1. 1.
  biraz adam olun ve hainlik etmeyin.
  ... gezenadam
 2. 2.
  http://inciswf.com/baamididinburayiterket.swf

  fazla söze gerek yoktur. evet.
  ... oytunkaran
 3. 3.
  kısa ve öz:

  defolun!!!
  -2 ... aglaya ivanovna
 4. 4.
  geldiğiniz gibi gidin.
  ... sembuseklicorba
 5. 5.
  bir siz eksiktiniz mk!
  ... gothic pandemic
 6. 6.
  siktirin gidin buradan. din kardeşliği adı altında yan gelip yatıyorsunuz amk. bedava ekmek, bedava ev, bedava su vs. oh ne güzel kardeşlik valla. bulun böyle bir kardeş ülke biz de gidelim.

  edebinizle oturun bari.
  ... ulanseviyorumsenibe
 7. 7.
  Defolun gidin.
  ... flat head
 8. 8.
  siktirin gidin amk. kürtler yetiyor zaten bela olmaya. giderken kürtleri de alın gidin.
  -3 ... tembel adam
 9. 9.
  ananızı da alın gidin lan.
  1 ... ibni maymun
 10. 9.
  Size isyan edin diye gaz verdik. Sınırlarıımızı açarak orada mücadele etme imkanınız varken aklınızı çelip ülkemize çektik. Niyetimiz Suriye'de ana oyuncu olmaktı ama beceremedik.
  Milletin dediği gibi sizleri maaşa bağlamadık, hemen sevinmeyin. Ortalama asgari ücretin üçte ikisine işe aldık, sigortanızıda yatırmayınca baya bir işimize geldi. Cebinde beş kuruş parası olmayan, öldüğünde iki metrekare mezarı anca üstüne alabilecek şeref fukarası serseriler ülkeyi sahiplenip küfürler edebilir size.. Aldırmayın. Aynısını bize de diyorlar, biz adam yerine koymadığımız için kâle almıyoruz. Elinden gelmeyince diline vurur derler ya öyle bir şey işte. Rabbim akıl fikir versin demekten başka bir şey yapamayız.
  Gelmeseydiniz daha iyi olabilir di.. Ülkenizi savunsaydınız işler farklı olabilirdi. Ama ümmet olarak baktığımız da hepimizin biraz suçu var. Biz de yeterli miktarda destek olamadık. Aynı durum Türkiye'de olsaydı Ankara izmir hattında adam kalmazdı belki de..
  Gene de siz söylenenlere aldırmayın. Bu söven eden haysiyet fukarası tahife ülkenin sahibi olsaydı zaten burada olamazdınız.. Sahibi olmadıkları şey hakkında laf edip duruyorlar. Benim elimden gelse onları kovar siz kalın derdim ama benim de böyle bi hakkım yok. Bir şekilde bunlarla yaşamak zorunda kalıyoruz. Aynı şey sizin ülkenizde vardı hatırlıyor musunuz? Iraktaki savaş sebebi ile şama yerleşen ıraklıları tenkit edip en üst rakamdan evlerinizi kiraya veriyordunuz. Her ülkede var anlayacağınız. Bizim de başımıza geldi zaten Almanya'da.. Hâla devam ediyor. ikinci sınıf insan muamelesi yapıyorlar şeref fukaraları.
  Şeref, haysiyet önemli değerli kıymetli şeyler.. Herkeste bulunmaması sizi sıkıntıya sokmasın. Rabbim kıyamet günü o ağızlarından çıkan küfrün, hakaretin hesabını soracaktır elbet. Müslümanların kardeşliği üzerine söylen onca sözü, onca ayet ve hadisi bırakıp bu sözlerin nasıl söylendiğini soracak ve bunun hesabını görecektir diye temenni ediyorum.
  1 -1 ... furkanyasin