bugün

yoklama kaçağıdır.

(bkz: ordu göreve)
ben istemiyorum...tamamen vücut sömürüsü..bu devirde böyle şeylerin zorunlu olması çok saçma
(bkz: ibne)
yasalar tarafından "zorunlu" kılınan bir "vatani görev"i reddeden pembe götlü hümanist ya da muhalif kılıklı vatan haini cümlesi.

askerlik türkiye'de 20 yaşını doldurmuş sağlıklı ve heteroseksüel erkekler için zorunludur. ibneyseniz zaten almazlar. o yüzden erkek olmak şart.
Savaşları durdurmak isteyen manuş baba dinlesin. Sayın pembe götlüler dünyanın gerçeğidir militarizm. Ya savaşarak öleceksin ya da savaşmadan.
Bende yapmam diyordum ama yaptım.

--spoiler--
Askerlik yaramadı
--spoiler--
vötön höyönö ...öbnö...amk ibneyim ama zorla götürüyorlar beni yine ne olcak..sikiş anımın gmrüntülerini istiyorlar ki ben götürsem bile beni yine askerliğe aalacaklardır çünkü kadınsı değilim erkek gibi erkeğim..bilip bilmeden konuşuyorsunuz sayın bilmem ne çocukları
Saygı duyulması gereken kişidir. Türkiye'de paran olmayınca aç kalıyorsun. Bir anne kırık camını yaptıramadı diye bebeğini kaybetti. Demek ki her şeyin bir karşılığı var. O zaman karşılıksız gönüllü askerlik neden? Kur profosyonel ordunu asker olmak isteyenler katılsın.