bugün

şu hayatta en saygı duyduğum bir über-mansch olur kendisi. "ben bı kızı tavlarım aga" diyerek hedef gösterdiği kızı tavlar ve bizden rep+ alır. bizim muradımız ise ancak onun yöntem ve tekniklerini ezber edip gelecek kuşaklara aktarmaktır. penaltı atacağı yeri kaleciye gösteren ve penaltıyı hakikaten de atan futbolcu karizması var adamda. o yüzden ekosistemin tepesinde bulunuyor zaten.
tüyo almak istediğim erkektir. *
golü hisseden erkektir. kızın bakışlarında kendini bulur ve zaferden emin olur.
saygı duyulan erkektir.
Ne büyük orospu çoçuğudur onlar.
yalanla dolanla kızı kandıran şerefsizin önde gidenidir. benim de böyle bir tanıdığım var, iki lafından biri yalan şerefsizin...
para, dil, fizik, tiyatro yeteneği, şeytan tüyü gibi silahların tümüne sahip olan şahıstır.
o kızı dedeside tavlar . yiyosa şu kızı tavlasın dediğim erkektir .
Daha once tavlamisligi vardir o kizi.

Muhtemelen arkadasidir o kiz. Tezgah yapmistir pezevenk.
bildiğin ok'tur.
sözünün eridir. kız da hazırdır ama tavlanmaya.

(bkz: kral çıplak çocuk yavşak)
çok şükela bir erkektir, işin sırlarını bizle de paylaşmalıdır.
çirkin,fakir,özgüvensiz ibnelerin cüzdanı doludur parası çoktur diye çamur atacağı mühim şahsiyettir.
ya ağzı iyi laf yapıyordur ya da yakışıklıdır.
Ben bu kızı tavlarım aga! Der. Bakın şimdi der, Kızın yanına gider, gayet doğal olarak;

Bizimki - meraba
Kız - hı ? Meraba
Bizimki - bişey sorabilir miyim, vaktiniz var mı ?
Kız - ne sorucaksınız
Bizimki - Ya.. Lütfen yardımına ihtiyacım var, lütfen.. Bana yardım et olur mu ?
Kız - anlamadım neye yardım edicem deli misin nesin ya !?
Bizimki - Çok basit. Iki tane kızlardan yana yüzü gülmemiş, başarısız girişimlerde bulunmuş erkek arkadaşım var. Onların hayatına ışık olucaksın, hayatları için önemli bi örnek teşkil ediceksin. Onlara seninle tanışabileceğimi, arkadaş olabiliceğimi söyledim.yardımcı olacaksın Ve bunu çok zorlanmadan yapacaksın. Lütfen!
Kız - nasıl yani ? Ne yapıcam ? Acelem varda..
Bizimki - sadece telefon numaranı vereceksin. iş bile olur, şimdi yanından gidicem ya, bi kere öpeceksin giderken gülümseyerek, uzaklaşırken "ben seni ararım canım" desen yeterli, bu kadar bak *
Kız - hahahahahah
Bizimki - niye güldün ?
Kız - ya yapmazsam ?
Bizimki - Allah belanı versin emi der gider dönerken Kafana taş atarım, yaparım da valla *
Kız - hahaha tamam tamam çıkar telefonunu yaz al cep veriyorum 0507.456.78...
Bizimki - sen var yaaaa, can sın cann, giderken unutma görüşürüz diycen,
Kız - tamam yürü hadi.....
Bizimki - öpücük ? *
Kız - öfffffffff.. Mujks
Kız - (arkasından) ben seni ararım, görüşürüz *
Bizimki - tamam canım görüşürüz....

Elemanların yanına gider, elemanların parmaklarında tırnak kalmamıştır...

Bir efsanenin doğuşu...
(bkz: Barney stinson)
para parayı çeker mantığı. ne kadar çok zikiş o derece başarılı girişim.
Yırtık erkektir.
hayattaki en büyük hayalim şudur. ''lan şu kıza bak, bir de yanındaki hıyara bak'' cümlesindeki hıyar olmak.
Saygı duyulası insandır. Tavrı hoş olmasa bile kararlılığı takdire şayandır.
Çok uzakta değil, hemen bu entrynin içindedir.
saygı duyulası insandır. özgüveni tavan yapmış insandır aynı zamanda.
bir kere yapmıştım bunu. yapamazsın dediler, iddiaya girdik bir de. gömleğine. 6 kişiydiler, tektim. hepsine gömlek almayı kabul ettim yapamazsam. onlarsa 6 sı toplanıp sadece bir gömlek alacaklardı. ne mi oldu? 3 gün sonra sevgili olmuştum kızla. kazandım, ama 6 sı toplanıp bir gömlek almadı ibneler.
tanıştığım ve arkadaşım olan erkektir. adı gökhandır , çamlıhemşinli bir lazdır. örneklendirme gerekirse ;

(hiç tanımadığı ve daha önce görmediği bir kadın)

-la ziya bi bak hele
+ne var la
-au karşudaki hatunu göreymisun?
+he gördüm ne olduda?
-he işte. o hatun akşama yataktıtadur bilesun.
+la bi siktir git...

akşam saat 12 suları ve odadan inleme sesleri gelmesi , ziyanın göt oluşu...
ergenlik kahramanımız olan ve yanında çirkin olduğumuzu unutarak dolaştığımız ve farkında olmadan onu daha fazla tercih edilecek bir hale soktuğumuz yine özenip yine yanında dolaşıp yine tercih edilecek hale soktuğumuz derken böylece devam eden kısır döngüye sebep olan "ben bu kızı tavlarım dediği kızı tavlayan erkek" arkadaşımızdır. lanet olsun ona
güncel Önemli Başlıklar