bugün

Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış *
Valla ilaydacım ben kendi ölümümü bile fark etmem.
yani ölüm haberi gelmeden anlamayabilirim ama uzun süre entry girmemişsen aklıma böyle bir ihtimal gelebilir.
Tabi ki. Fark etmez miyiz len deli misin.
ölüm de salaklık gibi bir şey kendin anlamıyorsun ama etrafındakiler anlıyor.
kimsin nesin bilmedigim icin votkami cekmeye devam ederim.
sonucta dunyada 7 milyar insandan biri toprak oluyor.
ha sanaldan kimse de zikine takmaz, aglarsa ancak anan aglar, gerisi yalan aglar.
bu isler maalesef boyle.
Malesef hayır.
100 sene sonra kimsenin yaşadığımızdan bile haberi olmayacak rahat olun.
bir kağıda şifrem şudur diye yazıp nick altıma ölüm ilanı entrysi ve mezar taşı görseli ekleyin vasiyeti ile çözülebilecek derttir. sonrasında arkadan küfür filan edilmesi de önlenmiş olur.

öldüğünü ispatlayan yazar için silik değil de mefta yazılabilir. o kısmı da yönetim halletsin bir zahmet.

(bkz: on ikinci nesil mefta)
Anca selanı duyarsak.
Büyük ihtimalle, herkes için geçerli bu, burayı bıraktığını düşünüp diğer hayatında başarılar dileyeceğiz ve biz haberimiz olmadan aslında ahiret hayatın için başarı dilemiş olacağız.
başka bir nickle yazdığına emin oldukları için fark etmezler ama ben ederim...
Allah korusun kız deme öyle şeyler. Ruhumuz duymaz valla.
Hayır.

Açık ve net.
Skimizde olmaz
bı soru. birden yok olsam anlar mısınız öldüğümü.
ağlarsa anan ağlar gerisi ninja kaplumbağalar.
Sanmıyorum. En yakınımdaki hayatını kaydetti. Bir süre sonra o hiç olmamış gibi devam ediyorsun. Yani sen ölsen ne fark eder ki?
Ölmeden önce haber edersen olabilir.
uzun süre entry girmezsen ekşi sözlükte olduğu gibi karman "leyla"ya dönerse anlarız belki öbür dünyaya seyahate çıktığını. şimdiden başımız sağ olsun, senin de günahların af olsun. amin.
etsek neyi değiştirir olmuşla ölmüşe çare yok.

benimki fıstıklı olsun.
Burada fark edilip edilmemesi dert değil. Gerçekten tanıdığın dost dediğin bunu fark edecek olan kaç insan umursayip bunu dert edecek. Sen asıl onu düşün derim.
"Yalnız Biri iste; başkaları istenmeye değmiyor. Biri çağır; başkaları imdada gelmiyor. Biri talep et; başkaları layık değiller. Biri gör; başkaları her vakit görünmüyorlar, zeval perdesinde saklanıyorlar. Mevlânâ Câmi
Ölmesen daha iyi.
Bu kıza acil yürüyün.
Böyle şeyler düşünmek için çok gençsin.

şahsım adına söylüyorum, Ben öldükten sonra insanların beni hatırlatmaları, unutmaları, arkamdan söylecekleri, fark edip etmemeleri sikimde değil.
bu yüzden bu kadar da anonim olmayın diyorum size...
Biz bazen, kendimizi dahi unutan insanlarız. inan Ruhumuz duymaz.
Etmeyük.
Hani olmaz ya fark ettik diyelim Helvanı beğenmeyip arkandan söveriz.
(bkz: hiç farketmez)
sözlüğe yöneltilmiş bı sorudur. yazarlar birbirlerinin yokluğunu fark eder mi.