bugün

Dizide azamet, canberk ve şamil isimlerini duydum. At ciftligindeydiler ve hepsi bir adama baba diye hitap ediyordu. Çerkes bir aile sanirim. Bizi bulastirmasaydiniz keske bu sacmaliga.
ikinci bir tırt efsane de arka sokaklar. Bence baron amir bir dizide çakır’ı yakalasın; iki eziyet yerine tek diziyi izler kurtuluruz. Hatta ekibe burak özcçivit’i falan alsınlar, çakır’ı okla öldürsün, üç diziyi temizleyelim.
Her zaman aynı konular.
Tipik Türk mafya dizisi işte. Oktay Kaynarca kurtlar vadisinden sonra sürekli mafya dizilerinde rol alıyor ve adam kendini tekrarlayıp duruyor. Ulan aktör dediğin kişi yeniliklere açık olmalıdır, azıcık da başka karakterlere bürünmelidir bu ne amk? Adamın hayatı mafya dizileri üzerine kurulu resmen.

Yabancılar game of thrones, la casa de papel, The Sandman, lucifer, The witcher gibi diziler yapsın bir de bizim yapımcılara bak? ben bu cihana sığmazsam, bakın işte bu bir dramdır. *

film piyasadan silinir gider, ben yine bu ''sığmazam''da ki, kabalığa, kulak tırmalamasına takılırım!
işim olmaz
Siz ciddi misiniz bu ne :d.
Karadeniz lobisinin kendilerini " erkeğin hasi biziz " inadindan ve ezikliginden vazgeçmediğini yine ve yeniden oktay efendiyle öne sürdüğü saçma dizi. Bu oktayda lobinin adamı. başka da ekmek kapısı bulamıyor zarar.
Shazam, ben bu dünyaya sığmazam. *
Duyduğumdan beri kafamda böyle dönen, izlemeye dahi yeltenmeyeceğim saçmalık.
oktay kaynarca su tarz işlerden uzaklaşsa artık. biraz da dram yapsa ne bilim polisiye yapsa mesela. mafyacılık olmuyor artık.
ben şaka zannetmiştim.

var olan dizidir.
Yine akp propagandası dizidir. Bu adamın olduğu dizileri izlemem.
Oktay Kaynarca denen itici tipin başrolünü oynadığı dizidir. Mafya rolü deyince dayanamıyor galiba.
Edho'nun yan sanayisi dizi. Milliyetçi bir reis var. Hayriye anadan enişteye, meryemden nazlıya herkeşler var yeni dizide. Yüzleri ve isimleri değişik olsa da tiplemeleri birebir aynı. Olsun buna da şükür. izleriz biz. Fekat Oktay'cığım da Süleyman çakır'ın ekmeğini çok yedi. Fıkara çakır 35 inde ölüp gitse de oktay bi hızır çakır reis oldu bi cezayir reis oldu. Hep tesbihli bir ağır abi oldu. Hep racon kesip silah taşıdı. iddiaya girerim ki oktay kaynarca emniyetin kadrolu polisleri kadar silah taşımıştır. Aah ah aklıma testere necmi geldi. Ünal bey.. Keşke ölmeyeydi.
Edit: biliyoruz rahmetli ünal beyin dönüp gelme şansı yok. Ama Süleyman çakır tekrar izleyici karşısında burun çekebilir xd. Gerçi Çakır'ı çakır yapan Laz ziyaydı testereydi halitti bir parça. Nesrindi eşkıya oğlan pusattı. Bunlarsız çakır olur mu bilmiyorum. O artık bütün ağırlığıyla oktay kaynarca'nın omuzlarında. Dilerse çeker. Dinlemezse canı sağ olsun.
Edit 2: Aa selim ağa da burdaymış. Allahtan o şerefsiz kardeşi mahmut yok. inşallah bu sefer saflığının kurbanı olmazsın selim ağa.
Kolej dizileri, zengin aile dizileri ve mafya dizileri kalkarsa, bu ülke fena şahlanır.
ilk ismini duyduğumda azerbeycan dizisi sandığım dizi.
oktay da artık başka bir rol canlandırsa. bir aktör sürekli mafya babası olur mu lan.
ya bu adamın sesinin karizması hiç gitmiyor ama tipi muhallebiye dönmüş be artık sadece ses sanatçısı olarak takılsan yetmez mi?

nurani yüzlü bir dede gibi görünüyor. bu halinle en fazla beşinci boyutta hızır dedeyi oynarsın.
Yine devlet = mafya dizisi.

