bugün

Daha ziyade tişörte bakıyor gibi. Hem gote baksa da bu taciz değil. Biz de bakıyoruz. Bizimkine de bakıyorlar.
koskoca ben affleck' in dikizlediği karıya bak amk dedirten durum. vizyonunu seveyim.
O pozisyonda, o boyun açısı ile kadının poposuna bakabilmesi için batman değil, superman olması gereken sinema ünlüsü.
Muhtemelen bir şey dikkatini çekti, onu inceledi.

Ayrıca kadının g*tü de ne bileyim, çirkin demek yakışık almaz ama çirkin be abicim. J lo'dan buralara kadar düşmemiştir herhalde.
ben ki abazanın bayrak sallayanıyım, ulan ben bile bakmam o göte (çok afedersiniz). "ben eflek" gibi elini sallasa en az 20 tane top modelin sıraya gireceği adam için o hatunu gözüyle taciz etti demek "lan haber uyduruyum da nasıl olursa olsun" demektir.

hani bakılacak bi göt (çok afedersiniz) olur da bakmıştır dersin. 500t ile topkapı dan şifa ya kadar gitsen taciz edilmezsin merak etme.
Yeni batman olmayacağı tescillenmiş kişi.

eşeğin götü bile kendisinden daha iyi rol yaptığı ve daha karizmatik olduğu için bunun gerçekleşmesi güzel bir haberdir.

yeni batman için; (bkz: robert pattinson)

hadi bakalım.
Şüphesiz sinema tarihinin gördüğü en iyi Batman'dir. Yıllardır insanların istediği batman figürünü tek filmde herkese gösterebilmiş adamdır.
bugün doğum günü olan ve sinema tarıhinde gelmiş geçmiş en iyi batman performansı sunan aktör.

görsel
görsel
görsel
görsel
" Evliliğim dağılıyorken gittikçe daha fazla içmeye başladım. Yemekle, içkiyle, seksle, kumarla, alışverişle ya da neyse, daha iyi hissetmeye çabalıyorsunuz ancak bu sonunda hayatınızı daha kötü bir hale getiriyor.. " demiş.
2021'de kendisini bir kez daha batsuit ile göreceğimiz, dünya tarihinde gelmiş geçmiş en iyi Batman'i oynayan aktör.
görsel
Robert pattionson gevşeğinden daha iyi bir batman giden geleni aratıyor amk

En başta Christian bale gitti sikerler lan öyle batman mı olur dedik sonra kendisine hasret kaldık büyük konuşmamak elzem.
Asla bir christian bale değildir, olamaz. Batman'ı en iyi oynayan bale'dır. En iyi filmler listesinde uzun yıllardır 4. Sırada olan ve en iyi batman filmi olmakla birlikte has joker'in olduğu (heath ledger) dark knight filmininin oyuncusudur christian bale. Ben affleck alsın çenesini güle güle oynasın. Asla o seviyeye çıkamayacaktır.
Sadece dünyanın değil galaksinin ve kainatın gelmiş geçmiş en iyi batman'i olan aktör.

Cılız baleden ve oğlancı Roberttan 50 kat daha iyi bir batman.
J lo ile aşk yaşıyormuş abi resmen güme gittin sen ya.
Kardeşi ile birlikte ailecek sapıktırlar.
görsel
Adam j.Lo'nun poposuyla emmoğlu gibi olmuştur herhalde artık. Gerçi uzun süre ayrı kaldılar. Olmamış da olabilir.

Ben bu şeyleri niye biliyorum ki ya. Vay amk. Magazinin köpeği olmuşuz biz de.

Neyse, Sal lan artık şu kadının poposunu!
the last duel filminde zevkine fazlaca düşkün üst kademe bir derebeyi tiplemesiyle rol almıştır.