1. 1.
    aşkların en güzelidir bu ilan hayatımda bir ilktir bu dünyalar güzeli azize.

sen kalabalığın içinde kulağıma fısıldayıp, beni sarhoş ederken bana acımamıştın azizem.
    ama yine de (beni buna iten bir güç olsun ya da olmasın) bu serserilikten zevk alıyorum. hatırlar mısın büyükada için kaleme alınmış bir yazıyı ne çok birbirimizi bulmuştuk. çok gülüp sonrasında kavga etmiştik. ahh şu ayazın kol gezdiği istanbul kışında esen rüzgarlardan büzüşüp ceketin içine saklanmak... binaların gölgelediği yerleri geçip azcık da olsa güneşin vurduğu yerde tek başına ısınmaktır ona aşık olmak.

kış güneşi... insanın içini ne kadar ısıtırsa yepaçin’ nim sıcaklığı da beni öyle ısıtıyordu. şu başı boş dolaşan çakal rüzgarların isimsiz serseriliği, gökkubbenin deli mavisi ile karışıp gelen kış güneşimsin.

aşık olduğum doğrudur.
    sıcak olmayınca çay içmediğim de doğrudur. geceleri aklıma sen gelirsin diye gökyüzüne bakamadığım da.

içimde gayrı resmi bir talep var. hem resmi hem illegal. vah haline azizem. bugün ocağın 3'ü. dışarıda kar içimde hasretin var. ve bunca zamana rağmen güneşini büyüttüm gökyüzünde yepançin'im.

seni çok seviyorum aglaya ivanovna.
    bir çay içer miyiz?

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
    13 -7 ... arsizz
  2. 2.
    (bkz: yoklukla sınanmak)

Tamam her karıya yürüdün de ne bileyim bu seferki harbiden yokluk.

Bu entry birazdan kendini imha edecek. Şaka lan şaka şimdi gidip mod kankalarına sildirtecek her zamanki gibi.
    14 -18 ... alkolik oldum
  3. 3.
    ben allah in lutfiyesine ilanı aşkımdır
    1 -2 ... zall bana halleniyor
  4. 4.
    Bu arsız da iyice baydı. Ne komiksin ne de ilgi çekici be arkadaşım. Aynı tarz yazarlıktan bıkamadın bir türlü.

Bir adet aşk ilanı. Maksat makara olsun diye yazılanlardan.
    4 -4 ... yildizlarin altinda
  5. 5.
    bırak bacım yemiyoruz artık.
    6 -1 ... e f f e
  6. 6.
    Hayaller Brad Pitt, gerçekler Arsizz.
    ne diyim ki bahtına tükürem.
    2 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  7. 7.
    rihannaya benziyorsa bende edeyim bari.

belki de rihannanın sözlükteki hesabıdır

kısmet bakalım.