1. 1.
    eleştiri ile hakareti ayırt edemeyen kişi söylemi.
    3 ... kararverenekadarvazgeciyorum
  2. 2.
    Çapın, kapasiten yetmediğindendir. Troll olacak kadar bile zekan yok, kalkmış eleştiri yapacağım diyorsun peeh.
    4 -5 ... asuregibisurat
  3. 3.
    Türkiye de yaşayan yalancı insan beyanıdır.
    2 ... scarlet witch
  4. 4.
    Bok eleştiremiyorsun muz cumhuriyetine dönen ülkede gayet eleştirebilirsin hem fazıl say gibi allah nickli adam gibi kimse seni hapse atmaya çalışmaz.
    3 -1 ... ucan fare
  5. 5.
    eleştirilemiyor mu, güldürmüştür. rahat bir şekilde eleştiriliyor da, hakarette ediliyor. bakmayın kanun olduğuna o kanuna uyan da yok. şimdi olan devlet yöneticilerini eleştirsen bile rahat cezayı yersin. herkes eleştirsen zaten birbirini bu normal bir şey ama hakaret başka bir şey işte.
    2 -1 ... dusler sokaginda gece vakti
  6. 6.
    --spoiler--
    o kadar insanın laiklik ayağıyla katili olan birini eleştiremememiz
    --spoiler--

eleştirmemekten bahsedip mustafa kemal atatürk'e katil diyen, sonra da eleştiremiyorum diye zırlayan erdoğan şakşakçısı bir malın serzenişi. ulan önce eleştiri ile hakaret arasındaki farkı öğren embesil. eleştirmek herkesin hakkı bu ülkede, ama katil dersen senin götünden kan alırlar... dı. tabi bu eskiden böyleydi.

o taptığınız, yaladığını uzun şeyin söylediklerini eleştirenlerin vatan haini olduğu bir ülkede, iq seviyesiyle büyük tansiyonu aynı olanların bu kadar salakça şeyler söylemesine aslında kızmamak, gülüp geçmek lazım... amaaaaan neyse.
    8 -4 ... ne buyurdugunu unutan zerdust
  7. 7.
    hem hiç utanmadan "katil" yaz, hem eleştiremediğini söyle! seni gidi şerefsiz yobaz seni!...
    5 -1 ... rumeli71
  8. 8.
    insan dedesinin katilini eleştir tabi. bir dedeni izmirde suya dökmüş, obur dedeni çanakkalede.
    cahil insan soylemidir.

edit: üstteki, atatürkü koruma kanunu cikartmazdi demiş. ulan sik kafali o kanunu adnan menderes, atatürk öldükten yirmi yıl sonra cikartti.

edit 2: zorunuza mı gitti akitler.
    5 -3 ... atmayanved
  9. 9.
    Eleştirecek yanı olmadığı içindir. Adam işini çok iyi yapmış. Baksana osmanlı torunlarının arasına Allah, Peygamber, Din tanımayan pic tohumları serpmiş.
    2 -1 ... enyobazyazar
  10. 10.
    Tayyip i eleştiremiyorum diyen biraz uykusuz okusun. Hukukta açık bir şekilde eleştiri yasağı varken m. Kemal e karsi, eğitim sisteminin kör ettiği zavallı sürüler olan siz o çok demokratik(!) Aklınızla insanları beyinsiz olarak yargiliyorsunuz hem de eleştiremiyorum dediği için. Bu ülkede bu sorunsal yıllardır vardı ve hala belli çevrelerde var.
    4 -1 ... bicaybisigara