1. 1.
    Sevgili Osmancığım. Bugün bana gelişinin ilk günü. Beni tarifsiz duygulara soktun. Moron moron bakışların ve ağzını deliler gibi açıp kapatman beni güldürüyor. Az önce suyunu değiştirirken elimden kayıp gidince nasıl korktum anlatamam. Ama tüm bu güzel şeylerin ötesinde Osman’cığım.. şöyle bir gerçek var ki. Eğer beni üzersen seni bu önündekiler gibi kızartırım valla. Edepli edepli suyunda gez. Sana yarın arkadaş da getireceğim merak etme bebeğim.

ben bu yazıyı balığıma yazdım
    9 -3 ... siyahmelodi
  2. 2.
    balik, senin onune una bulanip sivi yagda kizartilmis insanlar koysa, sonra onlari yese kimbilir neler hissedersin.
    yazik ya. devlet, osman'i bu iskenceciden almali.
    11 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  3. 3.
    ben bu yazıyı balığıma yazdım
    Evet osmancığım yine ben. Görüyorsun ki seni düşünüp, dışarıyı izlemen için pencerenin önüne koydum. Ne kadar uğraştığımı görmüyorsun sanırım. Neyse olsundu. Senden ricam şu ki ölü gibi hareketsiz durma lütfen. Öldüğünü sanıyorum sol tarafım acıyor. Ne uyuşuk çıktın sen öyle yahu!

Edit: fanustan kurtarıyorum yarın çocuğumu. Susun bakim.
    Edit2: osman biraz daha uzun ömürlü yaşarsa arkadaş alacağım. Çabuk ölüyorlarmış diye bir duyum aldım. Diğeri de ölmesin diye biraz beklemeye karar verdim.
    7 -3 ... siyahmelodi
  4. 4.
    o balık o fanus için büyük.
    o fanusta hava yok. balık işkence çekiyor. insan üç kuruş paraya kıyar bir motor alır. ayrıca balık da olsa manzaradan akvaryum dekorundan hoşlanacak kadar aklı var.
    uzun sözün kısası: hayvanlara acı çektirenler benzer bir acıyla kıvrana kıvrana ölsün.
    -3 ... strawberry blonde
  5. 5.
    Osman'a verilen söz tutulmamış, 3 gün önce yarın sana arkadaş getireceğim denmiş ve aradan 3 gün geçmiş Osman hala yalnız.
    3 ... ride the lightning