3. Sınıf ülkeler için biçilmiş kaftan.
istihbarat mafya mevzuları üzerine yeni bir atv dizisi.

pelin akil da varmış. bu kadindaki negatif aura bir bana doğru mu esiyor ya? tekme sallayacağı bir sahnede o kadar beceriksizdi ki o tekme atana kadar boğazı yüzerek geçersin yani.

edit: milkli s.berry li yazar da al benden de o kadar demiş. neyse ki çemkirirken yalnız olmamak güzel duygu.
birbirinin aynısı mafya karakterlerini de al, sittir git o zaman.
Pelin akil midir nedir bu kadının rol aldığı hiçbir zımbırtıyı izlemem. Öyle itici geliyor ki bana.
Her yerde zam var aq.
Boş beleş algı dizisi.

Sadakatli karısını bırakıp başka kadınla birlikte oluyor yetmemiş bir de çocuk yapıyor. Kısacası zina felan yani...

Neyse...

Utanmadan Ali imran suresi ve bakara suresinden ayetler söylüyor...

Be amcik... madem Kur'an'ı Kerim'i bu kadar iyi biliyorsun. Ne diye gül gibi karını bırakıp başka kadınla zina yapıyorsun. Zinanın yasak olduğu ayetlerle dile getirilmiş. Bu salak o ayetleri okumamış belliki...

Be amcik... Adam öldürmeli mafyacilik helal mi mk.

Her türlü rezilliği yapıp utanmadan Kur'an'ı Kerim'i dilinize dolamayin ya.

Yeni dini anlayışınız trajikomik mk.
Bu adamın dizilerinin finansörleri sanırım Karadenizliler.
Her dizisinde laz olur bu vasat herif.

Hayır sanki Lazların içinden gay çıkmaz gibi, komple Karadenizliler mafya olur gibi, laz erkeklerinin geneli ülkesi için ölür gibi algıniz biktirdi.

Tanım: boş beleş, karadenizden reyting icin algı ve övgü operasyonu kokan, kendine güvenmediği buradan belli olan 3. Sınıf yine yeniden oktay kaynarca dizisi. Gına geldi başka rol kesemiyor musun hafız.
Fragman yayınlanmış. Hakan karahan var abi. Adam dövüş sanatları uzmanı. Fragmanda çatapatlar patlıyor. Sağlam bir aksiyon dizisi olacağa benziyor. inşallah hikayesi de güzeldir. Yau bi çakır gibi baba gelmedi aleme. Oktay abi bunu okuyorsan saçları üçe vursan, sinekkaydını olup lacileri çeksen? Beline krom smith wesson altıpatları taksan? He abim, sence de güzel olmaz mı?
Işıl Yücesoy için bile izlenir.

Yaksın Bi cuara rocon kessin görelim.
edho'daki gibi sevenleri olacaktır ama oktay kaynarca'nın artık o kv'deki rahat içten doğal halinden eser yok bunu anlamış olduk. bi kasıntı geliyor artık o saç sakal falan yakıştıramıyorum.
görsel

Eşkıya-2 resmen.

Karısı varken başka kadına aşık olan maço mafya babasının sikko hikayesi.

Oktay Kaynarca bu diziyi tasarlarken çok düşünmüş herhalde !.

Saçma salak sikkovari dizi.
görsel

Oktay Kaynarca’nın “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın ardından başrol oynayacağı ve büyük merakla beklenen yeni dizisinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Ünlü aktörün aynı zamanda yapımcılığını da üstleneceği dizi eylül ayında atv’de yayınlanacak.

Çekimleri haziran sonu başlayacak olan dizinin adı: “Ben Bu Cihana Sığmazam”…

Onur Tan’ın yöneteceği dizi adını Nesimi’nin efsane bir şiirinden alıyor.

Alican Yaraş ve Yusuf Alp’in yazdığı dizide Oktay Kaynarca sürprizi bol bir karaktere hayat verecek. Kaynarca’nın rolünün adı ise Cezayir…

Oyuncu kadrosu netleşmek üzere olan dizinin bazı sahneleri Türki Cumhuriyetleri’nde çekilecek.

https://www.birsenaltunta...akterinin-adi/6065/?amp=1