bugün

otobüste öpüşen ahlaksızlara tepki veren ve hadlerini bildiren saygıdeğer vatandaşımızın güzel sözü. bu millet seninle gurur duyuyor.
bekçiliğini yaptığı olgunun tam açıklamasını bile yapamayacak kapasitedeki çomar beyanıdır.
ahlak nedir ?
yakında mahalle karakollarında kadrolu olarak işe başlayacak olan bekçilerin sol üst ceplerinde kumaş üzerine yazılacak "ahlak bekçisi"kimlik işaretidir. bilindiği gibi bazı illerde bekçilik kurumu yeniden kurulmuş ve devriye gezen polislere yardım etmeye başlamıştır. ancak ahlak bekçilerinin yolluk ve maaş giderlerinin mahalle halkı tarafından makbuz mukabili toplanan paralarla karşılanması konusunda tam bir mutabakat sağlanamamıştır.
hemen ensar vakfı ve kuran kurslarına alalım seni kardeşim. ülkenin en büyük ahlaksızlıkları orada dönüyor.
ben neden öpüşemiyorum demiyor da ahlak bekçisiyim diyor,ümmetin abazası.
Kurumuş nardan su çıkmaz,
Yağsız etden kebap olmaz.
Eski abazan kaşarından ahlak bekçisi hiç olmaz.
sırf bu ibneler yüzünden toplu taşıma kullanmaya başlıcam.
ahlak o değil ahlak bu degil. birisi açıklasa da ogrensek ahlak nedir. hayvanlar gibi uluorta çiftleşmeye başlayacaklar bir süre sonra. nasıl ar etmez insan uluorta böyle bir şey yapmaya. otobüste yapmayiversinler bir zahmet. çok zor ama bir denesinler.
yetim hakkı yiyen hırsıza, yolsuza da bir el atsaydı iyi olacaktı.
ahlak nedir?
sınırları nerede başlar biter?

metrobüs veya otobüste ne oldu bitti bilmiyorum. bilmeden bu gençler yapsın etsin diyemeyeceğim. herkes mahremiyetini korusun. önce kendilerine sonra toplumsal değerlere saygı duysun.

ahlak bekçileri de her ahlaksızlığın bekçisi olsun. hırsıza yolsuza da, tecavüzcüye ve onu savunana da hesap sorsun.

gücü yeten, gücünün yettiğine ahlak bekçisi oluyor.
valla akp gelmeden önce herkes özgürce eşiyle sevgilisiyle elele kolkola geziyordu,öpüşüyordu da ve ne tecavüz olayları bu kadar artmıştı ne de çocuk tacizleri.

ne zaman sizin gibi evrimin kıyısından bile geçmeyen, öpüşme ile sevişme arasındaki farkı bile bilmeyen ayıoğluayılar geldi, işte o zaman ''haaa bu ağzından öpüyorsa ben de bunu sikebilirim'' diyerekten önüne gelen kadına,çocuğa,eşeğe,köpeğe,kediye tecavüz etmeye başladınız,ülke o zaman çirkinleşmeye başladı.
sonra baktılar ifşa oluyorlar, bu sefer de ''ahlag,ahlaaaag begçisiyiz'' diye homurdanarak çiftleri rahatsız etmeye başladılar.

sevgi yoksunu küfür arsızı pezevenkler.
hata sonucu bana deseydi yuzunun şeklini degistirirdim onun. garip genclere atarlanmak kolay tabii.
güncel Önemli Başlıklar