
  kız kardeşim yok iyikide yok.
  ... seyitfirat1
 10. 10.
  çocukluk arkadaşım , kac yıllık dostum dedıgım ınsan bıttı gıttı gözümde de , hayatımda da . kızlardakı bu hazımsızlık nerden kaynaklanır bılemıyorum ama turk olmayan hıcbır kız arkasımda böyle sorun yasamadım, bu kadar ağzım acık kalmadı,bu kadar arkamdan oyun cevrılmıslıgı hıc olmadı. neler bıtmedı kı, bu da bıttı gıttı ama cok agır oldu bu.kız kardesım gıbı gordugum ınsandan beklemiyordum bu kac zamandır kurduğu oyunlar, soyledıgı yalanlar, saçmaladığı durumlar,bu samımıyetsızlık yakışmadı ona, hem de hıc yakışmadı . olmadı ıste. ımkan yaratabılırsen turkıye de yasama dıyen dedemın varmış bır bıldıgı, gıtmıs rahatlamıştım, ıyıymıs benım rahatım oralarda. japonumu ozledım,çölü özledim geri gitmek istiyorum egıtım olmasa taksan durmam , daha da dönmem ülkeme , bır kere terk ettıkten sonra.
  dahası da olmaz sabır ve tolere de bır yere kadar , uğraşacak vaktımde yok, kafa boşluğumda yok, değerde vermıyorum sana artık ugrasmaya değecek bır tarafın kalmadı kafamda. bılınır kı, bır kere bıtmısse bıtmıstır, bıtırmeden once kafamda bıtırmısımdır zaten, sanslarda boşa gıtmısse, koy ver gıtsın . done ıs done. tum dünyada böyle bende de böyle . pat dıye ıletısımı kesmesemde azar azar olacak olan olacak ve lütfen gereksız,sacma ve aptal yorum ve mesajlarını ve yalanı yalanla kapatma ıslemını bır başkalarına yap, es ver bıraz, kendı hayatına odaklan, başkalarının face sayfaları,twıtter hesapları neler yaptıkları,nerelere gıttıklerı ve kımlerle bırlıkte oldukları senı ılgılendırmesın lütfen ve daha once de dostun olarak sozlemıstım, lütfen profesyonel bır destek al.
  ... hostesgorunumlupilot