1. 1.
  atatürk türkiye cumhuriyetinin kurucusudur.❤

  not: bakalım tersini düşünen kişi sayısı kaç.

  edit: başlık bana kaldı. hahahahah.

  edit2: şimdiden 3 kişi bunu reddetti. fakat olaya objektif bakmak lazım. sonuç olarak türkiye cumhuriyetinin kurucusu atatürktür. bu başkentin ankara olması gibi bir şey.

  not: kemalist değilim. saygı duyuyorum adama.

  edit3: bu kadar az kemalist, bu kadar çok atatürk düşmanı beklemiyordum cidden.
  9 -8 ... bilgisiz zeki
 2. 2.
  Sizi seviyorum!
  2 ... nazorellaschulz
 3. 3.
  Beni çaylakken görebilen kaç kişi vardır.
  ... komutan amina logar
 4. 4.
  artı kasmak istiyorsan dostum bu taktik yanlış. Doğru olan 10 tane yan hesap açıp entrylerini artılaman favlaman, açık oylaman, eksi karmanı düzeltebilir emin değilim. Yani işsizsen deneyebilirsin.
  ... mana potu
 5. 5.
  bu sözlük için tutmayacak olan denemelerdir. şimdi böyle edebiyat dalında takdir edilecek kadar iyi bir entry girersin 3-4 artı alır sırf biraz uzun diye aldığın artının 2-3 katı kadar ekside alabilirsin. veya kukla gibi "hepinizin g..üne koyayım ibneler" yazıp 50++ kadar artıda alabilir efsane adam yaa çok iyi yazar şeklinde de anılabilirsin. buranın dinamikleri çok farklı. amaçladığın şey oy/puan ise sadece bir görüşe yakın yazarak vs elde edemeyebilirsin. yazma tarzın ve yazdığın şeyi insanların algılama/hoşlanma şekli ile alakalı galiba. yoksa bir tanesinin yazılan şeye rağmen o kadar beğenilip diğerinin beğenilmemesi çokta tutarlı değil sanki.

  not : yazar görürse kusuruma bakmaz inşallah nickini izinsiz kullandım. ancak çokta uzak olmayan bir geçmişte yaşandığı için aklıma bu örnek geldi. iki entryde aynı gün yazılmıştı. uzun uzun yazılan ve normalde sözlüğün girişine örnek entry olarak konulması gerekeni yazan yazarın nicki aklıma gelmedi. gelirse editler onuda yazarım.
  3 ... mel mel bakan gibson