bugün

yasal uyarı:

türk hekimler derneği bu entryi bu fon müziği ile okumanızı tekme tokatla emreder

http://www.youtube.com/watch?v=2aXWrvi2N08&feature=related
---------------------

bakıyorum da sözlükte ben bu yazıyı sana yazdım başlığı artmış çoşmuş. ben de bu konu hakkında bir kaç kelam edeyim.

şimdi yazı yazmaya okey derim. ama 1329 adet olunca - yazıyla bin üçyüz yirmi dokuz hicri- insan söyle bir düşünüyor.

bu yazı dedikleri meret yenmez içilmez. kişi yazı yazmak kadar kolay birşey yoktur. aha bak nasil yaziyorum. y a z ı harflerini yaziyorum oluyor sana yazı. bu kadar basittir.

ben bu yazıyı sana yazdım hitabi kişilerin darlingleri için yazdiği yazilardir genelde. 1329 adet entryinin ona noktasi budur.

kişi darlingine bu kadar önem veriyorsa ona yazı yazmaz. yazı kışı bir kenara atar - çünkü ilkbahardayiz- bir inek alır.

darlingi ineğin sütünden etinden derisinden -aslında dersiniden faydalanmaz thy ye hediye der bu da karsiliğinda ucakta sigara icememe olarak geri döner- faydalanır. bu da ekonomiye bir artı değer kazandırır.

elbette dileyen darlingine inek alır dileyen tek taş yüzük alır dileyen atilla taş alır - yok bu olmadı- dileyen ise sadece postaci ile sadece selam salar. ondan sonra sümnnet papyonunu takar nazlı yarim selam salmış gel diye sarkısını söyler. söylerken olmuyor olmuyor der kafayi cizer vesaire.

sözümüzün özü;

Kaynakçılık programını bitirenlere "Kaynak Teknikeri" ünvanı verilir. Kaynak teknikerleri endüstrinin kaynakla üretim sektöründe her çeşit kaynaklı yapıları çizer ve kaynak yapar. Kaynakta malzeme ve yöntem seçimi, kalite kontrolü, kaynak atölye ve işletmelerinin yönetimi kaynak teknikerlerinin görevleri arasındadır.
inek alanların diğer bir versiyonu da; nick altında geyik yapanlardır. geyik yapmayı da maharet sanıyorlar ya, aslında çok basit geyik yapmak... g-e-y-i-k bak ben de yaptım, yok lan yazdım... demek ki yapmak basit değilmiş, yazmak basitmiş... özür dilerim örtmenim...

yok diyorum geyik yapmayın (kıskanıyorum hafız bak ben yukarıda yapamadım, yazabildim sadece), gey misiniz falan diye ama dinlemiyorlar. sonra dedim saatten olsa gerek, laz mısın dediler, yok olum akdenizliyim ben dedim...
sonra bi baktım saat olmuş 3 e biz de metalciyiz (metalurjist) ne işin var lan bu saatte ayakta dedim, bak ben dedim kendime... sonra kendim de kendime dedi ki; lan lebraaam ayakta mısın oturuyosun işte sandalyede, altında da minder var ne diye huysuzlanıyorsun... sonra kendim kendime cevap veremedi(m)...
saat olmuş tam tamına 05:34
çünkü paso yok tam bilet at deve
kızancıklar oldu mu?
sana aldığım inek sucuk oldu mu?
shell rotella 50 hey hey diyen dalgalar
camlara vuruyor mu?

damda gezer, süt içer
mır mır eder
acaba bu nedir?
ingiliz anahtarı mı?
çok dangalaksın hans cok.