1. 1.
    Bi son dk golü at, mutlu edecek bir şey yap. 2018 de yaşadığım büyük acıları az da olsa hafiflet.

Saçma sapan şeylerden mutluluk dilenen yıkık insan (bkz: ben) haha.
    12 -1 ... entry de mi girmiyagh
  2. 2.
    O zaman bir nevi günlük olsun bu . Hani artık günlükte tutamıyorum ya tanıdıklarım okur diye burası rahat. Gelecek yil bunu okuduğunda hangi doğu ilinde çelışiyor olursun bilmiyorum ama bu iş için nerdeyse 1 yıl çalışip evde karayi yiyecek duruma geldiğini unutma. 1 Aralık cumartesi bugün 2019 1 Aralık cumartesi şuna bakta biraz eski haline gül . Ha bi de sevgiin olmuştur artık inşallah gelecekteki ben
    ... elll
  3. 3.
    Nolur güzel nolur.
    6 -2 ... yesterdayy
  4. 4.
    sen insana gercek bir adam olmayi ogretiyorsun be aralik.
    -1 ... arxaggelou
  5. 5.
    iyi bir şey istemiyorum senden şu anki şartlarda devam edelim kötü bir şey olmasın yeter.
    9 ... sezenist a feminist
  6. 6.
    hoşgeldin.
    2 ... hocamdiyin
  7. 7.
    hoşgeldin aralık, umarım borçlarımdan kurtulacağım ve güzel güzel eski road to hell gibi yaşamaya başlamaya ilk adımı atacağım bir ay olursun.
    ... road to hell
  8. 8.
    Bak sende artık benim kankimsin birazcık şu sinirlerini yatıştır ya kıçım dondu.
    1 ... uykulupanda
  9. 9.
    Lütfen su gibi hemen bitme bırak biraz tadını çıkareyim.bide iyi davran bana.
    6 ... omen tanrem
  10. 10.
    Bugün 1 aralık. Yeni isimde ilk günüm bugün sabahtan sahaya inemedim sağlık tetkik sonuçlarım gelmediği için belki öğleden sonra 15 dakika da olsa sahaya iner fikir edinirim. Kazasiz belasız nice çalışmalara inşallah. Tanrimdan huzur, mutluluk sağlık, kazasız belasız ömürler diliyorum herkes için. Çalışacağım şantiye de iş kazası olmaması için elimden geleni yapacağım ama sonuçta takdir allahın.
    2 ... potansiyel amele 2