bugün

ananın damına kadar yolun var diye cevap verilebilen sevgili türü.
Hay hay. Kişi neyi talep ederse onu yaşar. Bugün sana olan, yarın ona olur üzülmeyin ve yol verin.
Bir buçuk yıllık, problemsiz ilişkimi bitirme şeklimdir.

O hisle bir ilişki devam ettirmek önce kendine daha sonra sevgili kişisine ihanet etmek olacaktır.

Ha noldu o şekilde ayrıldım. Ötekiyle birlikte oldum mu hayır.
Ayrıldığım için pişman oldum mu. Hayır.
Vicdanınızı rahat tutun.
aşk kişinin elinde olan bir duygu değildir. bunun için, söz konusu cümle sahibi suçlanmamalı dürüst olduğu için alkışlanıp, müsamaha gösterilmelidir.
Akıllara Sabahattin Ali'i getiren insan tipi olsa gerek.

Sen sevgiline ne verebilirsin sanki? Kalbini mi? Pekala ikincisine? Gene mi o? Üçüncüye ve dördüncüye de mi o? Atma be adaşım, kaç tane kalbin var senin?..
https://youtu.be/QXf-WFoc8wA?t=102
dürüstlüğü alkışlanası, yine de karşı tarafça nefret edilesi, sövülesi, tiksinilesi sevgilidir.

aşık olmanın yanı sıra aldatma eylemini de gerçekleştirmişse yüzüne tükürmenin caiz olduğu insanımsıdır aynı zamanda.
boktan durumlardan biri. başlığı okurken bile insan bir kötü oluyor. koy ver gitsin ne diyelim. sıradaki gelsin.
Arkadaş şu saatte şu yazıyı yazmana hakkaten saygı duydum, üşenmedim gittim ceketimi giydim önümü ilikledim.
Ama okumaya üşendim amk. O yüzden sonra denk gelirsem okucam.
Ayrıca bu entirinin de başlıkla herhangi bir alakası ve tanım amacı yoktur.
Bu arada şu entiriyi yazmaya harcadığım vakti okumaya da harcayabilirdim. Kafamı sikeyim.
aldatmıştır. aldatmak yatmak kalkmak görüşmek anlamına gelmez sadece, bir insan fikren de aldatilabilir, ruhen de…
Kalitelidir yalan yok arkanızdan is çevirmek yerine bunu söylemek bir erdemdir, boş yere üzülmeyin sizi bırakanlar için.
Vurduruyordur.
güncel Önemli Başlıklar