bugün

insanın evden çıkarken o gün içerisinde meydana gelebilecek olan sevişme ihtimalini de düşünerek giydiği en temiz, en seksi donudur.
(bkz: belki sevişirim diyerek don giymek)
comfort family değildir.
belki de kolaylık olsun diye hiç don giymemektir.
sevişmenin donu olmaz, insan ruhuyla sevişir. ama bugün belki götüme bir kısmet bulurum umuduyla ivmeleniyorsa şahıs mantıklı olabilir.
belki sevişirim diye cüzdanda her an prezevatif bulundurmak gibidir.
görsel
genelde bayanların çantasında bulunan iç giyim.
bu iç giyim sevişmekten çok, akıntısı olan(genelde pantolon giyenler) veya mantar olan ve vajinayı kuru tutması ya da malum nedenler ile de kendini ıslak hisseden bayanlar için geçerlidir.
günlük ped kullanımında kumaş ve dar pantolon içinde rahat olmayan kadın oturup kalkar veya eğildiğinde ped için belli olacak mı, ped kaydı mı endişesi taşıdığı için iş ortamında yedek çamaşır bulundururlar.
bazı halde de " tuh be, boşuna kirlettik " donudur.
dikkat uzun araç.
dikkat çocuk yapabilir.
güldürmedi.
superman.

çeşitli donlardır. bu çeşit boxerlar sevişme ihtimali olunacağı gün giyilebilir.
tazmanya canarvalı olanı idoldür.
cepte taşınması gereken dondur. icabı halınde telefon kulubesinde hemencecik giyilebilir.
(bkz: süpermen)
giyilmediği gün mutlaka ama mutlaka o gece bir icraatın olduğu tespit edilen don.
kulağa çok sempatik geliyor, ama erkek olarak asla beyaz slip tercihim olmaz hani bu gün sevişmem diyerek asla öyle bir hata yapmam.
pamuklu dahi olsa, kesinlikle fiyonk zımbırtılı bi'şeydir.

http://media2.tchibo-cont...dd9d32b36/32068_b1_pv.jpg
belki sevişirim donu aslında yanlış kullanılan bir kalıp, doğrusu bir erkeğin iki donu üstüste giymesidir. sevişme öncesinde ufak bir ihtiyaç molası için izin istenir. içerdeki sarılaşmış don çöpe atılarak daha beyaz temiz don giyilerek odaya geri dönülür.
yerini belki sıvışırım donuna bırakmıştır.
http://galeri2.uludagsozl...sevisirim-donu_455221.jpg
(bkz: beyaz don)
yoktur.

bizzat biliyorum. 3 adanalı kafadar izmir e gittiğimizde ertesi sabaha gezmeye çıktığımızda bir arkadaş, belki sevişirim donsuzluğu yaptı. sonra apış arası tahriş olmuştu. hahaha ya süper.
umuttur.
belki sevişirim donumdan on tane aldım.
artık her güne umutla açıyorum gözlerimi,
daha bir güvenle kesiyorum kızları,
ansızın tanışmalardaki içimdeki o korkudan eser yok artık.
biliyorum, bir gün sıyıracağım seni.
biliyorum, senin yanında.

not defterim/ çeliktepe meslek lisesi bahçesi.
Nasilsa sevismem icligi ile kapisir.
BOKLU DONUNUZU SEVGiLiNiZ GÖRMESiN DiYE GiYiLiR.
haşıllı dondur.

--spoiler--

Haşıllama, dokuma öncesi yapılan bir dokuma hazırlık işlemidir. Çözgü ipleri dokuma sırasında sürtünmeye ve gerilime maruz kalır. ipliklerin direncini artırmak için haşıllama işlemi gereklidir. Haşıllamadaki amaç dokuma sırasındaki yıpratıcı etkilerden iplikleri korumaktır.

Haşıl maddeleri filim oluşturabilen belirli bir yapışma ve tutunma yeteneğine sahiptir. Doğal ve yapay mollokülü yapışkan özelikli maddelerdir.

Doğal Haşıl Maddeleri: Nişasta, Modifiye Nişasta, Kalibeksi, Metil Selüloz, Jelatin ve Tutkal.

Yapay Haşıl Maddeleri: Polivinilalkol, Poliakrilat, Asit esterleri.
--spoiler--

not: haşıl tarifi vikipedi'den çalınmıştır.