1. ?.
  maçın anasını siktin.
  2 ... himmet abey
 2. 1.
  (bkz: sakin ol şampiyon) *
  ... tehlikeli noktadan kose vurusu
 3. 2.
  Tası tarağı topla ve git.
  Kara marsık...
  Macın a. Koydun.
  1 -1 ... ozan oyunbozan
 4. 3.
  geçen gün eminönünde sizden bir saat almıştım, saat bozulduğunda pili bitmiş değiştirin dediniz ama şimdi de akrep yeriden çıktı saatin içinde boşta duruyor. sonuçta para kolay kazanılmıyor, saati değiştirmek veya paramı geri almak istiyorum.
  15 ... sedat pekerin eltisi
 5. 4.
  bak koçum. fenerbahçe takımındasın. türkiye'nin en büyüklerinden.yazmışsın hobilerine interneti.bilmiyorsan aç araştır fenerbahçe nasıl bir takım .nasıl şike yapıyor.
  *
  4 -3 ... u will find
 6. 5.
  sen futbolcuysan ben gemi mühendisiyim!
  ... high notion
 7. 6.
  ibneliğin lüzumu yok ulan, o kadar parayı alıyorsan koşacaksın. ben mi koşayım, utanmaz!
  ... koministimam
 8. 7.
  lazım olur diye fransızca'ya tercme ettiğim* sevgili mektup:

  Regardez le garçon. équipe de Fenerbahçe. la plus grande dinde. http://galeri.uludagsozlu.../r/henri-bienvenu-197163/ écrit loisirs à Internet ici. Fenerbahçe ne sais pas comment ouvrir un certain nombre de recherches.

  Vous jouez dans cette équipe, d'améliorer votre auto-exécutable. amk're morts sur le terrain. Mettez un dieu plus que vous exécutez qu'il se stands. Même si l'argent vient comme un fou et ne veut pas te le jure. Regardez l'argent vous êtes passé. Soyez un peu sérieux. prestation de serment à la fin de edecez. but manqué à droite. mais une peine de vérifier sur le ballon. honte à sa mère de l'acheter.

  c'est le premier match. Nous avons 1 point. tristesse que nous avons raté la victoire. mais si vous avez encore rappeler que ce groupe çıkılamazsa*!
  ... xyyx
 9. 8.
  oğlum bi siktir git üstünken nerden girdin at kafası.
  ... kronikdentalkopat
 10. 9.
  henri bienvenü koştu mu
  ıssız aykut kaldu mı
  alex öcün aldı mı
  imdi aziz yırtılur.
  4 ... onursal baskan