bugün

ayrılmayı kafasına koymuş olan insan evladı.

sanki atomu parçalarına ayıracak yahu. şundaki triplere bak hele.

''yolun açık olsun'' diyiniz.
aslında hiç yapamamış olan sevgilicik.
-ben artık yapamıyorum.

*yapacaksın aşkım inanıyorum.

-off aşkım olmuyor , yapamıyorum. sen git , yaşamına devam et. söz ver bana başkasını bulacağına , tut ellerimi ve söz ver.

*manyak mısın sen? altı üstü kakanı yapamıyorsun lan.
ilişkinin sağlığı açısından çözüm lavman olabilir, evet. *
- aaa ben de. bir sigara içelim devam ederiz.
iktidarı kaybetmiş sevgilidir. derhal kuvvet macunu alması lazımdır.
-ben artık yapamıyorum.
+sen uyuyabilirsin. ben devam ederim.
aslinda sen yapamiyorsundur da ondan o yapamiyorum diyerek nazikce meseleyi kurtariyordur diye de anlasilabilecek bir insan.
-ben artık yapamıyorum
-neeeeyh?
-artık yapamıyoruuum
-sandık atamıyor musuuun? ne sandığı?
-yahu sandığın gibi değil, ben artık yapamıyorum diyorum
-93 yaşındayız nebahat allah'tan kork
-pis herif
-neeyh?
-..
ben artık seni istemiyorum, ucunda devam etmeme değecek bir şey görmüyorum demek isteyen sevgilidir.
dünyayı etrafında döndüren sevgilidir. çok zorlarsanız dünyanın bir düzlemden ibaret olduğunu falan da iddia edecektir, salınız gitsin.
(bkz: konuşan şişme kadın)
(bkz: burada yapılmışı var)
ben artık yapamıyorum orhan
-ben de çok zorlanıyorum hayatım. o son acılıyı söylemeyecektik...
salak o manada değil!!
bu anlayışın açıklamasını kimsenin yapabileceğini sanmıyorum.ben yapamıyorum ne demek ya sanki zorla bir şey yaptırıyormuşsunuz da onun isyanını ediyor.ayrılacaksan saçmalamadan ayrıl.
- ben artık yapamıyorum berkecan
+ neyi yapamıyorsun bir tanem ?
- makarnayı. kıvamını tutturamıyorum ühühühü.

- üff snne be slk :S

- ne bir tanemi lan hikmet abin ben hikmet

- sevgililik olaylarını
+ ama niye ki neden yapamıyorsun
- seninle yapamıyorum işte armut kafalı ne uzatıyorsun daha. berktuğun bmv si var işte onunla yapabilirim ancak..
'ben artık yapamıyorum' düşündüm de hayatıma başka birini almaya karar verdim yeniliğe ihtiyacım var. senden vazgeçiyorum evet vazgeçtim çoktan hayatımda artık başkası var sen değilsin ama bu kişi demek...
kim yapamıyorum diyorsa ikna etmeye çalışmayın çoktan vazgeçmiştir. zorlamayın geri döndürmek için giden hiçbir zaman ben yapamıyorum demez. kalmak için mücadele eder. zaten aşk ve sevgi mücadele ister ancak korkaklar çekip gitmek ister...
bir çok şeyi denemiş denemiş ve çıkış yolu bulamadığı için bu kararı vermiş olan sevgilidir. zamanla kendi içinde birçok şeyi tüketmiş ve çıkış yolunu bulamamış kişidir.