1. ?.
  ben bu yazıyı insanlığa yazdım *ölmeden önce.

  edit: insanlık ölmemiş mi acaba eksi verdi la bana.
  3 -1 ... butarzdabenim
 2. ?.
  sizlere tek bir şey diyeceğim; sevişin.
  1 -1 ... red head chef
 3. ?.
  derisini Giymek için o masum hayvanların başına levyeyle vurulmasına göz yumuyorsunuz ya o levyeler o kürkleri giyeceğiniz sırtlarınız da kırılsın *
  4 ... chester casey
 4. 0.
  Yıl: 2012
  Galaksi: samanyolu.
  Bağlı bulunulan sistem: güneş sistemi.
  gezegen: dünya

  Ey insanlık Milyon yıldan beri bu gezegende yaşamaktasın... yedin, içtin, yürüdün, koşturdun, eğlendin, savaştın, üredin, türedin, zaman zaman ileri zaman zaman geriye gittin...

  Şu anki haline uzaktan da olsa hiç göz atıyor musun? Sadece senin dünyanda son 30 yıldır neler olup bittiğini anlayabiliyor musun? Asosyal kişilik bozukluklarıyla birlikte ne kadar fazla sosyal yapının içine karıştığını ve buna rağmen hala kör gözlerle baktığını ne zaman anlayacaksın?

  Zaman zaman kendini akıllı sanıp da savaşlara, teröre, emperyalizme, ırkçılığa, yozlaşmış dinlere, bireysel şiddet vakalarına, küresel ısınmaya ve bunun gibi yüzlerce olaya karşı çıkarken gerçekte hangi tarafta olduğunu fark edebiliyor musun? Taraf mı olman gerektiği söylendi sana? Yoksa sen asıl olduğun şeyi mi unuttun?

  iki ayağının üzerine bastığın günden beri şizofren bir dünya yarattın kendine... Ve kendi kendine unuttun insanlığını. Her zaman bencil oldun. Bazı zamanlar senin gibi olanları yanına toplayıp gruplar oluşturdun. Gezegenini çizgiler yardımıyla bölgelere ayırdın. Daha sonra diğer gruplara özgürlük ve kalkınma vereceğim diyerek globalizm denen çürük olguyu yarattın.

  teknoloji denen sanayi bilimini geliştirdikçe gözün doymaz oldu; doğaya adeta savaş açtın.
  Bunun yanında internet gibi sınırsız bilgilere ulaşabileceğin bir platform varken sen, dudaklarını büzmüş bir şekilde fotoğraflarını çekip ilkelliğine bu çağda geri döndün. "Nasıl olur da insanoğlu 21. yüzyılda bile hala bu kadar gerizekalı işler yapabiliyor hayretle izliyorum"

  Artık senden umudum kalmadı insanlık, bu yüzden hak ettiğin yeri yakında bulacağına, gezegeni küresel ısınması ve insan olarak en içten dileklerimle sonuna kadar destekliyorum.

  yıl:2112
  Galaksi: samanyolu
  Bağlı bulunulan sistem: güneş sistemi
  gezegen: Dün - ya ...
  ... pureink
 5. 1.
  "Boşverin denizi karayı da söyleyin; sahi dünyanın kaçta kaçı insan?"
  3 ... ve tanri beni yaratti
 6. 2.
  -bazı insanlar,bazen insanlar....
  ... egzotikayi
 7. 3.
  hayvanlardan öğrenecek çok şeyiniz var. kesinlikle.
  1 ... berrakyesil
 8. 4.
  --hayvalara tecavüz eden -hayvanlar bu ülkede!!!

  -insanlıktan çıkmış -türklükten çıkmışlar!!
  -4 ... antikaw anarsist
 9. 5.
  paran var mı panpa?
  2 ... serefsizimbenimaklimagelmisti
 10. 6.
  insan ol!
  2 ... cigarettes after sex