1. 1.
  galatasaray'ın milli futbolcusu hamit'e yazılanlardır.

  sevgili hamit, seni severim. iyi, zeki, ahlaklı ve de yetenekli bir oyuncusun. kim ne derse desin iyi işler de yapıyorsun. ama bu sezon 832782374 kez direğe takıldın. her defasında aynısını söylüyoruz. lütfen şeytanın bacağını kır. ama bunu yapabilmek için şu metni içselleştirmen gerekiyor:

  - Boyabdesti nasıl alınır?

  Gusletmek isteyen bir kimse önce besmele okur ve : "Niyet ettim Allah rızası için gusletmeye" diye niyet eder. Elleri bileklere kadar yıkadıktan sonra edep yerlerini temizler. Bundan sonra sağ avucuyla ağzına üç kere su alır ve her defasında ağzını boğazına kadar gargara şeklinde çalkalar. Oruçlu ise boğazına su kaçmamasına dikkat eder. Sağ avucuyla burnuna, genzine kadar üç defa su çeker, her defasında sol eliyle burnunu temizler. Bundan sonra tıpkı namaz abdesti gibi abdest alır.

  Abdest aldıktan sonra önce başına, sonra sağ, daha sonra da sol omuza üçer defa su döker ve vücudunu yıkar. Suyu her döküşte elleriyle vücudunu iyice ovuşturur. iğne ucu kadar kuru yer kalmaksızın vücudun her tarafını güzelce yıkar. Gusülde bıyık, saç ve sakal diplerine suyun iyice işlemesi için ovuşturulur. Göbek boşluğu, küpe delikleri dikkat edilerek yıkanır. Böylece gusül abdesti almış oluruz.
  8 -2 ... avrupada gezen masum kivircik
 2. 2.
  antrenman sahasındaki kale direklerini niye yıktın?
  ... sessizdeydi duymamisim
 3. 3.
  şut tuşuna çok basıyorsun birader lütfen gerektiği kadar bas sonra top direklerde falan patlıyor üzülüyoruz.
  ... painteddark
 4. 4.
  kalecilerin değil direklerin korkulu rüyası oldun hamit .
  ... lazborghini
 5. 5.
  Sen vur kardeşim, vur. Elbet olacak , olduğunda da avrupanın en güzel golü olacak eminim.
  ... yani diyor ki
 6. 6.
  hamite yazılanlardır. iddada ilk direğe kim vurur oranı olsaydı hamite 1.05 oran verirlerdi.
  ... azatin
 7. 7.
  hep gs de kal olur mu? sene başında fenerbahçe yi seçmeyince çok sevinmiştim. ha birde para derdim olsa feneri seçerdim demiştin ya. neyse bir şey demiyorum.
  ... wordecoder
 8. 8.
  beni galatasaray'dan soğuttun. atacağın 1 golun de içine edeyim. önce o geriye oynama ve top ezmeyi bırak... ya da daha iyi bi fikrim var galatasaray'ı bırak...
  -1 ... saldirayterk
 9. 9.
  (bkz: evlerinin önü boyalı direk)
  3 ... limon kokmayan limon kolonyasi
 10. 10.
  ben de bu başlığı hamit altıntop için açtım

  (bkz: hamit altıntopun gizli gay olması)
  -1 ... wordecoder