1. 1.
    niye yoksun. hayatımdaki en büyük eksiksin.evin en küçüğü olmak güzel 2 tane ablam var ama keşke sende olaydın. hayatımdaki en önemli erkek olarak yer etseydin. beraber gezseydik. senin sevgililerini kıskansaydım.keşke olsaydın. keşke. hani abisi olanların bir özgüveni olur. abisi olanlar onu iyi bilirler. bende o yok. çünkü sen yoksun.
    12 -4 ... mitokontri35
  2. 2.
    niye varsın. Neden beni hep başkalarının abilerine özendirmek zorunda bıraktın? Neden bir kere bile olsa sana içimden gelerek "abicim" diyemedim? Sevgini hiçbir zaman hissettirmedin çünkü. Abilik duygusunu hiçbir zaman hissetmedin. Hep bir yabancı gibiydin öz kardeşine, nedenini hiçbir zaman anlayamadım. Insanın en yakın olduğu kişi aynı zamanda en uzak davrandığı kişi olur mu? Benim oldu, sayende..
    18 ... cakmasamara
  3. 3.
    o değil de modemi kapatınca eline ne geçiyor?
    11 ... sidelyatusem
  4. 4.
    iyi ki varsın be abim. aramızda çok yaş farkı olmadığından sebep arkadaş gibi büyüdük ama işi gücü bulunca olgunlaştın, daha bi abi oldun. ne güzeldi seninle vice city oynamak,daha doğrusu kontrol sende olmak şartıyla beni şifre yazıcı olarak görevlendirmen. ne güzeldi seninle gece gerçek kesit izleyip yarılana kadar gülmek, ne güzeldi ayağıma çivi battığında beni kucağında taşıman, ne güzeldi çocukluğumuz. ama hayat böyle işte hepsinden azıcık azıcık veriyor artık kocaman olduk. bu arada işe ilk başladığında para gönderme vaadiyle kandırıp izmir seyahatimde beni beş parasız bıraktığın için hala kızgınım sana. ama dediğim gibi, sen iyi ki varsın canım abim!
    7 -1 ... de lavega
  5. 5.
    topsun oğlum!
    4 -1 ... kanuni sultan sinan
  6. 6.
    okudukça duygulandığım yazılar bütünü.
    3 ... vamosbarca
  7. 7.
    Biraz da ben gibi düşünüp beni kendi düşüncelerinle kabullenmek yerine ben olduğum için sevsen abi?
    3 ... lan demek cok gunah ki
  8. 8.
    Keşke sen de burda olsaydın. (benim hiÇ abim olmadı.)
    2 ... bayangeveze
  9. 9.
    var olaydın iyiydi.
    3 ... kadrolu cikarci
  10. 10.
    kendine havuzlu villa alıp 300 km uzakta oturup "ne zaman isterseniz gelin, hiç gelmiyorsunuz yav??" demek çok ayıp. ayrıca gün batımı kırmızısı tek kapı megan III coupe almak 'ta neyin nesi?? bu egoizimi bana bırakıp dört kapılı aile arabası iğrenç golf5 'i mi sana verip 2 kişilik mercedes clk ile gezmek istiyorum. o evde 'de ben partilemeliyim kızlarla. Not: bi ufağın.
    ... kozanteoman