bugün

http://www.youtube.com/watch?v=SXhPLkVeSxI

STV DE YAYINLANAN TARÇIN VE ARKADAŞLARI ADLI PROGRAMIN DEĞiŞMEZ ŞARKILARINDANDIR.*

inek: Ben bir ineğim, ben bir ineğim, ben Ot yerim, süt veririm, sütümü için Sütümü için yani büyümeyi seçin. Tavuk: Ben bir tavuğum, ben bir tavuğum Arpa ve buğday yerim, yumurta veririm Yumurtamı yiyin ve büyümeyi seçin. Arı: Ben bir arıyım, ben bir arıyım Çiçek çiçek dolaşırım, bal yaparım Balımı yiyin yani büyümeyi seçin. Koro: Süt, bal, yumurta Her gün yerim mutlaka! Sağlıklı ve güçlüyüm Büyürüm, büyürüm! not: bunu neden yaptım bilmiyorum
kararsızların hikayesidir.
hani böyle bir oluşumu saçma bulursun, bunu izleyenlere de gerizekalı damgası vurursun ya. öyle değil işte. bu lanet şarkıyı bir kere dinledin mi elinde olmadan diline pelesenk olur. kurtulamazsın. saçmasapan yerlerde aklına gelir. kendinden nefret edersin ama ağzında tek bir cümle.
- ben bir ineğim.
ineğim de değil haa. orda böönn bürr ünööğiim şeklinde çıkıyo ses. dilinize takılırken de o şekilde söylemek durumunda kalıyosunuz. işkence lan.
--spoiler--
bu şarkıda emeği geçen herkesin götünü sikeyim
çocukları inekten tavuktan soğuttunuz.
--spoiler--
tavuk ve ineği bir erkeğin seslendirdiği şarkımsı.*
(bkz: şizofrenlik)
tavuğa ilk baktığımda hamburger sanmıştım.
amaçsızca güldüren şarkı.
bön bör önöğöm.

edit: neden tüm video boyunca inek, arı ve tavuk kardeşlerimizin yerlerinde sektiğini anlamaya çalışıyorum. bulursam paylaşırım. *
tarçın ve arkadaşlarında çalan şarkının sözleri.
bi an bi garip hissettim, arının bal yaptığını ineğin süt verdiğini ve tavuğun yumurtladığını çocuklara öğretmek için değer mi böyle şeylere?
Dilime dolanan şarkıdır.
Gece gece dilime dolanmıştır.
az mı söylerdik be. makarasına okulda söylemişliğimiz de var bunu.